Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Stanislav Fursa

Снайпер
Так як того тижня, побачитии зайчика невдалося, на цьому тижні змінив тактику і пішов в Ріллю)
Зранку, некваплячись, непоспішаючи, поліз в пахоту. Результат уже за пів години, підйом на 150 метрів ... ну вже якась надія!
Трішки сухостою, тиша....
Зайшов на кут нової " старої" ріллі- маю підйом!
25 метрів!
Беретта Піренея , дріб номер 3, порох тахо 1,85 на 33 грами, півчок Брайлі!
Миттєво зупинив зайчика!
Ну ось і я щ трофеєм!
Усім ні пуху!!!
В 10.10 утра норму на двоих закрыли! Подняли,видели 4 зайца!
Брайли 0.38 мм, дробь 3\32 гр полуконтейнер, подъём до 15-17 м с рыли.
Бил раз в угон.
Переглянути вкладення 724831
Цілий день вітер і хмари. Один підйом на риллі і запізнілий дуплет . Але заєць трапився "фартовим". Вуха на плечі і тільки мельнкнув в глибоку оранку а шріт лише землю "просіяв" там де по ходу бігу мав би бути заєць. І декілька світлин природи .
Переглянути вкладення 724889 Переглянути вкладення 724890 Переглянути вкладення 724891
Сегодня день моего рождения!!! И мы поехали на охоту на ушастого..... Первый был успешно смазан.... Но второго уже я не отпустил, правда поднялся метров двадцать пять,и уходил угоным первым тройкой промах,но вторым единицей добыл. Охота была великолепна,в 9.30 на десять человек норма. И поехали отдыхать.... Всех с полем!!! Переглянути вкладення 724899
Всіх, З Полем..:cool:
 

Dedushka

Снайпер
Там его много. Не знаю зачем берете отстрелки в уооре. У Цукера зайца море.
Отстрелочные берем в УТМР изначально на утку и взносы приходиться там платить. Раз взносы уплачены то и на пух там покупаем отстрелку.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вчера гуляли по пушному. В общем дебютант который впервые охотился, со всего коллектива взял лиса и зайца. Новичкам везет))). А так отдых удался.


 

Mazaj 2018

Слідопит
Вми знаєте я теж тако частенько над цим задумуюсь.Дійсно,бували роки коли було трохи вевселіше з зайчиком,а бували такі, що проходивши день,небачили тай навіть нечули пострілів в окрузі.В цьому році напевне так і буде.Пішов можливо спад.Хоча є ще одна надія на сніжок,якщо він буде.Так що якось так.
Якщо снiжок то зайцю зовсiм кiнець буде. Чорнотроп поки трiшки рятуе вуханя, але не вiд тепловiзорщикiв точно.
 

2209

Мисливець
Субота.
Весь заєць в рілі. Підняли 4, але далеко)))
Лис в камиші і траві))) Встиг в нору заскочити(((
Неділя.
Заєць настільки сильно сидить, що навіть не піднявся після пострілу по лису і від гончака, який з голосом гнав цього ж лиса та пробіг біля нього. Піднявся лише коли за нього "зашпортнувся" товариш.
Результат: звір є, але треба мати щастя щоб стати на нього)))
Усім здоров'я!
 

ВиталийЗПР

Новачок
Субота.
Весь заєць в рілі. Підняли 4, але далеко)))
Лис в камиші і траві))) Встиг в нору заскочити(((
Неділя.
Заєць настільки сильно сидить, що навіть не піднявся після пострілу по лису і від гончака, який з голосом гнав цього ж лиса та пробіг біля нього. Піднявся лише коли за нього "зашпортнувся" товариш.
Результат: звір є, але треба мати щастя щоб стати на нього)))
Усім здоров'я!
В прошлый выход, на брата налетают куропатки, сбивает одну, та падает и практически с места падения поднимается заяц, уже пройденный. Итог дуплет куропатка и заяц. ( у нас в коллективе у кого есть отстрелки на выше перечисленные трофеи разрешены)
 

ВиталийЗПР

Новачок
Получилось и у меня в воскресенье походить по полям. Погодка после субботы, была шикарная, подморозило немного и подсушило. Свой трофей взял на первом поле, где то в 8 утра и носил его 4 поля:D, заяц под конец оказался ну очень здоровым.
В принципе ходили не долго, в пол первого закончили. По результату, ходило человек 18, с трофеями ушли домой 13 или 14 человек.
 

Вкладення

ВиталийЗПР

Новачок
На работе сегодня день писец тяжёлый был:(, домой пришёл настроение не очень.
Потом взял пару баночек пивка, зарядил пару десятков патронов на зайчика и отпустило, настроение сразу же поднялось, причём не от пива а от процесса заряжания патрончиков:)
 

Вкладення

Зверху