Самозаряд 16 кл.

Fireman36

Новачок
Осип хороша на С7L .А рескость яка ви пробували.ось теж с7L одиниця контейнер 1.5 /30 .а рескостi то нема.
Вищезгаданий набій з 3 і 6 пробив обидві стінки пластикової пляшки і на сталевому щиті залишив вм'ятини. Набої на C7L з дробом #6 пробивають качок наскрізь , ламаючи кістки та крила . Мене порох повністю влаштовує
 

Варшава 7

Мисливець
Вищезгаданий набій з 3 і 6 пробив обидві стінки пластикової пляшки і на сталевому щиті залишив вм'ятини. Набої на C7L з дробом #6 пробивають качок наскрізь , ламаючи кістки та крила . Мене порох повністю влаштовує
 

Варшава 7

Мисливець
Попробую я на С7L 6# стрiльнути по бутилцi на виходних с 35м.На 206s пробувaв то 7# полторашку майже вся пробивала.
 

Юра85

Новачок
Гiльза н/с або фiочi ,капсуль 686,н/с 206s 1,4г ,отбюратор,3мм прокладка,два войлочних пижа,контейнер (без контейнера)на вибор ,28г дробу,тоненька прокладка закрутка.(иж 58 .стволи 750мм)
Обтюратор і ще прокладка?
 

Варшава 7

Мисливець
Результат вiдстрiлу сьогоднi на С7L помiняв дроб з 3,5 процентом сурми 29 г.рескость гуд .даже кучность кажеться завелика. Клiйонка 1200ммна 1000мм круг 750мм.дробь #1 контейнер
 

Вкладення

Варшава 7

Мисливець
Хлобцi ще треба ще вашойi думки стрiляю я ось таким пижом контейнером а точнiше вiдрiзаю амортизатор i ставлю войлок между отбюратором та контейнером .I вмене чомусь замiтив що осип уходить в сторону через раз то вцiль то збоку трохи на фото вище видно .стрiляю з упора .начав дорiзати контейнер до кiнця то саме.без кантейнера все в цiль.може що контейнер твердий не рiвномiрно вiдкриваеться.тай уводи осип в сторону.
 

Вкладення

huntumy

Зброяр
Шат стволов есть?
Такой стаканчик не уведет.
Причина в чем то другом
 

Fireman36

Новачок
Хлобцi ще треба ще вашойi думки стрiляю я ось таким пижом контейнером а точнiше вiдрiзаю амортизатор i ставлю войлок между отбюратором та контейнером .I вмене чомусь замiтив що осип уходить в сторону через раз то вцiль то збоку трохи на фото вище видно .стрiляю з упора .начав дорiзати контейнер до кiнця то саме.без кантейнера все в цiль.може що контейнер твердий не рiвномiрно вiдкриваеться.тай уводи осип в сторону.
Я не профі звісно , але спробуйте розрізати войлочний пиж на його 3/4 , навхрест
 

Варшава 7

Мисливець
Шат стволов есть?
Такой стаканчик не уведет.
Причина в чем то другом
Нi шату нема .а ле я нагадав пижi я нарiзаю сам i коли я пiдбираю висоту пижiв пiд контейнер я пижа одного можу рiзати ножем може якщо я рiжу трошки косо пиж той, контейнер стае дном на нерiвну плоскость але там бувае перекоса ну дуже мало максимум 1мм. Зара скину фото зборки пижiв!(патрона)
 

Варшава 7

Мисливець
IMG_20190831_163709.jpg
IMG_20190831_163709.jpg в контейнерi на лiпестку е ребро жорсткостi для тугiшого вiдкритя неверно на фото видно.
 

huntumy

Зброяр
Не думаю что пыж перекашивает и осыпь уходит. Если все же Вам не нравится перекос, режте ровно.
Может просто при выстреле дергаете. Такое бывает.
 

huntumy

Зброяр
На 30м в коробок с под мандаринов люди не попадают. Так это дробью. А пулей так вообще до слез рассмешил.
В динамике такого не будет.
 

Кузнец144

Мисливець
Хлобцi ще треба ще вашойi думки стрiляю я ось таким пижом контейнером а точнiше вiдрiзаю амортизатор i ставлю войлок между отбюратором та контейнером .I вмене чомусь замiтив що осип уходить в сторону через раз то вцiль то збоку трохи на фото вище видно .стрiляю з упора .начав дорiзати контейнер до кiнця то саме.без кантейнера все в цiль.може що контейнер твердий не рiвномiрно вiдкриваеться.тай уводи осип в сторону.
возможно войлочные пыжи нарубаны косо, от этого тоже в сторону кидает.
 

korsak83

Новачок
Посмотрите на лепестки контейнера, если их толщина разная, то это может быть причиной увода дробового снопа в сторону, так как более тонкий лепесток раскроется раньше остальных. Данный дефект контейнеров встречал неоднократно. Заряжайте с кольцом Эллея, и всё будет гуд.
 
Зверху