Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Dedushka

Снайпер
Доброго дня всем охотникам. По пушному зверю что у меня что у моих коллег по нулю. Вторая неделя как открылись а мы зайчика в глаза не видели. Встречали другие коллективы, такая-же беда. Нет его. И траву в оврагах и лесопосадки и поля топтали, в дали даже не видели косого. Ладно мы не там ходим , но звонили и другим охотникам, те дальше ездили и тоже ничего. Странно как-то. Был-бы снежок. Видели-бы его присутствие.
 

VS1975

Снайпер
Доброго дня всем охотникам. По пушному зверю что у меня что у моих коллег по нулю. Вторая неделя как открылись а мы зайчика в глаза не видели. Встречали другие коллективы, такая-же беда. Нет его. И траву в оврагах и лесопосадки и поля топтали, в дали даже не видели косого. Ладно мы не там ходим , но звонили и другим охотникам, те дальше ездили и тоже ничего. Странно как-то. Был-бы снежок. Видели-бы его присутствие.
Доброго і Вам дня ! Така сама історія. Тільки що прийшов додому, вилазили з одним товаришем усі самі " заячі " місця. Він ще брав свого ягдтер'єра. Повний нуль. Ні зайця, ні лисиці зовсім немає.
 

Dedushka

Снайпер
Доброго і Вам дня ! Така сама історія. Тільки що прийшов додому, вилазили з одним товаришем усі самі " заячі " місця. Він ще брав свого ягдтер'єра. Повний нуль. Ні зайця, ні лисиці зовсім немає.
И мы тоже лисиц не видели. Ни зайчика,ни лисицы. Такого еще не было, что-бы даже в дали не увидеть косого с лисой. Три дня и все штилем. Как будто той дичи никогда там и не было.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Протоптали сьогодні з 7-ї ранку до 15-ї вечора, крім горобців та воронів нічого живого не бачили. Навіть собачки трохи шоковані під такими враженнями....))))))
 

huntumy

Зброяр
И мы тоже лисиц не видели. Ни зайчика,ни лисицы. Такого еще не было, что-бы даже в дали не увидеть косого с лисой. Три дня и все штилем. Как будто той дичи никогда там и не было.
На охоте не был, у жены др.
Отец ходил, подняли с собачкой 3 зайцев.
 

Рпг22

Мисливець
За сьогодні в угідях УТМР дві роботи собакі,одна по лису друга по зайцю.Добуть не довелось.Звіра й правда дуже мало.
 

Dedushka

Снайпер
За сьогодні в угідях УТМР дві роботи собакі,одна по лису друга по зайцю.Добуть не довелось.Звіра й правда дуже мало.
По Сумскому району большинство охотников такого-же мнения что дичи почти нет. В этом году даже голубя вяхеря было очень мало.
 

Виталя

Снайпер
По Сумскому району большинство охотников такого-же мнения что дичи почти нет. В этом году даже голубя вяхеря было очень мало.
Ваши аграрии сто процентов заразу какую то сыпят на поля. Что птица,что лиса с зайцем ушли.
 

Leshi

Слідопит
Гусь идет метров 300
От земли
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Також і з Чернигівщини звітами милуватися будемо...;)
Так, Славику, будемо чекати ;). Ні пуху ... , сусіди !
І так, сьогодні дочекався довгоочікуваного свята..:) Багато писати не буду, а коротко опишу.. Погода з самого ранку була сира і сипався мокрий сніжок, я мокрий був по пояс..:D
Бачив красивенного і перелинявшого лиса, але зараза швидко прошмигнув і втік, ну нехай. Зайшов у висохше болото, пройшов метрів 300 в болоті, і тут же з під самих ніг вилітає зайчик, відпускаю до 15-ти метрів, з першого пострілу (з нижнього ствола) добуваю його, битий чисто..:cool:
Стріляв набоєм #3/32 (Дисперсант). Гільза Нобель, капсюль - 688, порох - S4N, п/к - Дисперсант "Гуаланди", шріт - #3 (Серго). І окреме дуже велике дякую Олегу за допомогу в набою!
Всі, хто був на полюванні, з Полем Вас!
IMG_20201114_080605.jpg

IMG_20201114_100100_compress6.jpg

IMG_20201114_100230.jpg
 

Saash

Мисливець
Доброго і Вам дня ! Така сама історія. Тільки що прийшов додому, вилазили з одним товаришем усі самі " заячі " місця. Він ще брав свого ягдтер'єра. Повний нуль. Ні зайця, ні лисиці зовсім немає.
Доброго вечора! Я з товаришем також ходив сьогодні з 9 до 12-ої! Підняли одного але товариш змазав, вже третього в цьому сезоні, а я й не бачив.
 

Dedushka

Снайпер
Погода изменилась в худшую сторону. На завтра дождь с мокрым снегом. Звоню знакомым охотникам, многие не идут. По такой охоте грязь месить не хотят. А я завтра думаю сходить. Один с напарников согласился составить компанию. Будем искать ушастого))).
 
Зверху