Сайа 7.62-39 Продам

Статус
Закрита.

Барабаш А Й

Мисливець
Знайомий лісник продає сайгу.Стан ідеальний,в дереві настріл може 2-3 пачки патронів а так лежить без діла...на полюванні так і небула...Знаходиться в Львівській обл,м Золочів.там же і зареєстрована.Продає спішно потрібні гроші за сімейними обставинами..Тому можна як кажется домовитись.Ше можна до комплектувати сейфом за доларів 50.Дзвоніть на мій номер я все розкажу...Фото постараюсь викласти завтра...
 

Барабаш А Й

Мисливець
фото за потребою вишлю на мило.Тепер неможу добавити
Фото необходимо уменьшить в объеме менее 290 килобайт ...
 

Барабаш А Й

Мисливець
Все зробив.Сайга продається без оп.Оптика другого власника,просто дивились як стане.Про оп в темці продажі оптики.
 

Вкладення

Барабаш А Й

Мисливець
Нагадаю,і добавлю фото.Ціна Голої сайги 3300,з сошками 3600 + оп від ЛОМ 3.5 крата, ше плюс 700грн,і для цінитилів дуже точних пострілів ше можу доукомплектувати прицілом з кратністю 5х20х50мм з 30 мм трубою.(Можла лисів на 300 метрів відстрілювати...)ше 2000грн.І того за 6300 грн весь комплект.Ну чехол і два магазини по 5 патронів впридачу до сайги.



З сайги цього сизону взя 3 кабанчика і цапка...Є декілька фото...



Козлик взяти на 150 метрів попаданням в голову,патроном вульф.Спарацював супер.

Кабан поза сто кг битий з 60 метрів куля попала в груди а вийшла задньою литкою,практично лишився без ратиці...Незнаю хто там каже шо 7.62х39 то слабий патрон,переконався шо тре вміти стріляти а не язиками плес....

Причина продажі, хочу шось інше в меншому калібрі.
 

Вкладення

Andric

Мисливець
Две последних фото уберите.Как Вам в голову пришло выложить такое.
 

Барабаш А Й

Мисливець
Осталась гола сайга,і зроблені всі документи для продажу.Був бажаючий,голову поморочив ,я всі доки підготував в дозвільній домовився,а бажаючий зник.Нова ціна Сайги з двома магазинами по 5 патронів і кожаним чехлом 3200грн.
 
Статус
Закрита.
Зверху