Самозаряд 16 кл.

Yarik1993

Мисливець
Мої вітання любителям 16кал. Поділіться хто які розміри картечі використовує для полювання,або просто постріляти. Цікавлять методи спорядження та все інше що пов'язано з картечними набоями для 16кал. Моя рушниця иж27 16кал.

P.s полювати з картеччю не збираюся хіба що на вовка,але цікаво про всі розміри картечі яку можна використовувати.
 

kef

Зброяр
По діаметру чоків заміряти .Так саме як і шріт .Має бути узгоджено з звуженням стволу.Контейнер чи стаканчик під снаряд вам в поміч.Снаряд має лежати щільно в ряд .Бажано щоб картеч лежала одна на одній а не в бокових пустотах.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Мої вітання любителям 16кал. Поділіться хто які розміри картечі використовує для полювання,або просто постріляти. Цікавлять методи спорядження та все інше що пов'язано з картечними набоями для 16кал. Моя рушниця иж27 16кал.

P.s полювати з картеччю не збираюся хіба що на вовка,але цікаво про всі розміри картечі яку можна використовувати.
Декілька років тому пробував підібрати картеч, то доволі непогано полетіло 8,3мм, а 6,2мм щось дуже погано полетіло. Порох був Нобель Спорт Д20, капсюль 686, рушниця Іж-27Е 16 калібр, така ж як і у вас.:)
 

mehanizator

Новачок
Мої вітання любителям 16кал. Поділіться хто які розміри картечі використовує для полювання,або просто постріляти. Цікавлять методи спорядження та все інше що пов'язано з картечними набоями для 16кал. Моя рушниця иж27 16кал.

P.s полювати з картеччю не збираюся хіба що на вовка,але цікаво про всі розміри картечі яку можна використовувати.
В мене теж 27 мий 16 к звуження верхній 16,1 мм нижній 16,6мм .З верхнього більше нуля не чим не стріляв , а з нижньго гарно летить 7,5 мм в контейнері та 6/0 без контейнера , 4/0 трохи гірше як знайду плакати то загружу фото якщо не спалив ніхто ))))
 

Yarik1993

Мисливець
В мене теж 27 мий 16 к звуження верхній 16,1 мм нижній 16,6мм .З верхнього більше нуля не чим не стріляв , а з нижньго гарно летить 7,5 мм в контейнері та 6/0 без контейнера , 4/0 трохи гірше як знайду плакати то загружу фото якщо не спалив ніхто ))))
Якщо знайдете плакати то скиньте обов'язково.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
А підкажіть будь-ласка хто робив патрон на 24 грами - який робочий рецепт?
 

kef

Зброяр
Порадьте який краще порох обрати для самокруту .І який не примхливий до перепадів температур + -.Для рушниці в 16 к.вагою 2,7 кг.
 

am_ua

Мисливець
Порадьте який краще порох обрати для самокруту .І який не примхливий до перепадів температур + -.Для рушниці в 16 к.вагою 2,7 кг.
Купив нещодавно с7. До перепадів температур точно менш примхливий. Порівняно з д20 супер.
 
  • Like
Reactions: kef

Gesha

Мисливець
Друзі прочитавши тему декілька разів так і не зрозумів. Так який же порох з НС для 16 калібру підходить найкраще ? Бо хоч незважаючи на карантин вже кортить щось закупити;). Хотілось підібрати порох для валового патрона на голуба та качку. На контейнері або пижеві амортизаторі , під 28 грам і закрутку.
 

Варшава 7

Мисливець
Друзі прочитавши тему декілька разів так і не зрозумів. Так який же порох з НС для 16 калібру підходить найкраще ? Бо хоч незважаючи на карантин вже кортить щось закупити;). Хотілось підібрати порох для валового патрона на голуба та качку. На контейнері або пижеві амортизаторі , під 28 грам і закрутку.
 

Варшава 7

Мисливець
На голуба та качку бери 206s 1,4/28 саме то витрiл комфортний та стрiляе добре пользуюсь вже 5 рокiв .до цього перепробував багато пороха зупинився на ньому рушниця иж 58/16 кал ,чок/получок ,стволи 75 см.
 
Зверху