Самозаряд 16 кл.

vgymenyk

Мисливець
Кругом на форумі все про 12кл. дуже мало про 16 кл.
Модератори якщо маєте можливість скиньте в цю тему все по 16кл.

І шановні мисливці дайте пораду хто які комплектуючі якого виробника використовує для самозаряду 16кл:
- гільза
- прокладка на порох чи обтюратор
- пижі які
- контейр
- дріб
 

vgymenyk

Мисливець
Я споряджаю так :
гільза піокі нова,
капсюль 686,
порох крук 1,92
пластиковий обтюратор,
пижі з пробки 3мм-5мм,
пластиковий контейнер для дробі,
дріб 28гр,
прокладка на дріб картонна,
закрутка.
Але ось у чому проблема обтюратори не жавжди всі щільно входять і крук просипається.
Якщо хто що знає де можна придбати якісні обтюратори чи картоні тарілочки які би щільно входили в гільзу на порох.
 
  • Like
Reactions: SAB

okhorly

Слідопит
Гильза пластик Чедит или папка. Порох Сокол 1,8г. Пыжи древесно волокнистые, дробь 28г. прокладка и завальцовка простой закруткой. На порох прокладка из плотного картона не меньше 1мм. Приблизительно так, без изысков.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Оптимальний-порох-для-16К.47905/
http://www.uoor.com.ua/forum/index....ный-патрон-Би-и-Пи-16-кал-29-грамм-2ка.41232/
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Пиж-контейнер-під-латунну-гільзу-16к.46373/
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Самокрут-для-тоз-25-в-16-калібрі.44948/
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Заводські-патрони-16-кл.44951/ ваша же
Куча же подобных тем, еще специализированные по тому же Круку

На вопрос по поводу "щильности". Либо развельцовывать немного юбку обтюратора (если это позволяет конструкция и материал самого обтюратора). С пороховыми прокладками немного проще - приобрести пыжеруб необходимо диаметра и самому рубить прокладки-пыжы. Но как не еб..., а Крук, млять, все равно немножко, но просыпается!:D
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Но как не еб..., а Крук, млять, все равно немножко, но просыпается!
Под каждую гильзу пыжеруб не подберешь:) ( как и обтюратор...). А их сейчас такое множество и так они отличаются внутренним диаметром, что советы давать просто бесполезно. В СССР с этим было намного проще: один пыжеруб под металл, другой - под папку и пластмасс.
 

KFoR

Зброяр
Под каждую гильзу пыжеруб не подберешь:) ( как и обтюратор...).
А для чого танці з бубном. Беріть гільзу яка влаштовує(для мене це чеддіт) підбираєте під неї обтюротор(наприклад рівненський), або пиж контейнер(я користувався одеськими) і на такому комплекті я і буду споряджати. Зараз дефіциту нема.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А для чого танці з бубном. Беріть гільзу яка влаштовує(для мене це чеддіт) підбираєте під неї обтюротор(наприклад рівненський), або пиж контейнер(я користувався одеськими) і на такому комплекті я і буду споряджати. Зараз дефіциту нема.
Иногда перепадают "бонусы", подарки, или поступают предложения, от которых нет сил отказаться:)
Что-то передариваю, что-то оседает в "загашник". Однородности достичь просто невозможно. Думаю, подобная ситуация у многих.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Парни, в принципе с пластиками могут быть "непонятки" по диаметрам. А с картонными пыжами, прокладками, войлочными пыжами все же для ЛЮБОГО типа гильз даже искушенных гурманов "от релоудинга" :) достаточно иметь всего пару-тройку пыжерубов - под латунную гильзу, под современную тонкостенную гильзу и под толстостенную-папковую гильзу.
 

vgymenyk

Мисливець
А для чого танці з бубном. Беріть гільзу яка влаштовує(для мене це чеддіт) підбираєте під неї обтюротор(наприклад рівненський), або пиж контейнер(я користувався одеськими) і на такому комплекті я і буду споряджати. Зараз дефіциту нема.
Де купуете комплектуючі дайти силку
 

vgymenyk

Мисливець
Гильза пластик Чедит или папка. Порох Сокол 1,8г. Пыжи древесно волокнистые, дробь 28г. прокладка и завальцовка простой закруткой. На порох прокладка из плотного картона не меньше 1мм. Приблизительно так, без изысков.
Де купуєте гільзу Чедит
 

vgymenyk

Мисливець
Хто брав в Козаках
Прокладки на порох картонні "тарілочка" 16кл
Як вони входять в пластикову гільзу ?
 

fichhanter

Мисливець
Хто брав в Козаках
Прокладки на порох картонні "тарілочка" 16кл
Як вони входять в пластикову гільзу ?
Буквально вчора заряжав та досилав прокладки на порох даного виробника.....вроде норм.
 

fichhanter

Мисливець
А я 16-к. все по старинке...
1. гильза
2. капсюль
3. навеска пороха
4. прокладка на порох
5. пыжи мелкие опилочки
6. прокладка на опилки
7. навеска дроби
8. прокладка на дробь
9. закрутка
Всех желающих поумничать что таким патроном против ветра стрелять невозможно опилки в глазки попадают....туфта почти за два десятка лет такого приминения никаких проблем...все устраивывает....
 

vgymenyk

Мисливець
А я 16-к. все по старинке...
1. гильза
2. капсюль
3. навеска пороха
4. прокладка на порох
5. пыжи мелкие опилочки
6. прокладка на опилки
7. навеска дроби
8. прокладка на дробь
9. закрутка
Всех желающих поумничать что таким патроном против ветра стрелять невозможно опилки в глазки попадают....туфта почти за два десятка лет такого приминения никаких проблем...все устраивывает....
Який порох використовуєте та навіску
 

fichhanter

Мисливець
Який порох використовуєте та навіску
з порохами особо не заморачуюсь на який хвата коштiв такий i беру. Пока ще старi запаси використовую...iнодi навiть MADE IN USSR. Про навiску забув... те що пише виробник на упаковкi, якщо при вiдстрiлах куча норм. пробивна норм. равномiрнiсть норм. то так i залишаю....
 
  • Like
Reactions: SAB

Pvaleriy

Мисливець
В минулому році став щасливим власником Іж58 16к. Пристрілку почав тільки в цьому році. Перші самокрути накрутив на нобелі д20 1,3- 1,35/28 і 206s 1,5/28грам дробу 5ки і 7ки так от кучність приємно здивувала. Перший відстріл був не інформативний бо сіла батарейка в хроні і дані швидкості плавали від 330 до 470мс і чи вірити йому не знаю. Одне що порадувало так те що збірка на папковій гільзі була досить кучна і давала 380мс.
Зараз вже споряджено в пластиковій і папковій гільзі декілька комплектів.Парочка на обтюраторі італійському який падає в гільзу без обтюрації і не внушає довіри.Інші на картоніій пороховій прокладці, різниця тільки в гільзах(товста фіочі, тонка піонка,папка ссср) і в пижах (двп заімка і двп діана) ну і звичайно порох 1,55 206S , D20 1,35, і навіть для експерименту 1,7-1,75гр/28дробу 206S , а також сокіл 1,8гр/28дробу.Всі споряджені набої дробом 2ка тілки прочка 0ка!
Можливо трохи не точні дані рецепту (пишу з роботи і не памятаю всіх точних даних до міліграм).
В любому випадку при відстрілі через хрон по мішенях все запишу і тут викладжу. Відстріл планую в суботу! Може є які побажання?
 

vgymenyk

Мисливець
В минулому році став щасливим власником Іж58 16к. Пристрілку почав тільки в цьому році. Перші самокрути накрутив на нобелі д20 1,3- 1,35/28 і 206s 1,5/28грам дробу 5ки і 7ки так от кучність приємно здивувала. Перший відстріл був не інформативний бо сіла батарейка в хроні і дані швидкості плавали від 330 до 470мс і чи вірити йому не знаю. Одне що порадувало так те що збірка на папковій гільзі була досить кучна і давала 380мс.
Зараз вже споряджено в пластиковій і папковій гільзі декілька комплектів.Парочка на обтюраторі італійському який падає в гільзу без обтюрації і не внушає довіри.Інші на картоніій пороховій прокладці, різниця тільки в гільзах(товста фіочі, тонка піонка,папка ссср) і в пижах (двп заімка і двп діана) ну і звичайно порох 1,55 206S , D20 1,35, і навіть для експерименту 1,7-1,75гр/28дробу 206S , а також сокіл 1,8гр/28дробу.Всі споряджені набої дробом 2ка тілки прочка 0ка!
Можливо трохи не точні дані рецепту (пишу з роботи і не памятаю всіх точних даних до міліграм).
В любому випадку при відстрілі через хрон по мішенях все запишу і тут викладжу. Відстріл планую в суботу! Може є які побажання?
То давайте дружити я також маю іж 58 16кл.
 
Зверху