Самозаряд 16 кл.

Fireman36

Новачок
Готуємось до відкриття по пернатій дичині) Миються стопки , щоб вичерпувати воду з човна та споряджаються набої . Отож :
1) Б\в гільза , капсуль 686 , порох АО 1,5г , обтюратор , войлочний пиж , ДВП , 28г #6
2)б/в гільза , 686 капсуль , 1,53г С7L , пиж-амортизатор чи напівконтейнер(кому як подобається) , 30г #6
П.С. Робив на УПС-6 з металевими матрицями , закрутки не знайшов . Що думаєте на рахунок набоїв , старожили ?
IMG_20190630_130832.jpg
IMG_20190630_130749.jpg
 

Тарас80

Мисливець
По А0 і С7L не підкажу, бо в арсеналі таких не маю.
Хоч не старожил, але пораджу Вам погратися з висотою пижів/шроту при формуванні зірки.
В 16 калібрі, при утрусці шроту в патроні та легкого його прижимі навойником, у Вас має залишитись 10 мм. Ні більше, ні менше.
Тоді зірка буде хоча-б такою:
20190629_173518.jpg 20190629_175757.jpg
 

Fireman36

Новачок
Дякую! Буду прагнути кращого , зараз на службі , попадаю вже аж на відкриття , тому там і перевірку набої в бойових умовах. А якими пижами користуєтесь ? Порохом ? Зірку докручуєте ?
 
Останнє редагування:

dabizhad

Новачок
добрый день, я можно сказать начинающий охотник, имею ИЖ-27 в 16 калибре. Есть порох Нобель Спорт Д20. Кто что посоветует из опыта по навеске этого пороха и на какие навески дроби? Спасибо
 

POMAH-Lviv

Мисливець
добрый день, я можно сказать начинающий охотник, имею ИЖ-27 в 16 калибре. Есть порох Нобель Спорт Д20. Кто что посоветует из опыта по навеске этого пороха и на какие навески дроби? Спасибо
То може для початку спробуйте рекомендації виробника.:)
 

huntumy

Зброяр
добрый день, я можно сказать начинающий охотник, имею ИЖ-27 в 16 калибре. Есть порох Нобель Спорт Д20. Кто что посоветует из опыта по навеске этого пороха и на какие навески дроби? Спасибо
Всего 10 страниц темы. Посмотрите и найдете ответ на вопрос
 

SerZag

Новачок
Шановні колеги! А ніхто не тестував для порівняння для пороха А0 капсюлі малої потужності, наприклад, яка різниця в результаті між капсюлями 686 і 684, звісно, при однакових інших умовах?.. Якщо це вже десь обговорювалось - підскажіть, будь-ласка, де шукати...
 

VS1975

Снайпер
добрый день, я можно сказать начинающий охотник, имею ИЖ-27 в 16 калибре. Есть порох Нобель Спорт Д20. Кто что посоветует из опыта по навеске этого пороха и на какие навески дроби? Спасибо
Заряджаю Д20 1,3 гр. дробу 28 гр. капсуль 686. Рушниця ІЖ-58 16 калібру. Постріл результативний та комфортний по віддачі.
 

Vigilante

Мисливець
Може хтось використовує такий полуконтейнер, підкажіть розмір амортизатора. Їх є два вида, вищий і нижчий.
 

Вкладення

becas84

Новачок
для рушниці иж-12 16 калібру заряджаю Д-20 1,3-1,35 на 27 грам шроту. Патрон з обтюратором на порох та корковими пижами + звичайна закрутка. Зараз купив та буду тестувати порох А1, з наважкою 1,32 г на 28 грам шроту, набір обтюратор+двп+корок+звичайна закрутка.
 

стріла

Мисливець
Прошу поради. Чи мажна каліберні кулі 20 кал споряджати в контейнері у гільзи 16 кал?
 

иж 18

Слідопит
Прошу поради. Чи мажна каліберні кулі 20 кал споряджати в контейнері у гільзи 16 кал?
Можно. Как они полетят покажет отстрел, нужно будет подбирать пороха и навески. Для дульных сужений абсолютно безопасно будет.
 

Morgot

Мисливець
Добрый день товарищи, есть вопрос,
Кто-то снаряжает спортивные патроны на 16 калибр, и есть ли вообще такое?
 

Morgot

Мисливець
Уменьшеенная навеска дроби, для более комфортного выстрела.
 

Vigilante

Мисливець
Использовал NS 206V 1.24/24 №8-7, отличный патрон, на моем оружии хорошая резкость и равномерность. Cейчас хочу пробовать с АS. D20 тоже уменьшенная навеска до 25гр мелкой дробью.
 
Зверху