Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Gayman

Мисливець
Сегодня я, и мой друг который добыл пять зайцев, использовали дробь №3 . Он покупал патрон, а я сам крутил…
 
Останнє редагування:

daw81

Мисливець
Всех приветствую!
Вот и мы вчера открылись по пуху. С утра бродили как ёжики в тумане. Прошли травы, пахоты, огороды, а косого нет. Толи туман плотный, толи зайца нет. Часам к 10 решаем гонять посадки, тоже ноль. Возвращаясь к машине идём по последней узенькой посадке в доль дороги. И тут слух улавливает заветное шусььь! на поле выскакивает зайчуган. Спокойно вскидываюсь, палец на курок целиндра, выстрел, промах! Не беда, отпускаю и 0,75 чоком бах! И заяц благополучно скрывается в тумане)))
Снится будет до конца сезона), да и товарищам есть тема для под...
А товарищи у меня молодцы, в отличие от меня не мажут. На кукуркдзянке два зайца лежали не далеко друг от друга. Поднялись из под ног и были добыты первыми выстрелами.
Screenshot_20211114-164638~2.png


Пообедав жареной яичницей с беконом, выпив ароматного кофе

Screenshot_20211114-165201~2.png

Решаем ещё раз пройти кукурудзянку. Третий косой решил не испытывать судьбу и дал деру метров за 100. Под конец дня прогоняя очередную посадку выгнали зайца на номер.

IMG-fd2df5faee55ca94b8029d1fd983eb4e-V.jpg

За день на четверых 4 подняли, 3 взяли.
Сегодня пару часов побродили с псом, видели стайку перепуганных куропаток и гусей на поле.
Всем не пуха не пера!!!
 

ВиталийЗПР

Новачок
Сегодня я, и мой друг который добыл пять зайцев, использовали дробь №3 . Он покупал патрон, а я сам крутил…
Если кто-то так год или два назад сдесь такое написал бы.....:rolleyes:
 

huntumy

Зброяр
С полем! Даже дробь №4 рулит. А ведь есть такие что стреляют и № 000 или 0000 ))).
До определенной дистанции и хорошем попадании. Наигрались с этим номером. Надёжного поражения на всех допустимых дистанциях с ним невозможно.
 
Вітаю колеги! Пару слів про друге в цьому сезоні полювання на хутрового звіра та шріт №3. ;) Так склались обставини, був упевнений, що полювати буду сам... :( Як на мене це такі полювання які мають особливу ауру....думки, спогади про дитинство...полювання надцять років тому...бо "не було 100 га" в нашій первинній організації для мене...і полював я сам....Причина банальна я поступив на мисливствознавця, а син голови ПО ні....хоча до чого тут я???
В суботу з родиною сходили в цирк!!! Маса позитиву від акробатів, клоуна, інших артистів!!!!:D:D:D ПОПКОРН!!!
"Львівські пляцки", "Заппа"....Хто буде в Запоріжжі, рекомендую! Дуже смачно...;)
257249015_6425023167570288_952630982221325211_n.jpg

Поветраючись додому, заїхали в гараж...Взяв пластикове коритце під дичину, щоб не вимазати багажник..."Дурінь думкою багатіє", подумав сам про себе....:rolleyes:
У вечері зпакував "тревожний чемоданчик"...
256416332_6425509927521612_5713198049523280583_n.jpg

5.15....клятий будильник...душ, кава і вперед....:cool:
Авто ночувало біля будинку, тому поки почитив вікна від інею, поки нагрів салон...Не спішно (місцями була ожеледь) о 7.00 приїхав до батьків...
А за містом сьогодні з ранку було зимно.... :oops:
241565498_6429802737092331_8407924044316295877_n.jpg
248430220_6429803073758964_2435645423626778134_n.jpg
251978200_6429802493759022_7145967470884109494_n.jpg

Закинув розкладний стілець, столик, теплі гумові чоботи з батьківської хати і поїхав за відстрільною карткою до зятя-єгеря....
"Ти майже не запізнився"!))) почув замість привітання...І зрозумів, що полюю я не сам, а нас 8!!!!
Ситуація змінилась, якось сама по собі майже в кожного з нас....Не спішно до всюдихідів склали речі, собак (два курца і драт до багажника) і в поля....
Полювали на зайця і фазана до 12.00. Перші три "загонки" по перспективним місцям, що порадив я, дали нульовий результат по зайцю:oops::eek: і одного фазана що "заблукав" в лісосмузі....
Далі переїхали на межу з Дніпропетровщиною...Зі слов товариша, "Я тут орав на тому тижні бачив трьох зайців"...:oops:
І він з оранки підняв русака, метрів 30...першим постілом і добув....
Я не спішно ішов в середині "підкови"... посред поля справа під кутом 45 градусів піднявся вухань...від мене мерів 15...Постріл, і русак "пішов через голову"....Тройка зробила свою справу..:cool:. Фото не робив, бо попадання чітко по голову (фото було б не камельфо):oops::rolleyes:....
Дійшли назад до авто...сальце, ковбаса, картопля "в мудірі", чай, кава...
241560332_6429803460425592_9024704511844615204_n.jpg

Далі "попробували щастя" на скошеній кукурудзі, густій лісосмузі...де пара лисів вийшли ззаду мене на недосяжній відстані...:(...
А зайця не було...Та й хай живуть....
Пройли частинку балки біля скошеного соняху, де декілька півників фазана стали нашими трофеями....На цьому і закінчили....
Пи.си. З відкриття полювання і до гарних морозів русака стріляю шротом №3...далі нуль....
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Мій колектив, навіть і в віці мисливці, всі стріляють зайця #4 (на перший постріл) на другий уже #3 або максимум #2, все.
В минулому році, при мені було (навіть двічі бачив) як взяли зайця #5, один був з 20-тим калібром, другий з 12-м.
І так вони завжди використовують до морозів, а на морозах уже в два стволи #3 або #2.
П.С. На цей рік, я теж приготував #4 на С7..;)
Хоча, я не перший раз беру зайців #3 Дисперсант..:)
Декілька років тому під час полювання на пушну дичину обходив захаращений міліоративний канал на якому були боброві дамби. Рушниця- стара французька в 16 к. Труби зі звуженням приблизно по 0.25 кожна. Так як інколи там бувають качки то патрони замінив на номер 5 без контейнерів. Проходячи через сухостій трав краєм каналу майже з під ніг вискочив заєць і кулею полетів в сторону кущів самосіву. Віддаль була приблизно метрів 20 . Стріляв в бік . За першим пострілом без нюансів ,чисто. Так от більше я вже не стріляю такими патронами по зайцю. Навіть коли буває така нагода. В дома коли обпатрав та розділивши тушку ,ще майже два дні вимочував м'ясо та діставав шріт . Але скажу чесно. Сили в п'ятірці достатньо щоб "вполювати" зайця особливо з рушниці яка має повні чокі. Тільки "заячі" патрони я споряджаю номером -3-2-1-0.
 

ВиталийЗПР

Новачок
Вітаю колеги! Пару слів про друге в цьому сезоні полювання на хутрового звіра та шріт №3. ;) Так склались обставини, був упевнений, що полювати буду сам... :( Як на мене це такі полювання які мають особливу ауру....думки, спогади про дитинство...полювання надцять років тому...бо "не було 100 га" в нашій первинній організації для мене...і полював я сам....Причина банальна я поступив на мисливствознавця, а син голови ПО ні....хоча до чого тут я???
В суботу з родиною сходили в цирк!!! Маса позитиву від акробатів, клоуна, інших артистів!!!!:D:D:D ПОПКОРН!!!
"Львівські пляцки", "Заппа"....Хто буде в Запоріжжі, рекомендую! Дуже смачно...;)
Переглянути вкладення 722675
Поветраючись додому, заїхали в гараж...Взяв пластикове коритце під дичину, щоб не вимазати багажник..."Дурінь думкою багатіє", подумав сам про себе....:rolleyes:
У вечері зпакував "тревожний чемоданчик"...
Переглянути вкладення 722676
5.15....клятий будильник...душ, кава і вперед....:cool:
Авто ночувало біля будинку, тому поки почитив вікна від інею, поки нагрів салон...Не спішно (місцями була ожеледь) о 7.00 приїхав до батьків...
А за містом сьогодні з ранку було зимно.... :oops:
Переглянути вкладення 722678 Переглянути вкладення 722679 Переглянути вкладення 722680
Закинув розкладний стілець, столик, теплі гумові чоботи з батьківської хати і поїхав за відстрільною карткою до зятя-єгеря....
"Ти майже не запізнився"!))) почув замість привітання...І зрозумів, що полюю я не сам, а нас 8!!!!
Ситуація змінилась, якось сама по собі майже в кожного з нас....Не спішно до всюдихідів склали речі, собак (два курца і драт до багажника) і в поля....
Полювали на зайця і фазана до 12.00. Перші три "загонки" по перспективним місцям, що порадив я, дали нульовий результат по зайцю:oops::eek: і одного фазана що "заблукав" в лісосмузі....
Далі переїхали на межу з Дніпропетровщиною...Зі слов товариша, "Я тут орав на тому тижні бачив трьох зайців"...:oops:
І він з оранки підняв русака, метрів 30...першим постілом і добув....
Я не спішно ішов в середині "підкови"... посред поля справа під кутом 45 градусів піднявся вухань...від мене мерів 15...Постріл, і русак "пішов через голову"....Тройка зробила свою справу..:cool:. Фото не робив, бо попадання чітко по голову (фото було б не камельфо):oops::rolleyes:....
Дійшли назад до авто...сальце, ковбаса, картопля "в мудірі", чай, кава...
Переглянути вкладення 722682
Далі "попробували щастя" на скошеній кукурудзі, густій лісосмузі...де пара лисів вийшли ззаду мене на недосяжній відстані...:(...
А зайця не було...Та й хай живуть....
Пройли частинку балки біля скошеного соняху, де декілька півників фазана стали нашими трофеями....На цьому і закінчили....
Пи.си. З відкриття полювання і до гарних морозів русака стріляю шротом №3...далі нуль....
Очень душевно написано!

А у нас собрались, прошлись до обеда, по сути шансы были у всех, ходили 20 человек, с зайцами ушли 17. Взяли красивого лисовинчика.
Я как то от своего трофея полного удовольствия не получил - набежал красиво, но что-то пошло не так, отстрелялся и он только метров через 300 упал готовый. По корпусу по грудной клетке три дробины, ночёвка, лёгкие заполнены кровью.
Сколько таких подранков отбегает и пропадает...
 
Ви хоть чули про норми добутого звіра???
З Вашого дозволу....Так норма добування один заєць в день полювання на одного мисливця! Це факт!!! І ні про ніяку "колективну норму мова не йдеться"....це вже не раз обговорювалось на різних форумах, ітд...Де юре це порушення Закону і про це краще не "афішувати на всю Іванівську" :rolleyes: ...АЛЕ!!! З іншої точки зору, якщо так можна сказати все по людські...:)...Я не представляю собы полювання коли 30 мисливців розтягуються по полю, добув зайця і пішов до дому...а інші ідуть полювати далі...Це реалії полювань на русака на півлдні України, де висока його чисельність...Приклад відкриття полювання в одному з районів Запорізькоі області поряд з Херсонщиною...34 мисливця, година полювання, всі з трофеями...
ПИ.СИ. Давайте думати, перед тим як писати звіти. Та розуміти "специфіку полювання" в різних регіонах України.;)
З повагою.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Так як і по всій Україні . Згідно норм та правил. Один мисливець- один заєць. Таке питання майже що року виникає з палким обговоренням.
( А якщо виникне така ситуація : на колектив невистачає одного зайця щоб було в кожного по трофею. Триває полювання , одночасно піднімається декілька зайців і в мисливському азарті їх "вполювали". Як результат "перестріл" норми. Таке теж може бути.).
 

василь довжик

Слідопит
Мій колектив, навіть і в віці мисливці, всі стріляють зайця #4 (на перший постріл) на другий уже #3 або максимум #2, все.
В минулому році, при мені було (навіть двічі бачив) як взяли зайця #5, один був з 20-тим калібром, другий з 12-м.
І так вони завжди використовують до морозів, а на морозах уже в два стволи #3 або #2.
П.С. На цей рік, я теж приготував #4 на С7..;)
Хоча, я не перший раз беру зайців #3 Дисперсант..:)
С полем! Даже дробь №4 рулит.
Так і сімка порулить до з під ніг.
 

кудасов

Новачок
На півдні України полюють зараз так само, як полювали на, наприклад, Харківщині 20 років тому- йде велика " підкова" в пару-трійку десятків стрільців, досить таки густо, в зайців,якщо чесно, шансів вибігти небагато, бо крайні стрільці зазвичай повністю перекривають фланги. Якщо щільність зайця висока, то полювання закінчувалися ще до обіду. Стріляли на таких полюваннях з тим розрахунком, щоб у кожного було по зайцю( це якщо сумлінна бригада була...).Один стрілець міг і кількох добути, якщо адекватний-віддавав іншим, якщо ні - в кінці поля клав їх в багажник чи коляску мотоцикла та їхав додому. Перестріл був досить таки частим, та й підранків було багато, бо " облава ждати не буде". Більше схоже на промисловий відстріл.Чисельність зайця такі полювання підірвали дуже сильно, бо одні й ті ж поля " чесали" за день різні бригади по кілька разів.
 

Степанович 2

Снайпер
З Вашого дозволу....Так норма добування один заєць в день полювання на одного мисливця! Це факт!!! І ні про ніяку "колективну норму мова не йдеться"....це вже не раз обговорювалось на різних форумах, ітд...Де юре це порушення Закону і про це краще не "афішувати на всю Іванівську" :rolleyes: ...АЛЕ!!! З іншої точки зору, якщо так можна сказати все по людські...
ПИ.СИ. Давайте думати, перед тим як писати звіти.
З повагою.
Я про це теж писав (робив натяк) пару днів назад, в одній з тем...видно так і не зрозуміли :rolleyes:
 

Виталя

Снайпер
На півдні України полюють зараз так само, як полювали на, наприклад, Харківщині 20 років тому- йде велика " підкова" в пару-трійку десятків стрільців, досить таки густо, в зайців,якщо чесно, шансів вибігти небагато, бо крайні стрільці зазвичай повністю перекривають фланги. Якщо щільність зайця висока, то полювання закінчувалися ще до обіду. Стріляли на таких полюваннях з тим розрахунком, щоб у кожного було по зайцю( це якщо сумлінна бригада була...).Один стрілець міг і кількох добути, якщо адекватний-віддавав іншим, якщо ні - в кінці поля клав їх в багажник чи коляску мотоцикла та їхав додому. Перестріл був досить таки частим, та й підранків було багато, бо " облава ждати не буде". Більше схоже на промисловий відстріл.Чисельність зайця такі полювання підірвали дуже сильно, бо одні й ті ж поля " чесали" за день різні бригади по кілька разів.
Честно Вам скажу,но Вы в корне неправы... Одно и тоже поле не могут чесать разные бригады. Потому что у нас всё поделено на первички,а если с другой первички залезут в наши угодья. То будет а я яй.
 

Степанович 2

Снайпер
Просьба, не подымайте этот вопрос . Каждый год одно и тоже . 100 раз это обсуждали. Норма добычи дичи ........

...і кожен рік не доходить для багатьох, що краще "не афішувати на всю Іванівку".
 
Останнє редагування:
Зверху