Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

ATIS

Снайпер
Разницы нет кто будет палить, этого делать нельзя! Это ХЛЕБ. Пусть люди разбираются с теми кто применяет такие ядохимикаты от которых все гибнет. Даже таблички такие ставить в поле с пшеницей СТЫДНО! :oops:
Стиндо ніхріна не робити, а так налякати можна. Я думаю що той хто табличку поставив, то палити не думав, так налякати.
Ви кажете розбиратись... А як? Все там мазано - перемазано...
Ви кажете хліб.... А худоба яка в тому році лягла від ядів, її не шкода, а діда того який паше як кінь і молиться на ту корову, не шкода....
Ви гляньте на порепані руки того діда, і на руки власника агрохолдінгу, вам кого більше шкода?
І ще одне, той дід чи баба нічого не докажуть і не доб'ються, візьме псіхане і пустить півня..... І вірно зробить, раз від держави немає захисту від такого свавілля.....
ІМХО.
 
Останнє редагування:
Вот только пшеница не причем. Нужно наказывать самых вредителей, штрафы такие впилять тому фермеру, что-бы на всю жизнь запомнил и ядохимикаты стороной обходил.
Ви сами вірете в те що говорете? Хто ж сам себе буде наказувати!? Так як самі депутати, міністри, олігархи які тримають депутатів на,, подсосе,, і є власниками аграрного бізнесу. І Ваша скарга їм до одного місця. Якщо відкрито не пошлють, то в умі так точно.
 
А ящо декілька площ спалахне це міліонні збитки і не для держави.
Можливо тоді приймуть до уваги і побажання простих смертних.
 

Dedushka

Снайпер
А ящо декілька площ спалахне це міліонні збитки і не для держави.
Можливо тоді приймуть до уваги і побажання простих смертних.
Поджог пшеницы это преступление в тысячи раз худшее чем подпал сухостоя. И не важно кто ее выращивает, это ХЛЕБ! И в первую очередь от таких действий будет страдать простой народ. Больше на эту тему говорить не буду. Пишите лучше уже об скором открытии по пушному. :oops:
 

huntumy

Зброяр
Стиндо ніхріна не робити, а так налякати можна. Я думаю що той хто табличку поставив, то палити не думав, так налякати.
Ви кажете розбиратись... А як? Все там мазано - перемазано...
Ви кажете хліб.... А худоба яка в тому році лягла від ядів, її не шкода, а діда того який паше як кінь і молиться на ту корову, не шкода....
Ви гляньте на порепані руки того діда, і на руки власника агрохолдінгу, вам кого більше шкода?
І ще одне, той дід чи баба нічого не докажуть і не доб'ються, візьме псіхане і пустить півня..... І вірно зробить, раз від держави немає захисту від такого свавілля.....
ІМХО.
+1000
 

Panters

Снайпер
Поджог пшеницы это преступление в тысячи раз худшее чем подпал сухостоя. И не важно кто ее выращивает, это ХЛЕБ! И в первую очередь от таких действий будет страдать простой народ. Больше на эту тему говорить не буду. Пишите лучше уже об скором открытии по пушному. :oops:
Якщо їм до одного місця мої бджоли, птиця чи худоба,
чому я маю хвилюватись за їхню пшеницю, яку вони
зберуть та вивезуть за кордон, бо там більша ціна, який
мені та державі зиск від цього?, з іншої сторони згоден
що так робити не треба, але наші пани розуміють тільки
силові методи, бо нажаль наші закони для простих
смертних, багатіям вони до одного місця, сруть на нас
з висоти своїх багатоповерхових маєтків, і на закони теж!
 

Просто охотник

Мисливець
А ящо декілька площ спалахне це міліонні збитки і не для держави.
Можливо тоді приймуть до уваги і побажання простих смертних.
Это не вы там под Чернобылем чудите?o_O
В пшеничке тоже ведь могут и звери и птица быть или пох на них?
 
Это не вы там под Чернобылем чудите?o_O
В пшеничке тоже ведь могут и звери и птица быть или пох на них?
Ні не я!
Просто дивлячись як після їхніх обприскувань, берези, дубові лісополоси перетворюються на мертвий сушняк, стає моторошно.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Знаю, що мiлкi фермери (до 100 га) такоi шкоди практично не роблять, бо вони пiклуються про землю на якiй працюють i цiнують ii. Таку страшну хiмiю лити в неi нixто не бажаe. A холдинги cьогоднi прийшли, викачали i вимили з цiei землi усе за 5 рокiв (поки земля стане непригодною) i всi кошти виведенi з краiни. Вони живуть одним днем i на майбутне iм пох-й.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
очередь от таких действий будет страдать простой народ
Так і буде, ціни на хліб в рази піднімуть.
Але все таки з тим хлібом, оті ж пестициди ми і їмо.
Та й пасічників шкода, пам'ятаю поля обробили, від цього у мого батька з 40-ка 6 сімей залишилось, до сих пір згадувати не хочеться.
 

Dedushka

Снайпер
Якщо їм до одного місця мої бджоли, птиця чи худоба,
чому я маю хвилюватись за їхню пшеницю, яку вони
зберуть та вивезуть за кордон, бо там більша ціна, який
мені та державі зиск від цього?, з іншої сторони згоден
що так робити не треба, але наші пани розуміють тільки
силові методи, бо нажаль наші закони для простих
смертних, багатіям вони до одного місця, сруть на нас
з висоти своїх багатоповерхових маєтків, і на закони теж!
Так и разбираться нужно с теми кто травит все живое, но не способом поджога пшеницы. Удивляюсь что многие еще класс поставили поддерживая такие предложения о поджоге урожая. Уже и так все что можно сожгли , вплоть до лесов Чернобыльской зоны. :oops: Не выдержал, опять написал сообщение в этой теме касаемо вопроса о хлебе. Хотите и хлеб покупать по космическим ценам? Думать нужно о будущем. С поджогами и охотиться будет негде, и дичи не будет. Раз эта тема на охотничью тему.
 

ATIS

Снайпер
Так и разбираться нужно с теми кто травит все живое, но не способом поджога пшеницы. Удивляюсь что многие еще класс поставили поддерживая такие предложения о поджоге урожая. Уже и так все что можно сожгли , вплоть до лесов Чернобыльской зоны. :oops: Не выдержал, опять написал сообщение в этой теме касаемо вопроса о хлебе. Хотите и хлеб покупать по космическим ценам? Думать нужно о будущем. С поджогами и охотиться будет негде, и дичи не будет. Раз эта тема на охотничью тему.
Доречі, той аграрій з яким ви так хочете розбиратись, ще й восени спалить стерню. Це називається "двайной удар":D що не траванулось те згорить....
Ніхто не призиває палити, та і ніхто такого не зробить, полякають та й годі....
А от те що ви написали що стидно таблички такі писати, то мені дивно...
Чи не ви ж писали що зайця майже немає? Чому ж ви не розбираєтесь з аграріями? Ви ж платите внески , відстрілки, то виходить він в якійсь мірі те ж ваш, тра захищати, чи то в нас тільки так поговорити.
І доречі, я не боюсь що хліб подорожчає, бо в Батька росте свій.....;):)
 

Tosik

Мисливець
Цікаво - невже бджоли і звірі не відчувають отої потрави. У них же органи чуття в рази сильніші за людські.
 

ATIS

Снайпер
Посипались мені в особисті різні питання і звинувачення.
Кажу ще раз, палити зерно це гріх, я не призиваю до цього, ніколи б сам такого не вчинив. А от табличку таку поставити вважаю не поганою ідеєю.
Знаю випадок як один холдінг закусивмя з місцевими, то вони йому понавязували металевих пальців до стебла, і комбайн з ладу вийшов не один...
 

ATIS

Снайпер
Цікаво - невже бджоли і звірі не відчувають отої потрави. У них же органи чуття в рази сильніші за людські.
Сам про це думав, але видно щось бджолу дурить, в нас вже масово гинуть. Мені щастить що навколо поля простих сільських фермерів.
 

ATIS

Снайпер
Все переходимо на тему про зайців і лисиць.
Сьогодні був зранку на риболовлі, так от вискочила мені на лісову дорогу лисиця з куркою в зубах, несла малечі. До села 200 метрів. Якась хазяйка знову зробить мерву якомусь п'яничці....:D
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Городская черта. Ездил поутру на стенд.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Зверху