СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.

tyrist 1945

Тигр
Дощі підняли рівень води і бекас десь пропав.. Було пару нальотів качки, але це на завтра. І гуси!!!! Летять ключами по декілька десятків. Красота!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

mulyavchik

Снайпер
А я все-же думаю еще по осенней утке испробовать дробь №7. Пока сам не проверю ее действие не успокоюсь))). Вот только на этих выходных на охоту не получается выехать. Остаюсь за няньку с внучкой. Может в среду получиться проехать. Загадывать на перед нельзя. ;):)
Ув.dedushka спешу Вас заверить что 7 ка работает очень даже ничего.Сегодняшний выезд это в который раз доказал.Налет,посадка,в скидка ,выстрел,и старый добрый Зимсон опять не подвел и порадовал осенним трофееМ. Но опять молодеж, нету что то зеленоглавых
 

dubenhanter

Мисливець
Дощі підняли рівень води і бекас десь пропав.. Було пару нальотів качки, але це на завтра. І гуси!!!! Летять ключами по декілька десятків. Красота!!!
Кажуть, що гуси несуть на крилах холоди. Чекаємо заморозків?
 

Mechanik

Снайпер
Кажуть, що гуси несуть на крилах холоди. Чекаємо заморозків?
Птахи мігрують в основному не тому, що стає холодно, а тому, що вони не можуть добути корм,тому вони відлітають туди, де можна годуватися.
Також це зав'язано на енергетиці птахів: для перельоту птахів потрібно годуватися і поповнювати свої енергетичні запаси.
Енергетичні запаси птиці - жир.
Від того, скільки жиру накопичить птах, залежить успіх розмноження.
 

kef

Зброяр
Дай Бог Вам здоровья. С выздоровлением Вас. Сейчас при малейшей температуре сразу диагноз корона вирус. Хотя осенью всегда был грипп и даже школы всегда на карантин закрывали. Теперь все бояться признаться что приболели. запугали всех подряд. Бояться и к врачу сходить. Ну это уже не по теме. С болотом Вас. Удачные и прицельные выстрелы получились у Вас. А я за няньку сижу с внучкой. И завтра тоже. Думал в среду на охоту но по работе аврал, только на выходных если получиться проеду. Надеюсь вырваться на любимое увлечение. Для меня охота лучше чем рыбалка. Буйно помешанный))). И пропускать охотничьи для меня тяжело переносимые. Родители , дети, внуки , семья на первом плане. Поэтому и жертвую поездкой на охоту. Кто завтра на охоту, всем ни пуха ни пера.
Не дай Боже Вам тою "заразою" захворіти. То не грип.а зовсім інше. І наслідки після нього залишаються в організмі людини із загостренням супутніх хвороб на все життя.Немає таких "тестів" щоб на сто відсотків виявляли хворобу. Дослідження в центрі "спіду" і ті мають похибку. Усі через це пройдуть.рано чи пізно.

Але тема про інше. Гуси дійсно почали свій переліт. Що вечора чутно їхні співи.
Це вперше за усі останні роки бачу осінній літ.в такій кількості.
Немає полів з озиминою. Кукурудзу ще не молотять. Кормова база мізерна. А так би уже сиділи на полях.
 

Виталий 2.

Слідопит
Сегодня!
Погода прелесть! Осень, радует глаз разнообразием красок!
Ну и второй в этом сезоне красавец, не заставил себя долго ждать!
IMG_20201004_112633.jpg
IMG_20201004_125955.jpg
IMG_20201003_091940.jpg
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Бекас пропав зовсім.. Качка літала, але вже в темряві. Сьогодні без трофеїв, але з хорошим настроєм. Був наліт двох гусок, але дріб девятка:D хіба почухати.. пішли з миром без пострілів.
IMG_20201004_183428.jpg
 

shpak

Мисливець
В мене бекас був,але сильний,боковий,поривистий вітер мішав гарно відпрацювати моєму помічнику.Три добув.Качки-0! На вечірній,також,накруг заходило 2 гуся,але рядом були «2мисливці»,які вигуками:-«Гуси-гуси»,не дали їм опуститсь на бажану висоту :(
 
«2мисливці»,які вигуками:-«Гуси-гуси»,не дали їм опуститсь на бажану висоту
Очень много таких случаев. И меня это поражает, когда товарищи по охоте кричат с другого конца угодий, что на тебя птица идёт или зверь. Ну если вы их видите, то естественно и другие тоже видят. Хочется потом убить:D
 

Panters

Снайпер
Очень много таких случаев. И меня это поражает, когда товарищи по охоте кричат с другого конца угодий, что на тебя птица идёт или зверь. Ну если вы их видите, то естественно и другие тоже видят. Хочется потом убить:D
В на с було й таке: ,,Іван пилюнуй, заєць - БААЧУ,БААЧУ!:D
 

Dedushka

Снайпер
Так как самому не получилось побывать на охоте , перезвонил своим знакомым охотникам. Ездили они но приехали ни с чем. Утка не летала. Простояли они вечерку у болта и домой без трофеев вернулись. Вроде как-бы и перелиняла утка но лета нет.
 
Статус
Закрита.
Зверху