Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

daw81

Мисливець
К сожалению шакалы добрались и до нас. Подробностей охот не знаю, так как по пречине Коронации эти выходные провел дома. Да и следущие тоже(
 

Panters

Снайпер
Співчуття. Дорога ціна полювання вийшла. З другого боку хто держить норних морально має бути до такого готовим.
В мене минулого сезону 2 фокси так пропали, а через неділю
третій, ще раніше ягда застрелили, більше норних не хочу,
люблю їх але не буду брати, тяжко таке переживати, з малесенького
викохаєш привикнеш до них, а потім за одну мить кінець, ще й нори
були на склоні в лісі, глибокі і недоступні, нічим не міг їм допомогти.
 

Varjag229

Слідопит
Мій молодший ягд цього року на закриття по зайцю перший знайшов борсучатню.
Дві години стояв і молився, аби вийшов - з під землі не чути було нічого.
Пес вийшов. До автомобіля ніс, бо вже не міг йти. Підборіддя ветеринар пришив.
Не травмуються і не гинуть лише ті, яких не використовують на полюванні.
 

kef

Зброяр
Сьогодні було важке полювання через погодні умови. З ночі дощ сипанув . На ранок рілля розгасла та озимі так, що кілограми відбірного чорнозему на кожному чоботі вже після перших десятків кроків давали про себе знати. Доводилось вибирати місця із розмоченим снігом .щоб легше було рухатись. Всього було піднято три лиси .З яких лише одного вполювали. Трофеєм стала молода лисиця "самка". Один лис стріляний прорвався між номерами. А третій на початку загону чкурнив повз номерів на значній віддалі.
В другій місцині . Невеличкий лісок. Лис поступив мудро. Пропустив загонщиків і погнався їм у тил. Інший з поля набіг до старої нори. де був обстріляний і тяжким підранком повернув на чисту ріллю .По якій неможливо було далеко йти через грунт специфічний - " жовта глина". Так і не змогли його добрати.
Ось таке вийшло " трудове "полювання. Але з результатом.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Завтра ще один вихід на рижих і....... Знову ломка до серпня)))))).
 

Leodr

Снайпер
Ну чего сразу ломка, есть много разных интересных занятий ! Во первых: это семья, есть ещё рыбалка, у многих огород, занятия с собаками, подготовка к следующему сезону, поверьте время пройдёт незаметно ! Лично у меня все это есть, сейчас готовлю питомца к соревнованиям, полевым.У нас 13 марта по куропатке. Сегодня работа была и натаска. Результат: три пары куропаток, два фазана и четыре зайца. Никто не пострадал.
 
Зверху