Самозаряд 16 кл.

Varjag229

Слідопит
Може проблему створює капсюль G1000, який досить потужний. Нобель спорт мартігноні 686 може дати кращий осип. ІМХО.
 

Varjag229

Слідопит
На 40 м. шрот №6. Яка різкість?
 

huntumy

Зброяр
Доброго дня!
Скільки 206с сипете на 28 гр. І яка рушничка? Чи робили пробний відстріл?
З повагою!
Зауер, иж57. На літо сипав 1,5/30 пк, завальцовка. Порох куплявся в 2013-2016р.
На 28 грамм можна спробувати 1,45гр.
Відстрілював давно.
 

Vigilante

Мисливець
Може проблему створює капсюль G1000, який досить потужний. Нобель спорт мартігноні 686 може дати кращий осип. ІМХО.
Пробував, при моєму спорядженні заміна капсуля на 686 давала кращу осип, але гіршу різкість, 1-1,5 діаметра
Забув добавити що набої закривав закруткою, гільза підрізана до 65мм
 

becas84

Новачок
Спробуйте замінити контейнер Сільвер, на інший (Гуаланді SuperG), або зібрати набір з пижів пробка, двп чи войлок. Результат може бути зовсім інший. В мене також С7 не дружить з контейнером Сільвер, але на іншій рушниці і в 12 калібрі.
На 16 калібр з Нобелів, для себе обрав А1, так як він показує кращі результати, як на мене.
 

Vigilante

Мисливець
Спробуйте замінити контейнер Сільвер, на інший (Гуаланді SuperG), або зібрати набір з пижів пробка, двп чи войлок. Результат може бути зовсім інший. В мене також С7 не дружить з контейнером Сільвер, але на іншій рушниці і в 12 калібрі.
На 16 калібр з Нобелів, для себе обрав А1, так як він показує кращі результати, як на мене.
А1 хотів спробувати в цьому сезоні, С7 закінчується, ПК Гваланді придбав на пробу. Який капсюль використовуєте?
 

Varjag229

Слідопит
На рахунок п/к Gualandi. Теж взяв на пробу 100 шт. у 12 калібрі - досить багато браку (деякі пелюстки тонкі і перемички легко рвуться, а інші товсті та рвуться з великим зусиллям і це в одному п/к).
Поки що у 12 та 16 калібрах якісні п/к Baschieri &Pellagri. До речі брав в одну ціну.
Хвалять п/к Cheddite, але сам ще не купував.
 

Vigilante

Мисливець
B&P також прикупив, а Cheddite не знайшов. Якщо хтось знає де придбати ПК Cheddite 16к, буду вдячний)
 

Apzybov

Новачок
Мужики нужен совет по пороху д20. Иж27 16к. Какую делать навеска? Спасибо.
 

VS1975

Снайпер
Для 16 калибра Д20 лучше начинать с 1.3-1,35 г./28 г. дроби на капсюле М 686 (под пластиковый пыж-контейнер и звезду).
Я років три тому саме так і заряжав - 1,3 грами Д 20 / 28 грамів дробі. Рушниця ІЖ - 58 16 калібру. Все було чітко :);).
 

Vigilante

Мисливець
В менер по D20 була більш менш хороша кучність 1.35/26 мілкими номерами шроту
 

Вова!!!

Снайпер
Оставалось на 20 патронов D-20 14-15 года, картон, войлок, стаканчик, закрутка, 1.35/28 пятёрка, утки, вороны вообще не жаловались. Не знаю что там по осыпи, но на 12 к. 1.53- 1.55 /32-33 очень достойный патрон на этом же порохе был. D-20 было три закупки и фасованный и развес, весь показывал очень достойный результат. Как бы его не хаяли... ;)
 
Зверху