Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Вітаю колеги!!!
На передодні у Друга був ювілей, :D:po_Oтому на моє питання щодо недільного полювання, яке я задав в суботу з ранку:eek: позитивної відповіді не почув.....
Може залишишся вдома??? В один голос запитали Донечка та Дружина....:rolleyes::oops:....
Подивившись на мене родина заходилась допомагати...., поставили варити яйця..... нарізали сальця, мясного рулету з беконом...ну після свят треба ж доїдати....:D:D:D
З маленькою помічницею зібрав речі, укомплектували патронташ.....термоси, одяг...Глянув.:oops::eek: Як останній раз на Польщу їздив....:p
Обіцяв помити авто в суботу...Ех!!! Помию в неділю....;)
І о сімнадцятій дзвінок Друга! Завтра о котрій виїзжаємо??!!!
Тоді я зрозумів, чому в судочку троє яєць!!! o_O
Ми ж полюємо в трьох! Я, Друг та Грей.....:)
5.00 будильник...душ....ковток ароматної кави.....(сьогодні дістав подарункову філіжанку з зайцем);)
271654269_6772624436143491_5348938338580587410_n.jpg

А може буде фартова?
6.00 вітання з Другом....речі в авто....і 50 км дороги.....
Спершу заїхали до зятя-єгеря, який сьогодні відвозив сина до Харкова, потім до батьків.... і в поїхали в поле самі.....
Зібрали рушниці і потихеньку пішли....оранка за селом в перемішку з ділянками одноосібників.....озимина одна назва....:(:(:(
Метрах в восьмидесяти підірвався русак з краю оранки біля польової дороги...
Ідемо ж за вітром...Почало мрячити.....:confused:
З правого боку хтось йде понад лісосмугою.....Мисливець?
І тут метрах в тридцяти на проти Друга піднявся вуханьo_O...Постріл.....і Грей несе господарю чималого зайця.....якому добре дісталось шротом номер 1.....
До авто метрів сто....Неси в машину кажу я! Бо носити з собою "дурне діло"....;)
Мрячка перестала.....Настрій просто супер! Тим паче до нас приєднався ще один далекий родич-мисливець, що йшов понад лісосмугою.....
271286580_6775170639222204_206808029489271389_n.jpg

Далі була оранка, скошений сонях...декілька перспективних місць з нульовим результатом......:confused::(
Потихеньку розвернулись в сторону авто...В скошеному соняшнику Грей підняв фазанів....
Дійшли практично до краю села...
Поки Федотович підвезе Друга з Греєм до нашого авта, я вирішив пройти "клаптик" ораної кукурузи....
"Челночив" як справжня лягава собака...Але в "пусту"......:(
Дійшов до лісосмуги понад ставком...."Чую нутром" треба швидше .....бо санвузолу в полі не має :oops: :oops:
Клацнув запобіжник беретти.....і в цей момент з іншого боку лісосмуги підірвався заєць....o_O
Крок вперед....зняв із запобіжника....рушниця в плече і!!!!
Зайця із-за трави не видно.....:confused::mad:....Це тривало вічність, а на справді секунди....в "розриві трави" мелькнув вухань...Постріл....полетів через голову.....Я навіть не повірив своїм очам!
Поклав трофей під деревину, розрядив рушницю....пригадав чого я сюди йшов:D:D:D
За 5-10 хвилин під`їхав Друг!
Посміялись від душі з такого конфузу...привітав з трофеєм....на годиннику 9.40....норма....
269782740_6775171039222164_693415525231781430_n.jpg

Федотович поїхав до дому...якісь нагальні справи.....
Переїхали в балку...спроба пополювати лиса не мала позитивного результату...
Поповнили годівниці зерновідходами....самі перекусили та й до дому....
270012949_6775171372555464_5549939282025412386_n.jpg

Пи.си. авто я все таки помив...перший раз на мийці самообслуговування...без конфузів не обійшлось...мабуть день такий... ;) :)
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Сьогоднішнє полювання. Полювали в п'ятьох, добули три, підняли 27... Є ще зайчик в рівненській області ;)
Лежав в ріллі, один правда піднявся на скошеній кукурудзі.
Переважно піднімався поза межами пострілу. Два в мене піднялися на постріл, одного просто проспав, другого вдалося добути. Піднявся метрів сорок, стріляв в напів угон. Один постріл, і шріт#1 зробив свою справу.
Також вдалося відзначитися Батьку, радію безмежно...:) Як він сказав "є ще порох в порохівницях";)
Сніжок, мороз, штиль, гарна компанія, та Батько король компанії, що ще потрібно....:)
IMG_20220109_225735.jpg
IMG_20220109_145031.jpg
IMG_20220109_152448.jpg
IMG_20220109_130353.jpg
 

ТАР

Снайпер
Ходив сьогодні сам , вийшов в 7⁰⁰ прийшов в 17⁰⁰ ледве ноги дотягнув) але зайця знайти вдалося. За день бачив двух, піднімались за спиною, думаю через те що цілий день йшов сніг.
IMG_20220109_151623559_HDR.jpg
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Неділя 9 грудня 2022р. Кременецький УТМР
Новий рік та Різдво Христове вже вступили в наші домівки, і я бажаю всім Вам
Нехай до кожної домівки прийдуть злагода та любов.
Хай одужає, той хто хворіє. Безмежного кохання тому, хто зневірився.
Батьківської любові всім та кожному. Дружньої підтримки та розуміння від близьких та знайомих.
Радості. Щастя. Милосердя. Миру.

Плани мої, були зазделегіть вибудовані ще суботнього вечора.
Район полювання, об`єкт полювання, та маршрут.
Прибувши на мисливські угіддя, сніг білим килимом, вкрив, нашу рідну, родючу землю.
Перші мисливці, вже йши полями під селом, і перші їх постріли, давали мені привід дивитись в ту далечінь, якого звіра було піднято.
Зайшовши на перше поле скошеної кукурудзи, я зупинився відповісти на дзвінок мого колеги.
Після першої хвилини нашої розмови, переді мною встає зайчик в 20-25м і мені тільки довелось порадуватись за його вправний спрінтерський забіг, на довгу дистанцію.
Молодець зайчик, що зберігся і вижив, на сьогодняшній день.
Колектив мисливців які приїхали до нас на полювання, все ближче наближався до мене.
- Підранок пішов полем, якщо є бажання, пройдись за ним. Почув я здалека, крайнього мисливця на флангу.
- А чому ж не добираєте ?
- Ми йдемо в інший бік.
-Це як так?! Треба йти. Для чого тоді було, бити ? Питань більше, ніж відповідей.
Ну що ж, переходжу на поле, стаю на слід зайця і починаю тропити підранка.
Слід тягнеться до лісу, але підранок легкий, де - не -де червоні поодинокі каплі крові на слідові.
Зайшовши до лісу, я бачу що заяць пішов далі...
Я вирішив поки не переслідувати зайчика, і дати йому можливість залягти десь у лісі.
Тим часом, я пішов на місце поховання своєї собачки в цьому лісі, та побути з ним, деякий час...
Час зійшов і я повернувся на слід. Зайчик "пішов" дорогою лісом і все далі і далі.
Не покидаючи сліда, я дійшов до місця, де на його слід вийшов інший мисливець в лісі з собакою, і був ним же, добутий.
Ну що ж, добре що заяць не пропав, і добув його, мисливець.
Не змінюючи свого маршруту, я подався далі лісом.
Нахилені гілки сосни від снігу, лісової дороги, нагадували мені таку собі, "природню" митницю.
Де, всі хто прибув до лісу, мали пройти так званий - митний контроль.
Але заборонених предметів та знарядь, у мене не було, і ліс гостинно мене приймав, без обмежень.
Я зупинився, зробити декілька фото, але зайчик знав,що я прийшов із добрими намірами, і вискочивши із під молодої сосни, легенько побіг собі, далі.
В декілька кроків від мене, зовсім поруч, дрімав собі, великий сірий зайчик. Велетень. Кладу зброю біля цієї сосни, та роблю фото.
По обіді, я знову перейшов на поля, і моя чуйка мене не підвела, я знову підняв зайчика в ріллі.
Всі три зайчика які мені довелось підняти, залишись жити і далі в природі.
Мета мого полювання була, не добути, а - зберегти. І я отримав масу задоволення та приємних вражень.
До зустрічі, мої дорогі зайчики.

Дякую всім, за увагу.

IMG_20220109_125847[1].jpg
IMG_20220109_120213[1].jpg
IMG_20220109_122119[1].jpg
IMG_20220109_130546[1].jpg
IMG_20220109_124629[1].jpg
IMG_20220109_124822[1].jpg
IMG_20220109_131734[1].jpg
IMG_20220109_131747[1].jpg
IMG_20220109_132245[1].jpg
IMG_20220109_132252[1].jpg
IMG_20220109_133532[1].jpg
IMG_20220109_145156[1].jpg
IMG_20220109_143150[1].jpg
 

huntumy

Зброяр
Сьогоднішнє полювання. Полювали в п'ятьох, добули три, підняли 27... Є ще зайчик в рівненській області ;)
Лежав в ріллі, один правда піднявся на скошеній кукурудзі.
Переважно піднімався поза межами пострілу. Два в мене піднялися на постріл, одного просто проспав, другого вдалося добути. Піднявся метрів сорок, стріляв в напів угон. Один постріл, і шріт#1 зробив свою справу.
Також вдалося відзначитися Батьку, радію безмежно...:) Як він сказав "є ще порох в порохівницях";)
Сніжок, мороз, штиль, гарна компанія, та Батько король компанії, що ще потрібно....:) Переглянути вкладення 739930 Переглянути вкладення 739931 Переглянути вкладення 739932 Переглянути вкладення 739933
З полем. Заєць є його тільки треба підняти.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Сьогоднішнє полювання. Полювали в п'ятьох, добули три, підняли 27... Є ще зайчик в рівненській області ;)
Лежав в ріллі, один правда піднявся на скошеній кукурудзі.
Переважно піднімався поза межами пострілу. Два в мене піднялися на постріл, одного просто проспав, другого вдалося добути. Піднявся метрів сорок, стріляв в напів угон. Один постріл, і шріт#1 зробив свою справу.
Також вдалося відзначитися Батьку, радію безмежно...:) Як він сказав "є ще порох в порохівницях";)
Сніжок, мороз, штиль, гарна компанія, та Батько король компанії, що ще потрібно....:) Переглянути вкладення 739930 Переглянути вкладення 739931 Переглянути вкладення 739932 Переглянути вкладення 739933
З полем! Чудовi свiтлини. Зайцi у вас ще не переодягненi в зимову шубку!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Неділя 9 грудня 2022р. Кременецький УТМР
Новий рік та Різдво Христове вже вступили в наші домівки, і я бажаю всім Вам
Нехай до кожної домівки прийдуть злагода та любов.
Хай одужає, той хто хворіє. Безмежного кохання тому, хто зневірився.
Батьківської любові всім та кожному. Дружньої підтримки та розуміння від близьких та знайомих.
Радості. Щастя. Милосердя. Миру.

Плани мої, були зазделегіть вибудовані ще суботнього вечора.
Район полювання, об`єкт полювання, та маршрут.
Прибувши на мисливські угіддя, сніг білим килимом, вкрив, нашу рідну, родючу землю.
Перші мисливці, вже йши полями під селом, і перші їх постріли, давали мені привід дивитись в ту далечінь, якого звіра було піднято.
Зайшовши на перше поле скошеної кукурудзи, я зупинився відповісти на дзвінок мого колеги.
Після першої хвилини нашої розмови, переді мною встає зайчик в 20-25м і мені тільки довелось порадуватись за його вправний спрінтерський забіг, на довгу дистанцію.
Молодець зайчик, що зберігся і вижив, на сьогодняшній день.
Колектив мисливців які приїхали до нас на полювання, все ближче наближався до мене.
- Підранок пішов полем, якщо є бажання, пройдись за ним. Почув я здалека, крайнього мисливця на флангу.
- А чому ж не добираєте ?
- Ми йдемо в інший бік.
-Це як так?! Треба йти. Для чого тоді було, бити ? Питань більше, ніж відповідей.
Ну що ж, переходжу на поле, стаю на слід зайця і починаю тропити підранка.
Слід тягнеться до лісу, але підранок легкий, де - не -де червоні поодинокі каплі крові на слідові.
Зайшовши до лісу, я бачу що заяць пішов далі...
Я вирішив поки не переслідувати зайчика, і дати йому можливість залягти десь у лісі.
Тим часом, я пішов на місце поховання своєї собачки в цьому лісі, та побути з ним, деякий час...
Час зійшов і я повернувся на слід. Зайчик "пішов" дорогою лісом і все далі і далі.
Не покидаючи сліда, я дійшов до місця, де на його слід вийшов інший мисливець в лісі з собакою, і був ним же, добутий.
Ну що ж, добре що заяць не пропав, і добув його, мисливець.
Не змінюючи свого маршруту, я подався далі лісом.
Нахилені гілки сосни від снігу, лісової дороги, нагадували мені таку собі, "природню" митницю.
Де, всі хто прибув до лісу, мали пройти так званий - митний контроль.
Але заборонених предметів та знарядь, у мене не було, і ліс гостинно мене приймав, без обмежень.
Я зупинився, зробити декілька фото, але зайчик знав,що я прийшов із добрими намірами, і вискочивши із під молодої сосни, легенько побіг собі, далі.
В декілька кроків від мене, зовсім поруч, дрімав собі, великий сірий зайчик. Велетень. Кладу зброю біля цієї сосни, та роблю фото.
По обіді, я знову перейшов на поля, і моя чуйка мене не підвела, я знову підняв зайчика в ріллі.
Всі три зайчика які мені довелось підняти, залишись жити і далі в природі.
Мета мого полювання була, не добути, а - зберегти. І я отримав масу задоволення та приємних вражень.
До зустрічі, мої дорогі зайчики.

Дякую всім, за увагу.

Переглянути вкладення 739959 Переглянути вкладення 739960 Переглянути вкладення 739961 Переглянути вкладення 739962 Переглянути вкладення 739963 Переглянути вкладення 739964 Переглянути вкладення 739965 Переглянути вкладення 739966 Переглянути вкладення 739967 Переглянути вкладення 739968 Переглянути вкладення 739970 Переглянути вкладення 739971 Переглянути вкладення 739972
Яка краса!
 

2209

Мисливець
Субота: снігу - 0, морозу -4, сильний вітер, трофеїв 0 (жодного підйому).
Неділя: сніг з ночі не зупинявся до обіду, а тому сліди були лише лисячі. Зайці сиділи в ріллі ну дуже плотно!
За день на двох бачили 2 лиса в полі на відстанні до кілометра, 5 куріпок на озимині, а також стріляли по одному зайцю, який сидів у ріллі за городами, вискочив за метрів 5 як завжди несподівано і максимально наляканий 5 пострілами (2 - моїх, 3 - кума) зник у засніженому полі. Подивились по сліду чи нема крові і направились додому промокші від снігу з дощем. Момент підйому ще й досі перед очима. Аналізую причину промаху, мабуть перехід з класики на вертикалку, занадто зависив((( Безмежно радий, що звір вижив, а м'ясо, м'ясо підростає в хліві))).
Усім добра!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Всем доброго здравия! В субботу погода супер, в приходе один заяц. 20 калибр, порох ТАХО Максам 1,45 на 25 грамм дроби №1, лег на месте. В воскресенье попали под дождь, домой пришел сплошная ледяшка))).
ТрохИ фото).
99.jpg
100.jpg
101.jpg
102.jpg
103.jpg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
  • Like
Reactions: XXL

daw81

Мисливець
Всех приветствую!
В субботу удалось по бывать на сказочной охоте с гончими по лису. Впечатления от работы собак не передаваемые. За день удалось прогнать два камыша. Выгнали 6, взяли 4. Мне повезло, лис вышел между мной и товарищем, метрах в 30-40. Стрелял три раза, через кусты и траву. Думал что ушел, но прибежали собачки и добрали его.
лис.jpg

В воскресенье охотились по зайчику. Первого товарищ добыл с утра в заброшенном саду. Ну а второго выгнали из заросшей камышом балки. Стреляли все четыре охотника, заяц забежал в куст покричал и успокоился. Мы идем к кусту и бурно обсуждаем кто куда и как ему дал). Приходим а зайца нет. Пес в это время работал куропаток, не дождавшись меня, слыша мой призывы сорвался с стойки, поднял курей и прибежал ко мне. Направляю его в кусты а он ходом проходит их и бежит дальше. Возвращаю его, мы уверены на 100% что заяц в этих кустах. А он уходит дальше, я даже психанул, высказал ему что о нем думаю. А он все равно тянет через поле репака к следующей балке. Отпускаю его и минут через десять слышу визг зайца. Подходим к балке а мой умничка несет мне зайца.
Заяц.jpg

У зайца была перебита задняя лапа и одна дробина в заднице, а все кричали что я попал, я попал. Как в фильме "Особенности национальной охоты" Когда они по корове стреляли.
В очередной раз убедился что без собаки охота не такая красочная и эмоциональная.
Всем ни пуха ни пера!!!
 
Очень печально, но на этих выходных у нас закрытие по зайчику ( Харьковская). По хищнику ещё февраль. Будем стараться уменьшить ее колличество. Но такие охоты очень редко у нас проходят. Как-то после закрытия на зайца основная масса ставит ружья аж до августа. И вытянуть кого-то очень сложно в феврале. В этом году хотим своей первичкой выпустить фазана. Многие коллективы уже делают не один год. И это дало свои плоды. Лисы у нас мало, спуску ей не даём. Как-то грустно на душе от того что в переди пол года томительного ожидания нового сезона. Но будем успокаивать душу подготовкой к новому сезону 22-23. Всем ни пуха.....
P.S. в этом сезоне зверя было катастрофически мало. Лично мной добыто всего 3 зайки. Коллективом 5 человек ( в этом сезоне выпало полностью 3 человека) добыто 5. По зверю это был самый отвратительный сезон за последние 10 лет. Радует наличие куропатки в угодьях, но охота на нее у нас закрыта. Очень часто подымали стаи по 15 -20 шт. Практически в каждом бурьяне возле поля подсолнечника.
 
Останнє редагування:
Зверху