Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Dedushka

Снайпер
Ви рушницю пристрілювали?Моя ата низила доки мушку на 2мм не замінив,все налагодилося,цей сьогодні пропустив колегу в траві встав за ним боковим для мене,2-ка 35-40м,1,5 корпуса з поводкою... Переглянути вкладення 631275
С полем! Все прицеливаются по разному. Когда заяц выскакивает неожиданно или даже бежит на скорости трудно угадать упреждение меря корпусы зайца. Но у Вас получается так стрелять , так и продолжайте целиться. Кто как привык.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну звісно же!
Перший заєць, перший постріл #3/32 в 20 м (діагонально угонний), другий постріл #1/32 в 30 метрах уже майже бокового (повернувся в сторону після пострілу), чистий промах.
Другий заєць, перший постріл #3/32 в 25 м (зліва на право) брав десь на 20-30 см перед носом - обстриг гарно, другим пострілом #3/32 на 35-40 м -
Да забудьте Вы о 3-ке, извините, детский лепет. Вчера бил русака 2-й и чуть не кричал "Падай"! От второго прямого попадания по корпусу пух, как из подушки- 5 ребер сломано и лёгкие в хлам, драт доработал в 100 метрах на стерне. Правда, уже почти дошел. А если бы в бурьяне и без собаки?! Сегодня работал 1-й, 35 гр на Соколе и войлоке. Хотя до этого, весь сезон, Сокола 2,15, дроби 32. Уверен, Вы не промахнулись, а Ваших зайцев скушают лисицы. Хотя Вам от этого, уверен, не легче. Вряд ли Вы промахивались, ИМХО.
 

Malgrum

Мисливець
С полем! Все прицеливаются по разному. Когда заяц выскакивает неожиданно или даже бежит на скорости трудно угадать упреждение меря корпусы зайца. Но у Вас получается так стрелять , так и продолжайте целиться. Кто как привы
 

Dedushka

Снайпер
Да забудьте Вы о 3-ке, извините, детский лепет. Вчера бил русака 2-й и чуть не кричал "Падай"! От второго прямого попадания по корпусу пух, как из подушки- 5 ребер сломано и лёгкие в хлам, драт доработал в 100 метрах на стерне. Правда, уже почти дошел. А если бы в бурьяне и без собаки?! Сегодня работал 1-й, 35 гр на Соколе и войлоке. Хотя до этого, весь сезон, Сокола 2,15, дроби 32. Уверен, Вы не промахнулись, а Ваших зайцев скушают лисицы. Хотя Вам от этого, уверен, не легче. Вряд ли Вы промахивались, ИМХО.
Смотря с какого расстояния 3-й стрелять. В прошлом сезоне по отчетах вы видели мои добытые трофеи. Тройкой были биты. Но расстояние конечно на коротке. Ближе 30 метров. Если ходить по траве и заяц подымается с под ног, тройка то что и нужно. ;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Или быстро поводкой ствола догнал и на обгоне сразу нажал на курок.
Единого рецепта нет и быть не может: у каждого из нас разная реакция, ружья, патроны и физическая подготовка.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Смотря с какого расстояния 3-й стрелять. В прошлом сезоне по отчетах вы видели мои добытые трофеи. Тройкой были биты. Но расстояние конечно на коротке. Ближе 30 метров. Если ходить по траве и заяц подымается с под ног, тройка то что и нужно. ;)
Каждому свое.
 

кудасов

Новачок
Сходив сьогодні на нори на старий карьєр-пара чищених нір на 2-3 віднорки, де теоретично мають готуватися в цей час до гону самки, були порожніми, натомість 2 звіра були в старих одноходових тупикових норах. Після 1,5 - годинного бою в першій забрав собаку та чекав лиса на відході, але він так чомусь і не вийшов. В другій норі моя такса отримала незначну травму ока, тож вирішив не ризикувати. Наступними вихідними спробуємо ще раз.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Кто как привык. Вы правы. И главное результат охоты.
Главное учиться и подобрать патрон под себя и под свои охоты. Учитывая все советы. Увы, 3-ка, как я решил, по пушному не для меня Минимум 2-ка, накоротке.
IMG_20210103_085804_resize_33.jpg
 
Останнє редагування:

Stanislav Fursa

Снайпер
Вскинув і відразу в лоб!!Без проводки.
Дякую за пораду! Матиму на увазі.
Ви рушницю пристрілювали?Моя ата низила доки мушку на 2мм не замінив,все налагодилося,цей сьогодні пропустив колегу в траві встав за ним боковим для мене,2-ка 35-40м,1,5 корпуса з поводкою... Переглянути вкладення 631275
З Полем, Вас!
Так звичайно, висить у мене. Навіть на снігу, як стріляв, то над слідами 3-5 полосочок, за слідом уже сноп дробі пішов, мабуть вся дріб летить вище цілі.
Да забудьте Вы о 3-ке, извините, детский лепет. Вчера бил русака 2-й и чуть не кричал "Падай"! От второго прямого попадания по корпусу пух, как из подушки- 5 ребер сломано и лёгкие в хлам, драт доработал в 100 метрах на стерне. Правда, уже почти дошел. А если бы в бурьяне и без собаки?! Сегодня работал 1-й, 35 гр на Соколе и войлоке. Хотя до этого, весь сезон, Сокола 2,15, дроби 32. Уверен, Вы не промахнулись, а Ваших зайцев скушают лисицы. Хотя Вам от этого, уверен, не легче. Вряд ли Вы промахивались, ИМХО.
От як краз всіх стріляю в бур'янах, добував там і там же й промазував і в тому числі трійка/двійка, все. Зараз на жаль без собак, місяц назад мій Ягд пішов з життя (нехай спочиває) тому полюю без них.. Але за пораду дякую.

П.С. Всім дякую за поради, да і Віталій теж частково правий (бо і сам помітив), раніше якось попадав по зайцю, зараз останнім часом особливо цей сезон, непогано добував (попадав) по голубам і тарілочкам, тепер по звіру щось не то, може і справді звик до спортивних набоїв, а на мисливських уже "тяжко".. Загалом ще раз дякую за поради, факторів багато, наступного полювання спробую (якщо підніму зайчика) і відпишу Вам.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
как я решил, по пушному не для меня Минимум 2-ка, накоротке.
Для себе встановив вже давно: 1-ка і звуження 0.75!!Чого 0.75,бо собака підіймає, глухо лежачого ,приблизно за 35-40 метрів,та і сам він підіймається приблизно на цій же відстані,ну і є,в разі чого, запас і сила для угона!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за пораду! Матиму на увазі.

З Полем, Вас!
Так звичайно, висить у мене. Навіть на снігу, як стріляв, то над слідами 3-5 полосочок, за слідом уже сноп дробі пішов, мабуть вся дріб летить вище цілі.

От як краз всіх стріляю в бур'янах, добував там і там же й промазував і в тому числі трійка/двійка, все. Зараз на жаль без собак, місяц назад мій Ягд пішов з життя (нехай спочиває) тому полюю без них.. Але за поряду дякую.

П.С. Всім дякую за поради, да і Віталій теж частково правий (бо і сам помітив), раніше якось попадав по зайцю, зараз останнім часом особливо цей сезон, непогано добував (попадав) по голубам і тарілочкам, тепер по звіру щось не то, може і справді звик до спортивних набоїв, а на мисливських уже "тяжко".. Загалом ще раз дякую за поради, факторів багато, наступного полювання спробую (якщо підніму зайчика) і відпишу Вам.
Просто не зацикливайтесь на промахах и пропускайте их мимо. Боязнь выстрела по зверю и неуверенность- основные причины всех промахов!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Просто не зацикливайтесь на промахах и пропускайте их мимо. Боязнь выстрела по зверю и неуверенность- основные причины всех промахов!
Я і не зациклювався, боязні тим паче немає.. :) Як би парадоксально не звучало, мені промах дууже надовго запам'ятовується, чим красиве попадання.
А так, просто цікаво стало, от і спитав.
 

huntumy

Зброяр
Так звичайно, висить у мене. Навіть на снігу, як стріляв, то над слідами 3-5 полосочок, за слідом уже сноп дробі пішов, мабуть вся дріб летить вище цілі.
Слід нижче корпуса. Менша частина лягає до сліду, решта за слідом.
 

huntumy

Зброяр
А Одиничка таки УНІВЕРСАЛЬНА хоч 20 чи 40 метрів підранків менше і заець котиться правда коли попадаеться.
Номер дробі не вирішальний фактор. Полював з тройкою весь сезон і не один, морозяки за 20. Зайців стріляв без проблем. Фото трофеїв на різних форумах з 2006 року.
 

senya 2011

Мисливець
Також провів вихідні в угіддях. Результат - лисачок, цікавий такий зовсім не по зимі "одягнений". На рахунок зайчика, тут так, є сніг є зайчик нема снігу то і зайчика нема ;), ну то в інших колективах. За два дні підняли лише одного, лежав у настільки рівному місці що і неочікували. Пішов без пострілу, а чому заліг там зрозуміли пізніше (осівший на дерева туман скапує з дерев і робить суцільний шум в густонасаджених лісополосах, ставка на слух нульова і тому він лягає в місці з гарним оглядом території). По життєдіяльності вухатого в угіддях що полюю можу сказати, максимальна підвязка до полів кукурудзи, багато лишається качанів, зима безсніжна, зайчику розкіш. Колегам говорю що зайчик таки є, а зустріти його в тих місцях де впритул під'їжджає транспорт і за вихідні проходять 4-5 колективів апріорі нереально! Прикладом тому є полювання на копито 2 тижні тому, знайомий говорить з мокрого болота з одного загону підняли 5 вухатих та лиса, на щастя не пощастило лише лису) Щодо раннього гону, можливо, спостерігав в лютому, а частіше всього коли рибалю на фідер, а це кінець березня початок квітня, ну то вже дійсно "заячі свайби". Особливо запам'ятався випадок коли два зайчика гасали по випаленому очерету, абсолютно чорні )
 
Так звичайно, висить у мене. Навіть на снігу, як стріляв, то над слідами 3-5 полосочок, за слідом уже сноп дробі пішов, мабуть вся дріб летить вище цілі.
Не знаю кто Вам советовал такой способ , но это мягко говоря , словом ожидать достоверных выводов на основе таких опытов , достаточно наивно. Это примерно как стрелять по воде , дело в том , что траектория дроби относительно поверхности находится под определенным углом , а сама цель имеет определенное возвышение над поверхностью и дробины которые должны были попасть в цель лягут на поверхность на определенном расстоянии за целью относительно стрелка.
 

Skriptonit_

Новачок
Номер дробі не вирішальний фактор. Полював з тройкою весь сезон і не один, морозяки за 20. Зайців стріляв без проблем. Фото трофеїв на різних форумах з 2006 року.
Трійка в мене заходить на ура))) ніхто з вуханів не скаржився, що з ТОЗ-34 Що з Франчи. Тільки в ТОЗ 32 грами у Франчи 36.
 
Зверху