Самозаряд 16 кл.

igor21

Слідопит

Vigilante

Мисливець
Питанная до товариства по ПК Gualandi H18 29/30 і Gualandi H21 26/27. Купив контейнера на пробу, раніш ними не споряджав. Як віявилося вони однакові по параметрам за винятком у Gualandi H21 26/27 в обтюраторі штирьки по всьому диамері (праворуч) як видно на фото, висота амортизатора однакова. По суті обидва можна споряджати на 28 грам, в залежності від об'єму пороху під зірку, під закрутку взагалі без різниці. Окрім того що в Gualandi H21 26/27 буде трохи більша камора згоряння пороху після спрацювання касюля, так як він не повністю накриє порох із за штирьків в обтюраторі, буде додатковій простір. Поділіться хто як сторяджає з цими контейнерами.
IMG_20200522_161123.jpg
 
Останнє редагування:

Каменяр

Слідопит
Питанная до товариства по ПК Gualandi H18 29/30 і Gualandi H21 26/27. Купив контейнера на пробу, раніш ними не споряджав. Як віявилося вони однакові по параметрам за винятком у Gualandi H21 26/27 в обтюраторі штирьки по всьому диамері (праворуч) як видно на фото, висота амортизатора однакова. По суті обидва можна споряджати на 28 грам, в залежності від об'єму пороху під зірку, під закрутку взагалі без різниці. Окрім того що в Gualandi H21 26/27 буде трохи більша камора згоряння пороху після спрацювання касюля, так як він не повністю накриє порох із за штирьків в обтюраторі, буде додатковій простір. Поділіться хто як сторяджає з цими контейнерами. Переглянути вкладення 572487
Я думаю той що з штирками підійде під дрібніший шрот. А інший попробуйте на крупний.
Принаймні на 12 к. так роблю. Правда там трохи є різниця по висоті. Н22 на дрібний шрот, а н19 на 1-0.
 

becas84

Новачок
З контейнерами Н18 споряджав для себе патрони з двома різними порохами. Перша збірка: старий Крук, наважка 1,7-1,75 на 28 грам шроту, звичайна закрутка. Друга збірка Нобель спорт А1, навіска 1,32 на 28 грам шроту, звичайна закрутка. В обох випадках контейнер стає в гільзу не дуже туго, але на результат пострілу не впливає.
Рушниця з якої проводив відстріл - ІЖ 12, 16 калібру
 

becas84

Новачок
По різкості все добре. До трьох діаметрів виходить, в залежності, якої твердості шрот. Щодо рекомендацій по наважці, то для мене вже було забагато 1,35г. Відача була досить відчутна і істотно знизилася рівномірність та осип, думаю що проблема була у мякому шроті. Для себе взяв ось ці рекомендації на сайті ТАХО
upload_2020-5-24_12-52-45.png
 

Вкладення

Каменяр

Слідопит
По різкості все добре. До трьох діаметрів виходить, в залежності, якої твердості шрот. Щодо рекомендацій по наважці, то для мене вже було забагато 1,35г. Відача була досить відчутна і істотно знизилася рівномірність та осип, думаю що проблема була у мякому шроті. Для себе взяв ось ці рекомендації на сайті ТАХО
Переглянути вкладення 572859
Рекомендації сайта тахо різняться з заводськими. я би їм вірив коли б вони відстрілялися самі цей порох і виклали результати, а так патрон тахо га..но і рекомендації також. А Вам робити висновки.
 

Vigilante

Мисливець
По А1 можна брати серидину від рекомендацій Тахо і NS, і вже звідти рухатись більше менше.
С7, рекомендація Тахо 1.3, NS 1.35, в мене вийшов хороший патрон 1.32/28. С7 прискіпливий, пару соток і вже інший патрон.
А Тахо так взагали зі своїх набоїв роблять таємницю, бояться за свої продажі готових набоїв. Хоча той хто купляє готові і буде купляти а хто спаряджає і буде споряджати.
 
Зверху