Самий дешевий робочий коліматор на 12к

mykro

Мисливець
Добрий день, шановне панство
Цікавить самий дешевий відкритий коліматор на 12к, який буде адекватно працювати.

Зразу напишу, щоб ви не мучилися.
1. Коліматтор на гладкостволі лишній
2. Вчися стріляти )
3. Постав оптоволоконну мушку

А тепер будь-ласка по темі, якщо хтось розбирається, порадьте самий дешевий коліматор відкритого типу, декілька китайських маю, не тримають 12к, збиваються налаштування, вилітає скло і т.д.

Гарно дякую
 

mykro

Мисливець
Зрозумів свою помилку) Виправляюся. Цікавить недорогий відкритий сучасний коліматор, Ось такого типу, як на фото
1599470190423.png
 

mykro

Мисливець
Дешевий не буде тримати постріл.
Хлопці мають сайтмарки по 100 у. о вже десь 3 роки, тримає, стп не збивається. Мабуть прийдеться брати таки його. Ніхто не користувався конусами дешевими? Ось такими
1599474244024.png
 

huntumy

Зброяр
Добрий день, шановне панство
Цікавить самий дешевий відкритий коліматор на 12к, який буде адекватно працювати.

Зразу напишу, щоб ви не мучилися.
1. Коліматтор на гладкостволі лишній
2. Вчися стріляти )
3. Постав оптоволоконну мушку

А тепер будь-ласка по темі, якщо хтось розбирається, порадьте самий дешевий коліматор відкритого типу, декілька китайських маю, не тримають 12к, збиваються налаштування, вилітає скло і т.д.

Гарно дякую
У двох знамих стоять вальтери на гладком 12к. Мені подарували такий самий. Стоїть на карабіні 308.
Покищо питань немає.


Чому саме його вирішили ставити?
Посовітували атошники. Рік стрільби без питань. Звичайно всі розуміють, якісна річ коштує грошей. Але ж працює. Поки що працює. Як кажуть погратися вистачить. Це якщо самий дешевший.
 

Вкладення

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Хлопці мають сайтмарки по 100 у. о вже десь 3 роки, тримає, стп не збивається. Мабуть прийдеться брати таки його...
Ваші хлопці,зробили правильний вибір!Я вам також раджу Сайтмарк!
Ось вам цікаве відео на кшталт використання Сайтмарка на 12 калібрі...
 

mykro

Мисливець
вальтери на гладком 12к.
Дякую, на цей теж поглядав, можливо його і спробую

Власне цей, що на відео і є моєю поки нездійсненою мрією ) , але його ціна на даний момент для мене непідйомна, коштує в районі 5000грн
 

яяя

Мисливець
+1 за ВОМЗ Пілад на 42 лінзі, найкращій варіант на 100%.
Є у ВОМЗ і коліматор для гладкоствола, одразу ставиться на прицільну планку. В мене товариш, новачок досить непогано з ним влучав. Але там бюджет десь 150 дол.
 

просто_я

Мисливець
з ВОМЗ Пілад все добре, навіть є версія з кріпленням зразу на вентильовану планку, без проміжних пікатіні.
одне неприємно, що він зроблений в РФ. не хочеться "підтримувати виробника".

виходить, крім Walther HD-103A нічого дешевого "на пробу" не продається?
 

просто_я

Мисливець
да речі, хтось використовує ВОМЗ Пілад PFO 1x28.
забавна річ, легенький. батарейки не потребує.
 

barabaka

Слідопит
Хтось ставив коліматор на прицільну планку? Які перехідники бувають з вівера?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Хтось ставив коліматор на прицільну планку? Які перехідники бувають з вівера?
Особисто я не ставив, але бачив не одноразово володарів таких рушниць з коліматорами на вентельованих планках. Що я можу сказати з цього приводу, на вертикальній рушниці він буде доцільний,тому що з такої рушниці робиш два постріли і планка не нагрівається,коліматор не ковзається на неї. На напівавтоматі, я вважаю буде постійно ковзатися від нагріву... Но це моя особиста думка і я її нікому не нав"язую!
кол1.jpg
кол2.jpg


На кшталт перехідників, у продажу вони є, треба пошукати по сайтах, але треба буде брати низький, тому що якщо візьмете зависокий,та плюс ше сам коліматор, то вийде таке одоробло, що хрен піднімеш рушницю...
кол3.jpg
 
Останнє редагування:

просто_я

Мисливець
я вчора пошукав, що там китайці пропонують і купив собі такий за 450грн. з доставкою:
Screenshot at Apr 20 11-01-25.png
https://www.aliexpress.com/item/32983555153.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7d214c4dS562mi
це під ширину планки 8мм. там є різні варіанти.

для ТОЗ-34 є цікава модель, як нижче і не закриває планку(можна буде по планці прицілюватись, коли коліматор знятий)
Screenshot at Apr 20 11-02-52.png
https://www.aliexpress.com/item/32993461382.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.29392e0eoybcw1

стосовно ковзання я думаю такі речі:
коліматор при пострілі хоче зсунутись вперед. в перехіднику є поперечні планочки на болтиках, які прижимають його до планки по вертикальній осі.
їх варто виставити по найближчому "ребру" планки так, щоб перехідник не зміг зсунутись вперед по планці.
звичайно, промазати фіксатором різьби всі з'єднання.
 

Вкладення

Останнє редагування:

barabaka

Слідопит
я вчора пошукав, що там китайці пропонують і купив собі такий за 450грн. з доставкою:
Screenshot at Apr 20 11-01-25.png
https://www.aliexpress.com/item/32983555153.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7d214c4dS562mi
це під ширину планки 8мм. там є різні варіанти.
От я саме такий і не хочу. Тому що він вище за планку + ще коліматор зверху і треба буде тягнути шию.
 
Зверху