Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

кудасов

Новачок
За вихідні пройшов кілометрів тридцять, бачив одного зайця, третього за сезон. В нашій місцевості у зайців гон вже в розпалі, на снігові попід лісосмугами на слідах червоні плямки бачив в різних місцях. Місцеві мисливці ганяються за тим зайцем як наче останній день живуть.Хоча є поля взагалі без сліду і досить багато. Цього року щось запізнюється гон у лисиць, в минулі роки в цей час вже в норах зустрічалися самки з потертим хутром, а зараз нори взагалі всі порожні.Бачив дві команди, які з лайками та гончаками трусили очерети-також лиса і не бачили.
 

Виталий 2.

Слідопит
Спасибо!
Интересуюсь, так как снаряжаю в точности как Вы, просто пробовал 688 и 2000, на 2000 чисто по моим ощущениям выстрел мягче, остановился на нем. Плюс Би Пишные гильзы в комплекте с 2000 идут. Ну а по качеству осыпи +- одинаково.
Еще раз спасибо!
 

shpak

Мисливець
Сьогоднішній результат 4 четвероногих «бракон‘єрів»...Оперативно були обфлажені,але сильний снігопад,завадив повноцінно зробити загон.Як результат,вовки пішли безперешкодно.
 

Вкладення

pasa bobkin

Мисливець
Сьогодні теж по вовкові виїжали, найшли пару вовчиця тече. Начали обрізати, а вони пирийшли в друге господарство. Позвонили начальству, сказали хай ходят. Задовбав деребан господарств, шаг в право, шаг в ліво і ти на чужій тереторії.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Так майже всі на роботі, минулої п'ятниці відпочивали, ось і перенесли вихідний.
Нічого, завтра ще більше морозу, ото закриття буде. Головне, в такий мороз, як мій батько каже - "після вдалого пострілу обов'язково рушничку цьомнути ")))))))).
 
Останнє редагування:

Соболь 2000

Слідопит
Так майже всі на роботі, минулої п'ятниці відпочивали, ось і перенесли вихідний.
Нічого, завтра ще більше морозу, ото закриття буде. Головне, в такий мороз, як мій батько каже - "після вдалого пострілу обов'язково рушничку цьомнути ")))))))).
По прогнозу погоди завтра -25. Ось і думаю, завтра закриття по зайцю, однак ми вже і так закрились по ньому,вже не чіпаємо,а всерівно хочеться походити по рудому. Сиджу і гадаю: йти чи ні?
 
Зверху