Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

shpak

Мисливець
Вище,ціни наведені для внутрі
Гомель.трофейне чи селекційне полювання? А козуля стільки коштувала весною?
Для внутрішнього ринку...Трофей самець косуля-100$. Самець не трофей-90$. Самка-70$. Сеголеток-45$. Лося трофея,вони рахують по відросткам 1000$+... Мого товариша,визивають в Білорусію,спеціально манити,трофея лося,коли приїзжають європейці. Він спец в цьому...
 

huntumy

Зброяр
Вище,ціни наведені для внутрі

Для внутрішнього ринку...Трофей самець косуля-100$. Самець не трофей-90$. Самка-70$. Сеголеток-45$. Лося трофея,вони рахують по відросткам 1000$+... Мого товариша,визивають в Білорусію,спеціально манити,трофея лося,коли приїзжають європейці. Він спец в цьому...
Так це для індивідуально полювання!
Білоруси в минулому сезоні селекційно полювали козуля 30уе, лось 200уе, кабан безкоштовно. Звідки у Вас такі ціни я не знаю. Можливо інше хозяйство.
У нас олень рогач 1000уе коштує. А для "прієзжих" в рази дорожче.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
В північних районах Рівненської області не тільки риють сонячне каміння.Але там і браконьєрство процвітає. Б'ють все. Від лося .кабана.кіз.глухарів.тетеруків.рябчиків.рисі. Там країна в країні. Народ живе одним днем.
 

kef

Зброяр
08.11.2020 р. Можна сказати.що спільний трофей. Так як постріли були одночасні з іншим мисливцем. Вирішено.що він буде належати молодому мисливцю. Під час патрання виявлено враження шротом з двох сторін.І одним і тим же номером - 2.
IMG_20201108_085701~3.jpg
 

kef

Зброяр
08.11.2020 р. Можна сказати.що спільний трофей. Так як постріли були одночасні з іншим мисливцем. Вирішено.що він буде належати молодому мисливцю. Під час патрання виявлено враження шротом з двох сторін.І одним і тим же номером - 2. Переглянути вкладення 614825
Із залишків (різнобою) комплектуючих зробив з десяток патронів на латунних гільзах під капсуль жвл (заводські) Порох Сокол.. Як на мій погляд вийшли патрони не гірші а ніж в пластикових гільзах чи паперових. Тому ,що надійно шротовий снаряд закріплює обтюратор від давніх радянський п.к. Що складався з двох частин 12 к.. А на порох обтюратор від якогось імпортного п.к. 12 к.зменшеного діаметру. Але в латунну гільзу йде з легким натягом.
 

Вкладення

Mazaj 2018

Слідопит
Із залишків (різнобою) комплектуючих зробив з десяток патронів на латунних гільзах під капсуль жвл (заводські) Порох Сокол.. Як на мій погляд вийшли патрони не гірші а ніж в пластикових гільзах чи паперових. Тому ,що надійно шротовий снаряд закріплює обтюратор від давніх радянський п.к. Що складався з двох частин 12 к.. А на порох обтюратор від якогось імпортного п.к. 12 к.зменшеного діаметру. Але в латунну гільзу йде з легким натягом.
А чому б i нi. Я для БМ-ки 16 кал. всi латунки пересверлив пiд евро 686. Використовую влiтку на перепела.
 

andryx1

Снайпер
08.11.2020 р. Можна сказати.що спільний трофей. Так як постріли були одночасні з іншим мисливцем. Вирішено.що він буде належати молодому мисливцю. Під час патрання виявлено враження шротом з двох сторін.І одним і тим же номером - 2. Переглянути вкладення 614825
Шкіру ділили поздовж,чи поперек ?:)
 

Varjag229

Слідопит
У мене з Іжа-57 в латунках під "жевело" х 1,8 г. "Крук" х ПО (Рівненський) х 2 х ДВП х 28 г. шроту х КП х воск з каніфоллю - дуже добре працювали на середніх та дальніх дистанціях (висотах) по припутнях.
 

Охотник77

Снайпер
Ну що пора вже викладати результати, особливо тим хто відкрився сьогодні. Всім не Пуха! Хоч на фото подивлюсь зайчиків)) бо у нас сьогодні теж відкриття а у мене робота :mad:
 
Зверху