Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.
Честно говоря не пойму в чем удобство такого патронташа или супер популярность банана?:)
Всегда нравилось и удобно на поясе носить. На голубя на 36, на утку и зайца на 24, иногда можно отсек один убрать - остается 16 (можно передвинуть за спину и тд.).
А тут на вкус и цвет))) Но скажу откровенно что в основном его покупали охотники которые любят охоту на пушного и знают что больше двух, четырех патронов не понадобится. Можно носить в кармане, а где эстэтика ???!!!))) Ответ такой был)))Как то так... Как и сказал... На вкус и цвет )))
 

Dedushka

Снайпер
Сьогодні полювання вдалося. Друг зайчика причуяв, а я його підкликав до мене. Хотілося дойти до кінця поля. Але таки щось йокнуло, ну не даремно собаку в сторону потягнуло, і пішли ми перевірити що ж то було. І таки було :) Переглянути вкладення 530989 Переглянути вкладення 530990 Переглянути вкладення 530991
С полем. Хороший зайка и помощник у вас молодец. Хорошая собачка.
 

Rapshits

Слідопит
Вы издеваетесь ???)))
Я в 2017 году работал в охотмагазине и постоянно такие патронташи завозили. 3-4ре штуки. Просто они не особо пользовались спросом потому как на зайца желающих не так и много охотников. Но чтоб сейчас такой патронташ и дефицит... :confused::):):)
Пошустрите сайты магазинов типа Ибиса... Уверен что найдете!!! А если нет в наличии под заказ привезут!!! И цену вам укажут. Но я не думаю что она будет уж очень заоблачной... Хотя и такой фактор не исключаю. Но снова таки. Надеюсь что такие сети отдадут приоритет клиенту, а не сильному "навару"!!! Это в их интересах.
Если не получится я вам сам его найду!!!;););)
С Ув!!!
Ну ви знаєте шукав, тільки на 16 набоїв не находив є нові на 24
 

Nordf

Новачок
Сьогоднi вийшов на полювання був сам у друзів не виходило сім'я робота і т.д. Вирішив пройтися по траві та беріжках. Пройшовши кілометрів зо п'ять з під ніг вискочив зайчик який був успішно добутий шротом номер 2. Перший вихід з новою рушничкою і одразу зайчик. Радує:).
 

Вкладення

huntumy

Зброяр

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Лайк за фото. Той раз, коли губив собаку, він вийшов на стоянку? Куртку чи щось подібне залишив?
 

tyrist 1945

Тигр

andryx1

Снайпер
Сьогодні зайчика не добув.хоча і була можливість.Зате-примножив.Після лиса,собака пропала.Пізніше,знайомі мисливці,бачили як вона гнала козу в сторону лісу.Шукав до тепер.Знайшов і привіз пів години тому.
 

Вкладення

ATIS

Снайпер
Сьогоднi вийшов на полювання був сам у друзів не виходило сім'я робота і т.д. Вирішив пройтися по траві та беріжках. Пройшовши кілометрів зо п'ять з під ніг вискочив зайчик який був успішно добутий шротом номер 2. Перший вихід з новою рушничкою і одразу зайчик. Радує:).
З полем!!! Що за рушничка?
 

ATIS

Снайпер
Перший вихід з новою рушничкою і одразу зайчик.
Також вчора полював з обновкою, перший постріл з рушниці, і козлик в активі;)
Як то кажуть, перший постріл з нової рушниці має бути обов'язково по дичині....:)
 

Лис74

Мисливець
Походили і ми в неділю. Бачили чотири зайці.....один з них підпустив мене і поплатився...інші пішли цілі і добре. Товариш взяв лиса, далі трохи перекусили і по домах... Всім Ні пуху Ні пера!
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху