Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

web2r

Мисливець
Частково з Вами згоден, але ..... я думаю, можливо я не правий, у Білорусії не їздять ночами по полях з фарами, тепловізорами, ночниками. І той самий заєць чи коза можуть вночі спокійно пастися на озимині.
Навіть не сумніваюся в цьому, але порівняйте кількість качки в Білорусі і в Україні. Сумніваюся, що в нас її вибивають поночах з тепловізорами, а от те що водойми не отруєні хімією з полів на відміну від наших, думаю і є вирішальним фактором.
 

Dedushka

Снайпер
Для качки потрібні угіддя. На полях вона гніздиться не буде.
Откуда только этим угодьям быть если ставки спускают. Ставки если и есть так и жаб там даже нет. Не сравнить с дикими ставками где полно ряски и всего прочего для пропитания уток. Став который в аренде , это не тот став что когда-то мог колхоз или совхоз выкопать и запустить рыбу. А это природные ставки, после как спустят воду пропадает и другая рыба такая как окунь, щука, карась, плотва, которую никто никогда туда не запускал. Собрали карпа , амура и толстолобика на продажу и хоть трава потом не расти.... Лягушек ведь на самом деле в арендованных ставках нет, обратите внимание на это когда на охоте будете. А вот почему не знаю и сам.
 

Корнилов

Снайпер
Нет дичи))) А чего унывать))) Эти есть всегда и много))) Веселит, но не очень то, что большинство здесь охотников, на охоту ходят не за МЯСОМ, а лишний патрон, на вредителями, использовать жадничают)))
 

Dedushka

Снайпер
Кто знает, опрыскивают с самолета подсолнух для быстрого созревания. За неделю головки черные уже, начинают убирать семечки. Не влияет ли этот яд на зайцев ?
 

Panters

Снайпер
У нас в цьому році лиса трохи розвелось, від початку полювання на пернатих(голуб)
вже 8 особин відстріляв та один підранок, а от сірі ворони взагалі відсутні, зайця
трохи є, але не так багато як хотілось би.
 

VS1975

Снайпер
У нас в цьому році лиса трохи розвелось, від початку полювання на пернатих(голуб)
вже 8 особин відстріляв та один підранок, а от сірі ворони взагалі відсутні, зайця
трохи є, але не так багато як хотілось би.
Що ворон немає, то добре. І з лисом Ви правильно поступаєте. Тільки зараз почнеться ....... :eek:.
 

Panters

Снайпер
Що ворон немає, то добре. І з лисом Ви правильно поступаєте. Тільки зараз почнеться ....... :eek:.
А чому почнеться, не знаю як по різних областях
а в нашій ГО дозволено добування лиса без обмежень
при умові наявності відстрілки(перо чи пух) та інших
відповідних доків. Весь вищеописаний хижак добутий
в соняшнику під час вечірнього полювання на голуба,
на це ніколи патронів не шкодую, пізніше можу й фото
виставити, тут же ніякого браконьєрства, я вважаю для
угідь тільки користь.
 

Корнилов

Снайпер
А чому почнеться, не знаю як по різних областях
а в нашій ГО дозволено добування лиса без обмежень
при умові наявності відстрілки(перо чи пух) та інших
відповідних доків. Весь вищеописаний хижак добутий
в соняшнику під час вечірнього полювання на голуба,
на це ніколи патронів не шкодую.
А у нас тільки, коли на пух! От тільки лиса, я жодного разу не зустрічав у цьому сезоні! Да і патрони в мене з шротом#8 і 7.Якщо я побачу лиса, там де я зазвичай полюю, то і набої з'являться з шротом #2 і 3.Якщо я його і добуду в не сезон, то я же не буду його з собою носити)))
 
Останнє редагування:

Panters

Снайпер
А у нас тільки, коли на пух! От тільки лиса, я жодного разу не зустрічав у цьому сезоні! Да і патрони в мене з шротом#8 і 7.
Всі особини биті шротом №5 в конт., дистанції 15-20м.,
підранок був на близько 30м. на чистому при виході з соняшнику.
 

Степанович 2

Снайпер
Нікому не кажіть ))) Бо лиса потрібно стреляти шротом не меньше 1:):D;)
Тим не менше він успішно б’ється на цих дистанціях.
Скажу більше, за останні років три всі биті мною лисиці ( 4 шт) були взяти дробом №3, (дистанція максимум до 30 м).
 
Зверху