Свавілля поліції

RAMZES XIV

Мисливець
Шановні колеги. Суть проблеми: зупинила поліція, іхав з полювання. Предоставте документ на зброю та зброю для перевірки номерів. Двустволка в чохол всунута, переломана, але не розібрана. Дістав, показав. Поліцейський попросив почекати дозвільну та наказав зброю не ховати. Приїхала дозвільна і прикол увага!!! Склала протокол що з броя не в чохлі була. Типу поліцейський бачив її, вона лежала не розломана, не в чохлі. На всі мої протести начхали, якщо коротко. Вилучили зброю, дозвіл, чохол. Протокол склали лише на вилучення зброї.. Буде суд. Сказати що я в шоці, не сказати нічого. Інформації нуль, звертатись до адвоката дорого, хто що знає, що порадите??? Дякую.
 

RAMZES XIV

Мисливець
Доброго вечора, додам що мисливець я більше п*ятнадцяти років, жодного приводу не було ніколи. Відео є де я прошу в протокол записати що вилучено не тільки зброю а й документи та чохол. Представниця, це жінка, не реагує. Не вписує. Дзвонив одразу на 102. реакції нуль. Протокол я не захотів підписувати, але пояснювальну надав. Мене цікавить інше, я не винен а в суді повинен це доводити я. В нас наче презумція не винуватості наче. Так поліція може сказати ти пив і скласти протокол??? Без доказів??, Розумієте.
 

RAMZES XIV

Мисливець
Ніколи в суді не був, що робити поки не знаю. Був свідок в машині, та були два свідка з моєї сторони, теж мисливці, під*їхали, що вона не хотіла повідомити мені причину вилучення. Каже допишу потім дам почитати. Почірк не розбірливий, попросив її прочитати, відмовила. Це все при свідках.
 

RAMZES XIV

Мисливець
Містечко маленьке, будуть мстити. Вона мені казала - Ти ще прийдеш, уявляєте. Я бля в шоці.
 

RAMZES XIV

Мисливець
В прокуратуру може й доведеться піти, вона вже всіх мисливців задовбала. Може я й почну це повстання. )
 

XXL

Снайпер
Сегодня при движении с охоты.Охочусь в Днепропетровской обл.,живу в Донецкой.Остановил усиленный военными наряд полиции,по одежде и собаке поняли ,что охотник.Попросили показывать оружие и разрешение,увидив разрешение на оружие никто номера не сверял, даже не открывали.Потом попросили карточку учёта добытой дичи(все заполнено).В процессе общения поняли , что не бухой и я стал им не интересен.Пожелали счастливой дороги, даже ни тех.паспорт,ни права не спросили
 

RAMZES XIV

Мисливець
Шановні мисливці суд через тиждень, як все буде обов*язково відпишусь. Щоб в подальшому жоден з нас не попав так як я. Поки чекаю ваші поради. Адже не знаю як звернення чи якісь клопотання писати. За будь яку інформацію буду вдячний. Може в кого друг, кум, колега є юрист. Зпитайте. Штраф казала не великий. Але розумієте, цю країну треба покращювати. Я вважаю тема поліції болюча, треба боротись. Я намагатимусь.
 

RAMZES XIV

Мисливець
Сегодня при движении с охоты.Охочусь в Днепропетровской обл.,живу в Донецкой.Остановил усиленный военными наряд полиции,по одежде и собаке поняли ,что охотник.Попросили показывать оружие и разрешение,увидив разрешение на оружие никто номера не сверял, даже не открывали.Потом попросили карточку учёта добытой дичи(все заполнено).В процессе общения поняли , что не бухой и я стал им не интересен.Пожелали счастливой дороги, даже ни тех.паспорт,ни права не спросили
А в нас я так розумію план роблять.
 

XXL

Снайпер
Есть два форумчанина с ником адвокато, адвокат 1987 постучитись к ним, может чем помогут
 

tyrist 1945

Тигр
Містечко маленьке, будуть мстити. Вона мені казала - Ти ще прийдеш, уявляєте. Я бля в шоці.
Це все фігня. Мстити не мстити)) це ж не дитячий садок. Є дуже багато способів поставити зарвавшогося мусора на місце і опустити з небес на землю. При умові що ти правий.
 

Корнилов

Снайпер
Шановні мисливці суд через тиждень, як все буде обов*язково відпишусь. Щоб в подальшому жоден з нас не попав так як я. Поки чекаю ваші поради. Адже не знаю як звернення чи якісь клопотання писати. За будь яку інформацію буду вдячний. Може в кого друг, кум, колега є юрист. Зпитайте. Штраф казала не великий. Але розумієте, цю країну треба покращювати. Я вважаю тема поліції болюча, треба боротись. Я намагатимусь.
Судовий збір буде, більший чим штраф))) Штраф, думаю буде трошки за 100,а ось збір, десь 380-390г.
 

Visioner

Слідопит
Сам не зрозумів)))) Як переломану рушницю, можно засунути у чохол))) Здається, вона була переламана, но у не чехлі.
Инструкция.
Отводите рычаг запирания - переламываете ружье - вставляете переломанное ружье в чехол.
Все.
Да и отвечаю на следующий вопрос, ружье может влезть не полностью, если чехол меньше ружья по размеру.
Не благодарите.
 

Корнилов

Снайпер
Инструкция.
Отводите рычаг запирания - переламываете ружье - вставляете переломанное ружье в чехол.
Все.
Да и отвечаю на следующий вопрос, ружье может влезть не полностью, если чехол меньше ружья по размеру.
Не благодарите.
Ага))) И половина ружья не влезло и торчит)))А неужели трудно было ружьё разобрать и в чехол))) Тут какая история! Нарушили и Вы и менты с разрешителями))) И если у Вас окажутся Винты с сорванными шлицами, не удевляйтесь!
 
Зверху