Самозаряд 16 кл.

gosha7595

Мисливець
Вітаю. Хтось використовував 206V у 16 кал та з якими навісками. Дякую.
 

Варшава 7

Мисливець
Ось мiй патрон цего року на зайця ,16 кал гiльза фам ,капсуль 686,порох н/с с7л 1,53г, отбюратор ,2 прокладки 1,5 толщини ,пиж двп прокладка1,5 ,пиж двп ,прокладка на дроб ,дроб сергiя #2/ 29г,прозрачна прокладка ,закрудка(це для полу чока ружье иж 58 16 кал стволи 750мм) резкость 3/4 дiометра.
IMG_20201003_182424.jpg
 

Вкладення

Цензор777

Новачок
А я 16-к. все по старинке...
1. гильза
2. капсюль
3. навеска пороха
4. прокладка на порох
5. пыжи мелкие опилочки
6. прокладка на опилки
7. навеска дроби
8. прокладка на дробь
9. закрутка
Всех желающих поумничать что таким патроном против ветра стрелять невозможно опилки в глазки попадают....туфта почти за два десятка лет такого приминения никаких проблем...все устраивывает....
Самый лучший вариант подтверждаю.Опилок немеренно взяли мешок насушили и все....Принцип зарядки на Ютубе полно.С ув
 

Цензор777

Новачок
Собственно войлочный пыж то-же вещь хорощая.Кто то рубит с толстого пенопласта...Но опилки самый дешевый и актуальный вариант не надо их осаливать главное что -бы сухие были.В ютубе куча вариантов как правильно пользоваться опилками...Решать вам...С Ув
 

Di_Stepano

Мисливець
Те, що тирса дешева, згоден. А от чи актуальна вона зараз? Маю сумніви. Я картон\войлок\двп вже майже не використовую, перейшов на пластик.
Як користуватися тирсою бачив і без ютуба, та всеодно робити цього не буду. З Повагою!
 

Варшава 7

Мисливець
Добрий вечир шановнi колеги.Хочу цего року сходити полiцензiйi на козу (перший раз в життi ) Питання на засипку спорядив дисяток патронiв кулею маера на порохi н/с 206$ 1,4г,та с7l 1,5г, ,Розброс такий що капець на 50м деякi кулi даже в мiшень 1м на 1м не попали .колись пробував кулю бренеке то так не погано але хотiлось би кращого результату .порадьте якiйсь кулi якi були вами провiренi . Кулю Полева не придлагайте бо в нас в магазинах йiйi не ма.ружье иж 58"16кал.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Добрий вечир шановнi колеги.Хочу цего року сходити полiцензiйi на козу (перший раз в життi ) Питання на засипку спорядив дисяток патронiв кулею маера на порохi н/с 206$ 1,4г,та с7l 1,5г, ,Розброс такий що капець на 50м деякi кулi даже в мiшень 1м на 1м не попали .колись пробував кулю бренеке то так не погано але хотiлось би кращого результату .порадьте якiйсь кулi якi були вами провiренi . Кулю Полева не придлагайте бо в нас в магазинах йiйi не ма.ружье иж 58"16кал.
Візміть кульові набої "Монолит-25" від фірми Дуплекс. Точна, надійна, в зарослях і кущах - б'є аж бігом! І козу не "порве", буде обережна і кругла дірочка. Набої може і дорогі для Вас будуть, но вони того варті + Ви будете впевнені в набої і не зіпсуєте полювання.
А якщо, хочете зібрати свій кульовий набій самі, то зверніть увагу на кулі нашого форумчанина Остапа. Це - "Удар" або підкаліберна - "Блондо", для Ваших полювань, кулі чудові! Заодно і Остап, Вам допоможе з рецептом для куль, і в тому числі на Нобелі.
 

Варшава 7

Мисливець
Візміть кульові набої "Монолит-25" від фірми Дуплекс. Точна, надійна, в зарослях і кущах - б'є аж бігом! І козу не "порве", буде обережна і кругла дірочка. Набої може і дорогі для Вас будуть, но вони того варті + Ви будете впевнені в набої і не зіпсуєте полювання.
А якщо, хочете зібрати свій кульовий набій самі, то зверніть увагу на кулі нашого форумчанина Остапа. Це - "Удар" або підкаліберна - "Блондо", для Ваших полювань, кулі чудові! Заодно і Остап, Вам допоможе з рецептом для куль, і в тому числі на Нобелі.
Дякую за допомогу.
 

kef

Зброяр
Якщо у Вас Іж 58 з трубками 75 см. То з добре підібраним патроном (куля) на 50 м. буде лягати в ціль як з нарізного . Тільки рушницю треба пристріляти однією партією патронів. Навіть з ідеальним на огляд зведеним стволом (трубками) результати можуть бути різними.
Я колись.ще давно пристрілював свого іжа 58 та 27 кулями (полева) на порохах Сокол та Сунар, на той час мені вони були самі "точні". І дали дуже гарні результати навіть і на 100 м. Марудна то є справа. Але якщо є час і багато куль однієї моделі.то можна спробувати.
А як за основу збірки набою ,беріть рекомендації форумчан. Їх тут в темах є достатньо.
 

kef

Зброяр
І дорого по грошах вийде той пристріл. А так купили готових кульових, стрельнули для впевненості в мішеньку і в бій))
Як кому.Якщо є "запас" домашній то нащо купляти. Та і "пристрілка" дасть добрий результат при плюсах та гірший при мінусовій температурі. Чи навпаки. Або гарно куля полетить з чока або навпаки....і.т.д...і.т п...
Так що ,якщо є бажання та можливість ,треба пробувати все . Щоб мати хоть мінімальну уяву про так званий "бій" своєї рушниці (рушниць).
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Зверху