Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Гобой

Снайпер
Погода изменилась в худшую сторону. На завтра дождь с мокрым снегом. Звоню знакомым охотникам, многие не идут. По такой охоте грязь месить не хотят. А я завтра думаю сходить. Один с напарников согласился составить компанию. Будем искать ушастого))).
Спаси Господи!
 

VS1975

Снайпер
Я сьогодні свого добув через 20 хв після початку полювання.
З полем,панове,всіх хто добув та відкрився.
А я казав, що наш голуб весь у Чернігівській, тепер ще й зайці туди зійшли ;) :D.
 

Tern Hunter

Новачок
Доброго дня!
Ми сьогодні за три години пошуків підняли одного вуханя і вдало відпустили..
Осінній, ну дуже дрібний!
Але гарно пройшлись, подихали..
Перевірили нори( чисті але пусті)..
Чекаємо звітів наших колег!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Наш результат на троих сегодня. Такое очень редко бывает. Переглянути вкладення 615560
у мене є чорнобіле фото кінця 80-х, на якому компанія чоловік 15, в т.ч. мій батько, о 12.00 сідають обідати в ярку і перед обідом сфотографувались - у кожного в руках заєць. це пройшли від села кілометри 2. та й таке....
 

VS1975

Снайпер
у мене є чорнобіле фото кінця 80-х, на якому компанія чоловік 15, в т.ч. мій батько, о 12.00 сідають обідати в ярку і перед обідом сфотографувались - у кожного в руках заєць. це пройшли від села кілометри 2. та й таке....
Мабуть гарне фото. І чого ми його не бачимо ? Є ж ціла тема.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ми відкриваємось 22.11... але крайні полювання на фазана показують відсутність зайця - немає навіть посліду, про те що випадково підняти - взагалі мова не йде... ще може трошки в селі та під селом буде, але цьогоріч була кукурудза майже скрізь і вся рілля свіжа, та й то не все зоране... коротше будемо йти в скали над Бугом та полювати попутно фазана (ліцензія на 3 голови). лис є трошки - сліди життєдіяльності то показують, але кому він зараз потрібен, хіба шоб не шкодив.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні знов з трофеєм
Фото не виставляю
а ми сьогодні полювали фазана, вискочив в старому саду мамонт, добув №9 на 28 г... фото не виставляю, мамот як мамонт, просто розбив дуже бо зблизька!;););):D
 

Dedushka

Снайпер
С напарником и мы прогулялись по полях. Подняли зайца на пахоте, очень далеко был, не стреляли. Но уже хоть увидели . И это уже радует. Что-то да и осталось жить после химии аграриев. Значит надежда есть что косого добудем.
 
Зверху