Своїми руками.

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Расширил функционал пресса.
Робота виконана гарно, дбайливо, але навіщо ця додаткова станція? Хіба не простіше поставити підрубочну станцію, замість фінальної і докручувати дрелю? виходять набої дуже схожі на заводські
 

alfaserg

Мисливець
Наличие шестой станции предполагает установку любой матрицы, подрубочную я демонстрировал в ролике, как раз использую её. Но не все докручивают готовый патрон, вот тут и пригодится матрица для формирования конуса.
Докручивать дрелью это слишком просто для нас ;) вот заканчиваю вторую версию своего станка.

 

Олег Грабарский

Мисливець
Вітаю шановне товариство. Давно не робив ніяких девайсів для полювання та релоаду. Останім часом розжився трішки інструментом. Станочками токарним та фрезерним. Перша моя саморобка в новій майстерні. Вирішив зробити триногу та стільчик. Зараз усе в процесі у вільний час доробляю. Матеріали дюраль латунь та ясень. Не можу вирішити що краще підійде для покриття стільця шкіра чи брезент. Можливо хто що підкаже?
IMG_20240116_203950.jpg
IMG_20240116_204010.jpg
IMG_20240116_204029.jpg
 

XXL

Снайпер
Вітаю шановне товариство. Давно не робив ніяких девайсів для полювання та релоаду. Останім часом розжився трішки інструментом. Станочками токарним та фрезерним. Перша моя саморобка в новій майстерні. Вирішив зробити триногу та стільчик. Зараз усе в процесі у вільний час доробляю. Матеріали дюраль латунь та ясень. Не можу вирішити що краще підійде для покриття стільця шкіра чи брезент. Можливо хто що підкаже? Переглянути вкладення 862504 Переглянути вкладення 862505 Переглянути вкладення 862506
Под таку красу -шкіра
 

Мишко К36

Слідопит
Вітаю шановне товариство. Давно не робив ніяких девайсів для полювання та релоаду. Останім часом розжився трішки інструментом. Станочками токарним та фрезерним. Перша моя саморобка в новій майстерні. Вирішив зробити триногу та стільчик. Зараз усе в процесі у вільний час доробляю. Матеріали дюраль латунь та ясень. Не можу вирішити що краще підійде для покриття стільця шкіра чи брезент. Можливо хто що підкаже? Переглянути вкладення 862504 Переглянути вкладення 862505 Переглянути вкладення 862506
Брезент практичніше , шкіра красивіше.
 
Зверху