СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.

Stanislav Fursa

Снайпер
Бачу, що не тільки я "дурію" і кожен "виживає" як може, правда вище сказали - "час тягнеться, як "резинка"..:)
Психонув і я, думаю поїду сьогодні з товаришем в вечері на стрільбище, бо жара +31, дихати нічим. На 19:30 приїхав уже, сонечко сідає, тепло, гарно, вітерець віє, красота!
Взяв пару пачок набоїв і 50 шт., тарілок, а товариша на метательну машинку..)) 50 пострілів, 6 промахів..:D
Набої: нова гільза NS, порох 206sv, 688-1.35/24, шріт #8 (3.5% сурьми).
IMG_1.jpg

IMG_2.jpg
 

Mazaj 2018

Слідопит
Бачу, що не тільки я "дурію" і кожен "виживає" як може, правда вище сказали - "час тягнеться, як "резинка"..:)
Психонув і я, думаю поїду сьогодні з товаришем в вечері на стрільбище, бо жара +31, дихати нічим. На 19:30 приїхав уже, сонечко сідає, тепло, гарно, вітерець віє, красота!
Взяв пару пачок набоїв і 50 шт., тарілок, а товариша на метательну машинку..)) 50 пострілів, 6 промахів..:D
Набої: нова гільза NS, порох 206sv, 688-1.35/24, шріт #8 (3.5% сурьми).
Переглянути вкладення 587938
Переглянути вкладення 587939
На якому станочку набоi споряджаете?
 

XXL

Снайпер
Товарищи, приобрел себе ягдташ, но не могу понять зачем эти застёжки с обеих сторон. Подскажите! Переглянути вкладення 557507
Скатывается и подвешивается верхняя одежда.Например лёгкая курточка,начали охоту по утру на перепела,а к обеду уже жара,или наоборот в обед жара ,к вечеру прохладно.В угодьях Вы пешком без авто
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Відстрілки вчора побрали, документи впорядку. Вже так сказати на місці, сьогодні рибалимо, завтра свято!).
 

huntumy

Зброяр
Раньше была рекомендация 1,25гр. Порох тот же, навеска больше, давление выше.
 
Статус
Закрита.
Зверху