Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Виталий 2.

Слідопит
Вчера, четвертый выход!
Пятница и суббота целый день дождь, вечером в субботу телефон красный, жена на нервах, Вопрос один, едим-не едим? У меня ответ один - Я еду в любом раскладе, а вы как хотите!
Коллектив четыре человека, три дратхаара и спаник. Все пакуемся в мою ниву и в перед!
Воскресное утро, +5, солнышко. Легкий ветерок ,за ночь не много подсушил землю! Ходили в основном по траве. Подняли штук восемь, в 12:00, добыв норму на наш не большой коллектив, отправились домой! Своего красавца, добыл единицей, подняли собаки , далековато, погнали, косой навернув не большую петлю, вышел практически на меня, расстояние реально метров пятьдесят, скорость - дозвук, осознанный выстрел с левого чека единицей на п.к.,рысь , кувырок через голову, пару прыжков на месте и косой затихает. Тут же, в рацию слышу слова товарища - видел! Красавец!
В общем охота вышла на славу! Море эмоций и позитива! Нет ни чего лучше на охоте чем, старый, добрый, проверенный коллектив!!!
Всех с полем!!!
IMG_20191202_091621_988.jpg
IMG_20191201_143947.jpg
 

kef

Зброяр
В минулу неділю в лісі загубилася рос.гонча.Погнала лиса і не повернулася. Власник залишив на місці стоянки свої речі ,але без результату. Я повідомив усіх наших мисливців.Через декілька днів її бачили в сусідньому селі ,але так і не знайшли.Також бачили в сусідньому селі хмельниччини . Власник їздив .шукав .трубив в горн .Але без результату.
А три дні тому я сам побачив того гончака.Зателефонував власнику ,який в цей час без результату шукав її в лісі та навколо.Він зі швидкістю звуку примчався на авто .Собака в цей час вже була за селом в полі.Після звуку горна- пригналась до власника.
Так що, головне поширення інформації і постійний пошук.
Не переживайте ,знайдеться Ваш цуцик.Мусить знайтися !
 

andryx1

Снайпер
Ігорю, бажаю, щоб скоріш знайшовся...Може у ФБ зробіть пост, знаєте, часто буває, шо допомагає і знаходиться собачка через інтернет...
Я вчора свою собаку знайшов дякуючи ФБ. Хлопці святкували в лісі Романа і до них підійшла моя собака. Вони сфоткали собаку і виложили в ФБ. Мені зателефонувала дочка і повідомила де собака.Я підїхав на вказане місце,потрубів в горн і знайшов собаку.
 

Saash

Мисливець
Доброго дня шановне панство! В суботу вирватися на полювання не було змоги та і погода була не "льотна"! Зате вчора з своїм чотирилапим помічником та товаришем вийшли в угіддя. Було вирішено пройтись по новим місцям, які ще не ходили в цьому році. В угіддях були о 7:20 і одразу пішли трусити трави та кущі. Товариш пішов в кущі і чую саде такі трьоповерхові-попав в петлю(трос новий). Зняли петлю і пішли далі! Метрів через 400 було вирішено пройтись по полю де раніше років 15 назад були людські городи і не прогадали. Заєць піднявся майже з під ніг, відпустив метрів на 15 далі вже були бур'яни і здійснив постріл! Трофей є, а на годиннику тільки 8 ранку! По-крові і пішли далі. Бачили ще лиса але далеко не підпустив. Ось такий вихід! Погода просто шик! Всім НПНП! П.С. заєць затянув рівно на 5кг.
яизаяц.jpg
заяц.jpg
 

Dedushka

Снайпер
Доброго дня шановне панство! В суботу вирватися на полювання не було змоги та і погода була не "льотна"! Зате вчора з своїм чотирилапим помічником та товаришем вийшли в угіддя. Було вирішено пройтись по новим місцям, які ще не ходили в цьому році. В угіддях були о 7:20 і одразу пішли трусити трави та кущі. Товариш пішов в кущі і чую саде такі трьоповерхові-попав в петлю(трос новий). Зняли петлю і пішли далі! Метрів через 400 було вирішено пройтись по полю де раніше років 15 назад були людські городи і не прогадали. Заєць піднявся майже з під ніг, відпустив метрів на 15 далі вже були бур'яни і здійснив постріл! Трофей є, а на годиннику тільки 8 ранку! По-крові і пішли далі. Бачили ще лиса але далеко не підпустив. Ось такий вихід! Погода просто шик! Всім НПНП! П.С. заєць затянув рівно на 5кг. Переглянути вкладення 531247 Переглянути вкладення 531248
С полем ! А мы в субботу по грязи топтали, добыл зайца тоже))) Но поменьше чем ваш , 4, 600. :);) По прогнозу обещают по Сумской обл. с сегодняшней ночи снегопад. Вот только что-бы не растаял. Надеемся что погода будет сопутствовать нам на выходные.
 

Saash

Мисливець
С полем ! А мы в субботу по грязи топтали, добыл зайца тоже))) Но поменьше чем ваш , 4, 600. :);) По прогнозу обещают по Сумской обл. с сегодняшней ночи снегопад. Вот только что-бы не растаял. Надеемся что погода будет сопутствовать нам на выходные.
и вас с полем! тоже хочется потропить)
 

Nordf

Новачок
Доброго дня шановне панство! В суботу вирватися на полювання не було змоги та і погода була не "льотна"! Зате вчора з своїм чотирилапим помічником та товаришем вийшли в угіддя. Було вирішено пройтись по новим місцям, які ще не ходили в цьому році. В угіддях були о 7:20 і одразу пішли трусити трави та кущі. Товариш пішов в кущі і чую саде такі трьоповерхові-попав в петлю(трос новий). Зняли петлю і пішли далі! Метрів через 400 було вирішено пройтись по полю де раніше років 15 назад були людські городи і не прогадали. Заєць піднявся майже з під ніг, відпустив метрів на 15 далі вже були бур'яни і здійснив постріл! Трофей є, а на годиннику тільки 8 ранку! По-крові і пішли далі. Бачили ще лиса але далеко не підпустив. Ось такий вихід! Погода просто шик! Всім НПНП! П.С. заєць затянув рівно на 5кг. Переглянути вкладення 531247 Переглянути вкладення 531248
С полем!!! Гарний зайчисько:rolleyes:
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Лайк мисливцю-мандрівнику! :)
Трекер стоит что 30л бензина. Раз купил и на много лет. Я представляю тех бедных собак, которые сутками бродят в поиске хозяина ..... Который минимально не может позаботится о своей собаке...
Я б вже шарудів інтернет та замовляв :)
 
Статус
Закрита.
Зверху