Самокрут- вигідно чи ні

Bekas7

Мисливець
Перед відкриттям сезону постало актуальне запитання усіх мисливців крутити чи купляти готові????
Хто крутить а хто купляє???? І чому????
 

Dantist1982

Мисливець
Вартість одного самокрута,враховуючи всі комплектуючі біля 8 гривень. От і рахуйте,варто цим займатись чи ні. А головне Ви маєте надійний патрон,в якому будете впевненні...
 

krushinski00

Снайпер
Перед відкриттям сезону постало актуальне запитання усіх мисливців крутити чи купляти готові????
Хто крутить а хто купляє???? І чому????
Самокрут можна підібрати під любу зброю.(чоки чи навпаки целіндри)
Заводський все ж таки стандартний патрон.якщо патрон без контейнера і з деприсантом ще можливого найти в 12 кал то на інші це вже проблема.
Щитаю що перевірений самокрут набагато краще заводских.а якщо багато стріляти то можна і станочок прикупити
 

Виталий 2.

Слідопит
Седьмой год только самокрут. По цене : Гильза б.у - 1грн.
Капсюль. - 1грн.
Пыж конт. -1грн(би пи, гуаланди, Сильвер дешевле.)
Навеска пороха, пусть Д 20 -1.55грамма -1.6грн.
Дробь- 32 грм- 2.7грн.
Итого -7.3 грн.
Это первый выстрел , следующие два - три минус гривня на гильзу.
Плюс уверенность в своем патроне.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Свинец достался без платно.Дробь сам лью затраты только на електроинергию.Войлок и кордон старые запасы.Гильзы стреляные.Капсуль 1 гр порох тахо на один патрон 2.42гр и того 3.42гр свой патрон надежный.Но сначала купить станок лии 70 долар пыжерез 100гр и уплотнитель капсульного гнезда 150 гр. Дроболейку и каталку сам сделал токарьные роботы 200 гр.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
А , вечерком посидеть и самому позарежать , сыну что то розказать да и научить чему то , то цена не ............ ИМХО
 

vkkovalov

Мисливець
А если патрон на перепела. Гильза латунь- не помню кто и когда подарил цена - 0.ЦБО- 70 коп .Порох ТАХО 250 граии - 300 гр. 1.9 грамм- 1.2 гр.Прокладки пыжи - рубил сам дробь самолитная тоже затраты только на электроэнергию. свинец - халявный. .Дроболейку смастырил из того что было. Крестики из картона 1.5 мм- делал сам .Итого - 1.9 гривен плюс электрика.Да и по уточке патрон работает нормально.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
А если патрон на перепела. Гильза латунь- не помню кто и когда подарил цена - 0.ЦБО- 70 коп .Порох ТАХО 250 граии - 300 гр. 1.9 грамм- 1.2 гр.Прокладки пыжи - рубил сам дробь самолитная тоже затраты только на электроэнергию. свинец - халявный. .Дроболейку смастырил из того что было. Крестики из картона 1.5 мм- делал сам .Итого - 1.9 гривен плюс электрика.Да и по уточке патрон работает нормально.
Ну тогда ...... я его слепила из чего было .....:D:D:D:D без обид ..... шутка
 

Bekas7

Мисливець
Все ясно... буду крутити... минулого тижня був на стенді після як постріляв вирішив трошки гільзи позбирати і так захопився що назбирав 683 шт... так що прийдеться трошки ще покрутити... а в кого бракує гільз не встидайтесь сотню дві подарую (12к)...
 

vkkovalov

Мисливець
Ну тогда ...... я его слепила из чего было .....:D:D:D:D без обид ..... шутка
Да ничего .С чувством юмора все ОК .А если серьезно то если все купить то патрон получится около 8-8.5 гривен . все равно дешевле чем магаз.А с учетом вышенаписанного - дробь своя гильзы - б-у . капсюля покупались в разное время и цена их в общем ниже и ПК есть еще по 22 гривни за 100 шт. - экономия на лицо. Но скорей дело не только в экономической составляющей. Да и многие правильно пишут патрон получается такой как тебе нужно исходя и условий охоты (короткобойний дальнобойный контейнерный без контейнерный с буфером и т. д.)И в межсезонье прекрасное времяпровождения.а то пока дождешся открытия...... а за месяц до открытия уже снится.
 

kef

Зброяр
Спорядження набоїв для рушниці,це цілий мисливський ретуал (без будь якої іронії).,.Коли набиваєш набої то не думаєш про різні негаразди а загострюєш увагу на конкретній справі.А вигідно робити "самокрут",чи ні думаю що це не головне ,головне сам процес ,але якщо є однострільні гільзи і не дорогі комплектуючі ,то це вже економія .
-Коли полював з однодулкою, то мав 10 латунних гільз .З гарячки з самого ранку повистрілюєш всі і біжиш на "витяжку" до дому .Знову понабивав десяток патронів і вертаєшся назад в поля.......Ото був справжній азарт.....А зараз все є ,тільки вже тяга не та.
 

КДН

Слідопит
Гільза - будемо вважати безкоштовна.
Капсуль - 0,68 грн
Заряд пороху на один патрон 1,45 гр = 1,08 грн
П\к : 0,28 грн
Заряд шроту : 28 гр = 1,85 грн
Всього : 3,90 патрон. :p:cool: і саме головне такий,як мені треба!!!
 

krushinski00

Снайпер
Гільза - будемо вважати безкоштовна.
Капсуль - 0,68 грн
Заряд пороху на один патрон 1,45 гр = 1,08 грн
П\к : 0,28 грн
Заряд шроту : 28 гр = 1,85 грн
Всього : 3,90 патрон. :p:cool: і саме головне такий,як мені треба!!!
Дайте ціни того що ви написали.саме більше цікавить капсуль(центробій то по 0.45)і дріб в таких цінах.можливо не тільки я чогось не знаємо.думаю ваші ціни зацікавлять багатьох.
 

КДН

Слідопит
Дайте ціни того що ви написали.саме більше цікавить капсуль(центробій то по 0.45)і дріб в таких цінах.можливо не тільки я чогось не знаємо.думаю ваші ціни зацікавлять багатьох.
1)По 0,45 капсуль я не писав,це по-перше.
2)Центробій да,розсмішив. Я мав на увазі NS 686.
3)Шріт № 7 брав по 65 грн за кіля.
 

MAPODEP

Мисливець
підставте свої значення в цей розрахунок і буде вам ціна патрона
 

Вкладення

andremon

Мисливець
Гільза - будемо вважати безкоштовна.
Капсуль - 0,68 грн
Заряд пороху на один патрон 1,45 гр = 1,08 грн
П\к : 0,28 грн
Заряд шроту : 28 гр = 1,85 грн
Всього : 3,90 патрон. :p:cool: і саме головне такий,як мені треба!!!
Я вибачаюсь, а де це Ви такі ціни знайшли? Капсюлі нобель спорт червоний взимку брав по 90к. тепер меньше 1грн. нема , пиж контейнери Одеса - більш меньш нормальні від 50грн. за 100шт. і шроту тепер дешевше 85грн. немає. Так ви вже підкажіть де є такі файні крамниці, нам тут напевно всім буде цікаво!
 

YaSancho

Мисливець
Цена-это одно, а вот с приходом зимы заводские патроны показывают себя не с лучшей стороны, вот тут-то самокрут, еще и в папочке, да с дианкой,- это вещ!!! Такой не купить:)
 

КДН

Слідопит
Я вибачаюсь, а де це Ви такі ціни знайшли? Капсюлі нобель спорт червоний взимку брав по 90к. тепер меньше 1грн. нема , пиж контейнери Одеса - більш меньш нормальні від 50грн. за 100шт. і шроту тепер дешевше 85грн. немає. Так ви вже підкажіть де є такі файні крамниці, нам тут напевно всім буде цікаво!
Знав,що буде таке запитання. Капсуль купував кілька років тому 10 000 штук.П/к,шріт і порох також. Тоді все брав з Італії.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Спорядження набоїв для рушниці,це цілий мисливський ретуал (без будь якої іронії).,.Коли набиваєш набої то не думаєш про різні негаразди а загострюєш увагу на конкретній справі.А вигідно робити "самокрут",чи ні думаю що це не головне ,головне сам процес ,але якщо є однострільні гільзи і не дорогі комплектуючі ,то це вже економія .
-Коли полював з однодулкою, то мав 10 латунних гільз .З гарячки з самого ранку повистрілюєш всі і біжиш на "витяжку" до дому .Знову понабивав десяток патронів і вертаєшся назад в поля.......Ото був справжній азарт.....А зараз все є ,тільки вже тяга не та.
Себя узнаю!:);)
В это трудно поверить, но, бывало, и на охоте приходилось заряжать латунь - факт!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Цена-это одно, а вот с приходом зимы заводские патроны показывают себя не с лучшей стороны, вот тут-то самокрут, еще и в папочке, да с дианкой,- это вещ!!! Такой не купить:)
Не все то новое, что сейчас, действительно лучше: СССРовские заводские патроны работали надежно, на "ура" в любых климатических зонах от -50 и до +50: ностальгия!:)
 
Зверху