Самозаряд 16 кл.

---Roman---

Новачок
Pvaleriy, це було б дуже цікаво (відстріл). Сам експериментую з 206S.
От тільки 1,7-1,75 206S на 28 гр. дробу (а реально - на 30 гр. снаряду з урахуванням пижів\обтюраторів) не всипте під пластиковий обтюратор. Для нашої рушниці, я на мене, від рекомендованих наважок пороху (Гуаланді) варто відступати вниз.
Побажання: 206S на 28-28,5 гр. дробу, окремо вказати вагу комплектуючих між порохом і дробом, капсуль середньої потужності, гільза пластик.
1. Пластиковий обтюратор чи пиж-обтюратор, зірка.
2. НЕ пластикові комплектуючі (байдуже які - все є), закрутка.
3. Комбінації комплектуючих та закриття гільзи.
З нетерпінням очікую на результат.
 

Pvaleriy

Мисливець
Pvaleriy, це було б дуже цікаво (відстріл). Сам експериментую з 206S.
От тільки 1,7-1,75 206S на 28 гр. дробу (а реально - на 30 гр. снаряду з урахуванням пижів\обтюраторів) не всипте під пластиковий обтюратор. Для нашої рушниці, я на мене, від рекомендованих наважок пороху (Гуаланді) варто відступати вниз.
Побажання: 206S на 28-28,5 гр. дробу, окремо вказати вагу комплектуючих між порохом і дробом, капсуль середньої потужності, гільза пластик.
1. Пластиковий обтюратор чи пиж-обтюратор, зірка.
2. НЕ пластикові комплектуючі (байдуже які - все є), закрутка.
3. Комбінації комплектуючих та закриття гільзи.
З нетерпінням очікую на результат.
Роман Ви мене трохи заплутали.
Ви радите зменшити на важку пороху від рекомендованої виробником пижів гуаланді? Якщо так то на разі вже я спорядив 2 десятка набоїв , думаю рушниці це сильно не зашкодить!? Я спорядив 206s 1,7-1.75 на 28грам але з картонною прокладкою! Під обтюратор звичайно що 1,7 то занадто !
По побажанню : які гільзи в Вас є пластикові ( піонки, фіочі я маю і можу спорядити ) , наважку пороху наприклад 1,5-1,55 і обтюратор рівенський. ПК маю гуаланді.
Не пластикові комплектуючі використовую двп пиж заімка, Діана,і пробку 3-5мм, завжди дріб в стаканчик і закрутка!
Одне мене не тішить так те що Нобелівський порох просідає від мінусової температури і дуже кортить на Соколі зібрати. Може хто підкаже робочий рецепт на Соколі?
 

---Roman---

Новачок
Pvaleriy, я мав на увазі, що якщо Гуаланді наприклад під пластикову обтюрацію + зірка рекомендує 1,55-1,65 пороху, то саме 1,65 - не варто одразу (як на мене). Я спорядив частину патронів наважкою 1,62 - "жорсткуватий" постріл після Соколу (при загальній вазі снаряду біля 30 гр.) Що правда, зараз температура ще плюсова... Та й результатів пристрілки нема, так - "по ощущениям").
Тому дуже цікавлять результати з наважками пороху 1,50-1,60 - яка буде різкість та рівномірність осипу при 28-28,5 гр. дробу в любій пластиковій гільзі.
А от на картоні + войлок\пробка\фетр і т.д. - на Ваш розсуд, цікавить все, т.я. я не пробував ще.
 

Pvaleriy

Мисливець
Сьогодні після нетривалого полювання пристрілював самокрут 16к і 12к.
Встиг до початку снігопаду!
Як бачите відстріляних мішеней дуже багато так що буде потрібний час щоб все проаналізувати.
На днях буду викладати інформацію.
 

Вкладення

AMR

Новачок
-Гільза пластикова
- капсуль
- порох (Сокол або Тахо). Навіска пороху на 0,1 грам меньше, чим вказано на банках
- набір паперових прокладок товщиною 1мм.
- пиж осалений
- пиж добавочний неосалений
- паперова прокладка
- дріб
-паперова прокладка
Закрутка, кільце калібровочне. Комплектуючі купую, обмінюю, старі запаси. Важливо щоб прокладки на порох щільно входили в гільзу, щоб не було просипання пороху на пиж.
 

Pvaleriy

Мисливець
-Гільза пластикова
- капсуль
- порох (Сокол або Тахо). Навіска пороху на 0,1 грам меньше, чим вказано на банках
- набір паперових прокладок товщиною 1мм.
- пиж осалений
- пиж добавочний неосалений
- паперова прокладка
- дріб
-паперова прокладка
Закрутка, кільце калібровочне. Комплектуючі купую, обмінюю, старі запаси. Важливо щоб прокладки на порох щільно входили в гільзу, щоб не було просипання пороху на пиж.
Набір катронних прокладок 1мм на порох то саме прокдадки на порох чи на дріб?
Я купував 3мм на порох від козаків так от лотерея (частий прорив газів ) і швидкість на хроні 150-250мс. Те ж саме з пороховою прокладкою 3мм від заїмки! І на диво теж саме з прокладкою Діана!
На даний момент в розпачі бо не можу підібрати стабільного рецепту на картонній прокладці! Знайомі споряджають на пороху крук з картонною прокладкою ніби задоволені... Але коли відстріляли свої набої на хроні моєму то також ситуація аналогічна......
 

AMR

Новачок
Прокладки тоненьки. Напевно, на дріб. Набираю декілька штук щоб була товщина десь 1мм. Головне щоб туго входили в гільзу.
 

Pvaleriy

Мисливець
А рецепт пожна з наважками пороху і марками гільз. Чесно ще не пробував такий варіант але руки вже чешуться!
 

AMR

Новачок
На вихідних буду вдома сфотографую, перепишу дані.
 

Pvaleriy

Мисливець
Доброго дня. Почну з замовлення від форумчанина!
Температура +1.
Рецепт: гільза польска Піонкі нова , 686 капсуль, порох NS 206 s 1,45гр , пластік обтюратор, 5шт 3мм пробкових пижів, стаканчик, 30гр дробу #2, закриття зірочкою! Швидкість 390м/с.
Іж58 16к , звуження чок.Постріл доволі комфортний!
Мішень зозміром 74см , дистанція 38-40кроків(ріст 180см).
 

Вкладення

Останнє редагування:

Pvaleriy

Мисливець
Те ж саме тільки закриття закруткою! Швидкість правда 365мс.
 

Вкладення

Pvaleriy

Мисливець
Pvaleriy, я мав на увазі, що якщо Гуаланді наприклад під пластикову обтюрацію + зірка рекомендує 1,55-1,65 пороху, то саме 1,65 - не варто одразу (як на мене). Я спорядив частину патронів наважкою 1,62 - "жорсткуватий" постріл після Соколу (при загальній вазі снаряду біля 30 гр.) Що правда, зараз температура ще плюсова... Та й результатів пристрілки нема, так - "по ощущениям").
Тому дуже цікавлять результати з наважками пороху 1,50-1,60 - яка буде різкість та рівномірність осипу при 28-28,5 гр. дробу в любій пластиковій гільзі.
А от на картоні + войлок\пробка\фетр і т.д. - на Ваш розсуд, цікавить все, т.я. я не пробував ще.
206s 1,55/28дробу , гільза піонкі, пластіковий обтюратор+двп пижі+стаканчик і дріб, закриття закрутка ,Дріб 5ка.
Швидкість 380мс!
 

Вкладення

Останнє редагування:

igarek

Мисливець
Сокола пробуйте 1.9х30.Іж—49 дуже любе на войлоку з саморобним стаканчиком з фотоплівки.від 7 до 000.
 

aleks_321

Новачок
шановні форумчани підкажіть таке: заряджаю набої на "круку" порох - 3мм прокладка на порох - пиж-контейнер - закрутка, спаряджаю так тому що нехватає висоти під закрутку які +та- такого спорядження. і ще одне чи можна стріляти кулею яка без контейнера в дульному зрізі має зазор десь до міліметра в чоках а в контейнері з натягом проходить по стволу і застрягає в 7-8см від зрізу.
 

Грищенко

Снайпер
порох - 3мм прокладка на порох - пиж-контейнер
які +та- такого спорядження
Обтюратор на ПК после пороховой прокладки толком не работает.Если есть возможность,-лучше добрать недостающую высоту прокладками 20к внутрь контейнера,на дно.Это если пытаться достичь результата минимальными усилиямиo_O.Если подойти серьезней,-вырезать в ПК амортизатор,потом ставим на порох оставшийся обтюратор от ПК,вашу
3мм прокладка на порох
(обязательно),необходимую высоту добиваем войлочными или ДВП пыжами и венцом всего:D становится отрезанный от ПК контейнер с дробовой навеской.Финал,-закрутка.
Ну а если есть время и ...натхнення:cool:,и неохота заморачиваться с пыжами и резкой контейнера,-просто ищем ПК больше по высоте на те-же 3мм.В 16к это будет непросто:(...
Да,-добивать высоту под закрутку прокладками на дробь не рекомендуется,по понятным причинам.
можна стріляти кулею яка без контейнера в дульному зрізі має зазор десь до міліметра в чоках а в контейнері з натягом проходить по стволу і застрягає в 7-8см від зрізу
Так и хочется сказать что можно:cool:,но,- лучше подумать над фото пули и контейнера и не пороть горячку.Выложите фото,потом и посмотрим.
 

AMR

Новачок
Гільза ТАХО б/у. капсюль, порох ТАХО 1,6 гр. картонні прокладки товщиною 1мм. войлочні пижі, дріб 28гр. картонна прокладка
2016-11-19 14.32.28.jpg
2016-11-19 14.34.04.jpg
2016-11-19 14.36.21.jpg
2016-11-19 14.34.04.jpg
2016-11-19 14.32.28.jpg
2016-11-19 14.36.21.jpg
 
Зверху