Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Можно было и друзей с которыми были на охоте попросить сфотографировать зайчика которого добыли. На вайбер скинули-бы Вам потом. :) ;)
Дело в том что дождь лил такой и все очень быстро спешили к деревне. Меня даже не ждали пока я упакуюсь. А возле авто я уже не захотел его вытаскивать. Очень уж хотелось снять с себя мокрую одежду и сесть в прогретый автомобиль.
 

Dedushka

Снайпер
Дело в том что дождь лил такой и все очень быстро спешили к деревне. Меня даже не ждали пока я упакуюсь. А возле авто я уже не захотел его вытаскивать. Очень уж хотелось снять с себя мокрую одежду и сесть в прогретый автомобиль.
С полем. Трудовая охота у Вас получилась. Молодцы. А мы сегодня все дома. Не захотели по такому дождю поля топтать. ;)
 

LEART

Мисливець
С полем. Трудовая охота у Вас получилась. Молодцы. А мы сегодня все дома. Не захотели по такому дождю поля топтать. ;)
Я не против желания и стремления в такую погоду охотить. Но сам раз побывал под дождем на ушастика... Помесили грязь... То как то после того желание исчезло... Возможно что трофеев не добыли, хотя сама по себе охота удалась... Промокли, устали... Свежим воздухом подышали... Собаки выдохлись вообще ))) Но после отбило желание. ИМХО.
Всем НПНП!!! С Ув!!!
 

LEART

Мисливець
Хотя по перу... а особенно на гусака... то такая погода самое оно!!!
 

VS1975

Снайпер
Сьогодні вийшов з дому не рано, о 9 - й годині, благо угіддя починаються одразу за городами. Узяв чотирилапого помічника та й пішли. Пройшли закинуті городи у бур'янах - нуль. Далі вирішив пройти по травах понад лісом. Іду - смужка пирію завширшки метрів 5 - 6, зліва ліс, справа рілля, попереду пологий яр обнесений земляним валом. І от до яру залишається якихось десяток метрів.... Як завжди неочікуваний підйом зайця. Майже з під ніг, за якихось пару метрів зліва, між мною і лісом. Приклад біля плеча, а заєць уже на бруствері цього валу. Встиг зробити лише один постріл трійкою. Заєць скочив у яр і я його вже не бачу. Рей одразу пішов по сліду з голосом, але факт залишається фактом - красивий промах :D. Собака повернувся за декілька хвилин і своїм поглядом сказав все, що він про мене думає :p. Отже цього зайця ми заберемо наступного разу. А сьогодні тільки такі фото.
20211128_105726.jpg
20211128_110613.jpg

Усіх, хто сьогодні з трофеєм - з полем !
 

Dedushka

Снайпер
Доброго дня коллеги по охоте. Так как вчера целый день все были по домах из за дождя, сегодня решили выехать на охоту. Но так получилось что поехали вдвоем с напарником, у остальных по уважительных причинах охота отменялась. Выехали в поле где был добыт в этом сезоне мной зайчик. Прошли поля но ничего и не увидели. Переехали на ярки. По склонам старались тщательно все обследовать но без результата. Встретили коллектив с 5 человек местных охотников. Разговорились. Каждый рассказал где уже прошли и где не ходили. так и мы рассказали по каким полям не стоит уже ходить, мы протоптали. Приятно общаться было с хорошими людьми. В итоге вместе еще прошли один загон и без результата добычи дичи разъехались по других местах охоты. Мы остановились увидев не большое поле с мелкой травкой. Вдали виднелось село. И тут ничего. Усталые, немного расстроены шли уже к машине ехать домой. И меня как магнитом потянуло на участок соток 20 заросший травой выше колен. Напарника ставлю на номер а сам по траве начинаю топтать. Прошел вперед , ничего. Начинаю возвращаться и слышу шорох. Выскакивает зайка в метре от меня. Делаю выстрел не отпустив косого. Спешка. Он уходит, второй выстрел попадает но подранок. Ковыляя но еще пытается уйти . Бежит боковым в сторону моего друга. Кричу ему что-бы добрал. Трофей был добыт. Зайчика разделили и поехали домой в прекрасном настроении. ОХОТА УДАЛАСЬ!
IMG_20211128_114351.jpg
 
Можно было и друзей с которыми были на охоте попросить сфотографировать зайчика которого добыли. На вайбер скинули-бы Вам потом. :) ;)
Уважаемый ДЕДУШКА! Сегодня , специально для вас вышел в угодья. Взял своего четвероногого пенсионера. После вчерашней охоты никто не захотел идти со мной. Прошли по полю, потом пару участков с травой и лозняком. И на одном из таких участков слышу за спиной шорох осоки. Оборачиваюсь и вижу как несётся зайчуган. Первый выстрел в "молоко", а второй - прекратил веселые старты зайчугана. Так что фото специально для Вас!!! :)
IMG_20211128_101448.jpg
 

Dedushka

Снайпер
Уважаемый ДЕДУШКА! Сегодня , специально для вас вышел в угодья. Взял своего четвероногого пенсионера. После вчерашней охоты никто не захотел идти со мной. Прошли по полю, потом пару участков с травой и лозняком. И на одном из таких участков слышу за спиной шорох осоки. Оборачиваюсь и вижу как несётся зайчуган. Первый выстрел в "молоко", а второй - прекратил веселые старты зайчугана. Так что фото специально для Вас!!! :) Переглянути вкладення 727218
С полем. Хороший трофей. ;) Сегодня и у меня день удачный .
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

василь довжик

Слідопит
Всіх з полем,хто сьогодні полював.
А в нас з дев'ятої години як почав лити так до шести вечора ледь вчух.
В чора по прогнозу прийнято було рішення спать.Хотів ще на рибалку потролить але дощик змусив бути дома.
Спав майже день як той кіт.
 

Виталий 2.

Слідопит
Нас сегодня, не остановил не дождь, не грязь, не туман.
Ходили только траву. К часу дня, на одиннадцать человек - норма!
Своего, стрелял тройкой на С7L, диана, звезда. 1.35*26. Один выстрел, расстояние метров двадцать пять.
Всех кто с охоты, с полем!
IMG_0625 (2).jpg
IMG_0624 (2).jpg
IMG_20211128_080514.jpg
 

Volodymyr M

Мисливець
Доброго здоров'я!
Фотозвіт з вчорашнього та сьогоднішнього виходу з товаришем вдвох.
Вчора на зміну нічного дощу прийшов досить ясний ранок, оскільки під ногами болотяко, прийняли рішення в поле не лізти, пішли попід селом ярками з чагарниками, переліском та травою розміром вище колін і нижче пупа... Розкинулися по схилу яру йдем і самі собі підгукуємо - гонимо звіра. 20...30 хв ходу - в мене метрів 25...30 піднімається вухатий, вскидаю рушничку, б'ю в угон - перекидається і є трофей! - Ура - 8:00 ранку, а я вже із зайцем!
Потім був ще один зайчик, але побачили його метрів за 200...

Сьогодні ранок туманний заставив почекати поки розпогодиться. Знову ж з товаришем топталися під селом, знову гнали з голосом. Товаришу за 2 м в чагарниках з під ніг порвався заєць, стріляє за 15-20 м - підранок(потім оглянули - 2 дробини зачепили задню лапу)... Я за схилом цього не бачу, лише чую постріл, шум і тріскот в кущах. Декілька секунд очікування(довжиною у вічність) з думкою: де воно і що там - лис чи заєць?... Вибігає вухатий, до мене 40 м і тут же в трави де його й не видно, знову декілька вічних секунд, показується за 20-25 м, - вскидаю рушничку, б'ю.., перекидається - готовий !
Цим часом товариш вилазить з кущів, одразу питання: є??? - де він?..
Кажу : ось лежить, забирай...
У відповідь: то це ж ти його взяв. Я погодився, але з умовою, що для нього ще одного витопчем.
Проходили ще 1.5-2 години, але зайця більше й не бачили. В кінці полювання я подарував сьогоднішнього трофея товаришеві, він зрадів і подякував. А я був задоволений процесом!
Якось так...
IMG_20211128_173826.jpg
IMG_20211128_173715.jpg
 

Dedushka

Снайпер
Нас сегодня, не остановил не дождь, не грязь, не туман.
Ходили только траву. К часу дня, на одиннадцать человек - норма!
Своего, стрелял тройкой на С7L, диана, звезда. 1.35*26. Один выстрел, расстояние метров двадцать пять.
Всех кто с охоты, с полем!
Переглянути вкладення 727288 Переглянути вкладення 727289 Переглянути вкладення 727291
С полем. Еще до открытия сезона на пушного я Вам и говорил что у вас зайцы по авто дорогам бегают ))). Количество дичи радует Вас. У нас одного за день охоты увидеть и то радость))). :):)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Читаю звіти і радуюсь за області.де зайчик є і полювання для мисливців являються справжніми полюваннями!!В нас зайця майже немає!!Хоч дощ,хоч сніг,хоч сонце результат один-зайця немає.В чому причина??Це питання являється для нас загадкою,але міри якісь треба приймати вже на високому рівні і навіть такі,які являються кардинальними.Це вже стосується вищого керівництва і області і Держави.Якщо закрити на деякий термін цей вид полювання,то закрити,але щось треба робити.Прикладом такого методу є донецька область.Закрили і результат не затримався.Думаю так буде правильно!!!!
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Читаю звіти і радуюсь за області.де зайчик є і полювання для мисливців являються справжніми полюваннями!!В нас зайця майже немає!!Хоч дощ,хоч сніг,хоч сонце результат один-зайця немає.В чому причина??Це питання являється для нас загадкою,але міри якісь треба приймати вже на високому рівні і навіть такі,які являються кардинальними.Це вже стосується вищого керівництва і області і Держави.Якщо закрити на деякий термін цей вид полювання,то закрити,але щось треба робити.Прикладом такого методу є донецька област.Закрили і результат не затримався.Думаю так буде правильно!!!!
Ми просто пам'ятаємо ті часи коли зайці вставали на кожному клаптику трави. Працював УТМР, була селекція, займались ділом! На жаль ситуація плачевна на Заході України.
 
Читаю звіти і радуюсь за області.де зайчик є і полювання для мисливців являються справжніми полюваннями!!В нас зайця майже немає!!Хоч дощ,хоч сніг,хоч сонце результат один-зайця немає.В чому причина??Це питання являється для нас загадкою,але міри якісь треба приймати вже на високому рівні і навіть такі,які являються кардинальними.Це вже стосується вищого керівництва і області і Держави.Якщо закрити на деякий термін цей вид полювання,то закрити,але щось треба робити.Прикладом такого методу є донецька област.Закрили і результат не затримався.Думаю так буде правильно!!!!
Може там мисливці кращі?)
 
  • Like
Reactions: XXL
Зверху