Свавілля поліції

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Нет закона об оружии!!!!
Что можно еще писать!
Каждый судья будет дрочить как хочет.
В суд нужно преобщить материалы от известной в украине организации, которая взывала граждан не продлевать разрешения, у них есть серьезная практика в судах в этом отношении. Как можно законно пользоваться оружием, если закона нет? И есть судьи которые так же считают и не может быть наказания
 

Visioner

Слідопит
А как вам такой пример. Для того чтоб моему товарищу попасть на охоту ему нужно: сделать звонок чтоб егерь его записал (который кстати его сосед), свиснуть собаке, и с ружьем выйдя через задний двор пройти небольшой огород. Все. Он в охот угодьях.
Хороший огородик длиной 200 метров ;)
 

RAMZES XIV

Мисливець
Доброго дня всім додати поки не маю шо. Наче все описав. Ось що мені відповіли на іншому сайті. Согласно приказу 622 от 1998 года и поправками (прик 459 от 2020), абсолютно не запрещено возить собранное и расчехленное незаряженное оружие в багажнике машины, посколько Ваша машина, есть собственностью и доступ сторонних лиц, тем более в багажник исключены. Вообще багажник закрывается на ключ, фактически тот-же металлический сейф. Запрещено возить расчехленным оружие по дорогам второстепенного значения (сельским) без отстрелочного талона, поскольку это попахивает браконьерством. Если топикастер ехал на охоту, то соответсвенно документы у него были или небыли...?
 

RAMZES XIV

Мисливець
Так рушниця була в салоні чи у багажнику авто ?
Пишу з телефона. Вибачте довго. Я вже відповів на іншому сайті Копіюю.
Наче все описав. Порушень була куча з їхньої сторони. Повторю: зупинив, попросив дістати для перевірки. Зброя була складена без патронів,розломана на замках.Після перевірки попросив відкрити багажника. Відкрив. Наказав зброю покласти в багажник бо викликає дозвільну. Викликали дозвільну, склали протокол. Поліцейський який зупинив сказав що бачив в салоні зброю. Я пояснив вже дозвільній як вона була складена. Відповідь: я нічого перевіряти не буду, керуюсь тим що було сказано мені поліцейсьим. ВСЕ. Далі скандал Крики з моєї сотрони, Дзвонив на 102. В ранці ще й На гарячу лінію. Зареєстували виклик. Передзвонили вже з нашого відділку і сказали що все вже всуді. Все чекаю. Після суду відпишусь. Всім дякую. Сам на нервах, ніколи не мав проблем з поліцією та судом.
 

Корнилов

Снайпер
Доброго дня всім додати поки не маю шо. Наче все описав. Ось що мені відповіли на іншому сайті. Согласно приказу 622 от 1998 года и поправками (прик 459 от 2020), абсолютно не запрещено возить собранное и расчехленное незаряженное оружие в багажнике машины, посколько Ваша машина, есть собственностью и доступ сторонних лиц, тем более в багажник исключены. Вообще багажник закрывается на ключ, фактически тот-же металлический сейф. Запрещено возить расчехленным оружие по дорогам второстепенного значения (сельским) без отстрелочного талона, поскольку это попахивает браконьерством. Если топикастер ехал на охоту, то соответсвенно документы у него были или небыли...?
Вам, ответили ДЫБИЛЫ)))
 

Корнилов

Снайпер
Доброго дня всім додати поки не маю шо. Наче все описав. Ось що мені відповіли на іншому сайті. Согласно приказу 622 от 1998 года и поправками (прик 459 от 2020), абсолютно не запрещено возить собранное и расчехленное незаряженное оружие в багажнике машины, посколько Ваша машина, есть собственностью и доступ сторонних лиц, тем более в багажник исключены. Вообще багажник закрывается на ключ, фактически тот-же металлический сейф. Запрещено возить расчехленным оружие по дорогам второстепенного значения (сельским) без отстрелочного талона, поскольку это попахивает браконьерством. Если топикастер ехал на охоту, то соответсвенно документы у него были или небыли...?
Если машина Ваша собственность, то какая разница багажник или салон)))
 

Peresvetk

Слідопит
12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник зобов'язаний мати при собі дозвіл органу поліції на право зберігання та носіння такої зброї, основних частин зброї та пристроїв.
Де тут про розборку?
 

kef

Зброяр
Ця тема що року кимось із форумчан відкривається по новому.(перевезення зброї)
Модератори її нехай об'єднають і зачистять .Залишивши необхідні витяги з наказів з посиланням .Бо вже такого тут понаписували ...;)

Свавілля поліції.Це коли зупинили авто без підстав.силоміць водія об сфальт обличчям.Копнули в бік ногою.Зробили "шмон" авто.та кишень водія.пасажирів. і.т д....
 

RAMZES XIV

Мисливець
Ця тема що року кимось із форумчан відкривається по новому.(перевезення зброї)
Модератори її нехай об'єднають і зачистять .Залишивши необхідні витяги з наказів з посиланням .Бо вже такого тут понаписували ...;)

Свавілля поліції.Це коли зупинили авто без підстав.силоміць водія об сфальт обличчям.Копнули в бік ногою.Зробили "шмон" авто.та кишень водія.пасажирів. і.т д....
Для мене це свавілля. Не представились. Не пояснили причину вилучення. Вилучили з порушенням, бо в протоколі на мою вимогу не вказали дозволу та чохла. Погрожувала мені що я ще прийду до мене буде інше сталення. Рік назад прийшов до неї з перереєстрацією за 5 тижнів, сказала що щє рано, потім хворіла, потім відпустка, прийшов з просроченням в два дні,одразу як вийшла-впаяла штраф. Зараз знов не зрозумілі заробітки. То це не свавілля? Пояснень моїх що зброя була в чохлі ніхто не слухав. Це що?
 

VS1975

Снайпер
Для мене це свавілля. Не представились. Не пояснили причину вилучення. Вилучили з порушенням, бо в протоколі на мою вимогу не вказали дозволу та чохла. Погрожувала мені що я ще прийду до мене буде інше сталення. Рік назад прийшов до неї з перереєстрацією за 5 тижнів, сказала що щє рано, потім хворіла, потім відпустка, прийшов з просроченням в два дні,одразу як вийшла-впаяла штраф. Зараз знов не зрозумілі заробітки. То це не свавілля? Пояснень моїх що зброя була в чохлі ніхто не слухав. Це що?
Якщо все саме так, то це свавілля.
 

RAMZES XIV

Мисливець
Якщо все саме так, то це свавілля.
Збираю все що можу знайти. В мене є відео. Два прцівника поліції відмовляються додати в протокол все що вилучають. Є свідки всього цього шоу. Де були погрози і де не реагували на мої зауваження щодо чохлу.
 

VS1975

Снайпер
Збираю все що можу знайти. В мене є відео. Два прцівника поліції відмовляються додати в протокол все що вилучають. Є свідки всього цього шоу. Де були погрози і де не реагували на мої зауваження щодо чохлу.
Треба все це у прокуратуру до заяви.
 

RAMZES XIV

Мисливець
Думаю над цим. Юристи пояснили що затягнеться процес на місяць може і більше. Сезон тю-тю. І на пушного теж може. Може й виграю суд але піде час, грошей. От і розрахунок на те що заплатить і мовчатиме. Не знаю.
 

kef

Зброяр
Берете надійного адвоката (щоб,не тільки гроші з Вас тягнув) і вперед до перемоги.
Бо писати.читати це добре. Але ж ніхто з нас незнає.що написано в тих матеріалах (адмін.справи).
Удачі.
 

Степанович 2

Снайпер
Ви дозвільниці не обіцяли в молодості женитись чи з жінкою вона десь не пересікалась.:);)
Просто ціле направлено, як бульдозером пре на вас.
 

валентин 65

Мисливець
А у меня есть чехол-тина чулок, из флиса. Снял, положил в карман. В населенном пункте......натянул на ружье, ружья-то не видно. Нет нигде "ихних" требований какой должен быть чехол для ружья!!! Я вообще противник лишнего повода разборки ружья,в разы уменьшается износ. С ув.
 
Зверху