Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Mechanik

Снайпер
Очень печально, но на этих выходных у нас закрытие по зайчику ( Харьковская).
Сумного в такій події, я особисто, не бачу.
Сумним залишається той факт, про який Ви і кажете
в этом сезоне зверя было катастрофически мало.
Лично мной добыто всего 3 зайки.
Думаю, цієї кількості достатньо мисливцеві, для того щоб залишитись задоволеним полюванням, по хутровому звіру

"лучше иметь, но не нуждаться, чем нуждаться, но не иметь"
Чарльз Мартін
 

Mazaj 2018

Слідопит
Сумного в такій події, я особисто, не бачу.
Сумним залишається той факт, про який Ви і кажете


Думаю, цієї кількості достатньо мисливцеві, для того щоб залишитись задоволеним полюванням, по хутровому звіру

"лучше иметь, но не нуждаться, чем нуждаться, но не иметь"
Чарльз Мартін
Золотi слова! Попереду робота по хижаку!
 
Сумного в такій події, я особисто, не бачу
Грустно не от того что не добуду зверя, а от того что не выйти прогуляться с ружьём по угодьям, посмотреть работу собачки и вдохнуть запах стреляной гильзы.
 

LEART

Мисливець
Сумного в такій події, я особисто, не бачу.
Сумним залишається той факт, про який Ви і кажете


Думаю, цієї кількості достатньо мисливцеві, для того щоб залишитись задоволеним полюванням, по хутровому звіру

"лучше иметь, но не нуждаться, чем нуждаться, но не иметь"
Чарльз Мартін
Совершенно верно!!! У нас еще шесть выходов... только зайца нихрена нема... Ходи до усерачки...
 

Степанович 2

Снайпер
В Закарпатті з 09.01.2022 року на зайця вже закрито. Лисиця до кінця лютого, при умові оплати за сезон 2022-2023 рр.
 

кудасов

Новачок
А я, чесно кажучи, радію, що на зайця полювання цими вихідними закривається.Та й (адекватна)частина колективу теж. Сніг показав, на жаль, просто супер низьку щільність зайчика.Добити останнє багато розуму не треба.Минулими вихідними прийшли без трофеїв навіть ті, хто бродить полями від світанку до сутінків в прямому сенсі слова.І хай би ще ходили різними, так все " шукають" на одних і тих же раніше перспективних місцях, хоч вибрали вже навіть там все, що можна. Полювати лисицю часу/бажання немає, патронів шкода, а влупити по єдиному піднятому за 80-100 м зайцю утрьох 15 патронів запросто.Все частіше основним видом для "полювання" стає фазан, теплі безсніжні зими дуже сприяють росту його чисельності.Хоч луплять його безбожно, а кількість радує. Куріпки, на жаль, чомусь все менше і менше.
Пройшов в неділю з собакою 3 нори, в двох застали лисиць, одна з яких - велика, з пухнастим яскравим класним хутром- замість того, щоб тікати своєю ж стежкою, неподалік якої став, почала тікати терниками та ще й вгору. Але це й врятувало їй життя. Не захотів розбити впритул, дещо відпустив - після першого впала на бік, здалося -"все", але, мабуть, густі терники захистили її,одразу підхопилася і вискочила нагору, а ось другим вдарив позаду неї.Собака знайшла її в іншій норі(судячи з невеликої кількості крові на снігу, влучив в задню ногу), необхідно було б дати лисиці вилежатися, але як це пояснити собаці? В очікуванні тривалого бою став за деревом, щоб трохи захиститися від дощу та холодного вітру, аж раптом за 5 хв з нори вилітає лисиця і за секунду вже майже зникла нагорі-два постріли через гілки в нікуди...Знав би, краще б трохи постояв на горі, хоч і на сильному вітрі з дощем.Але,як виявилося, це вискочила інша, а підранок залишився в норі. Ото,напевно, власниця була шокована, коли в її нору влетіли одна за одною лисиця з собакою.Вигнати ще раз першу так і не вдалося, билася вона відчайдушно.Щоб не отримала важкої травми, собаку забрав- наступними вихідними будемо добирати.
 

ВиталийЗПР

Новачок
Якщо не помиляюсь - то Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Черкаси, Одеса, Закарпаття, Полтава закриваються 30.01.
Своим коллективом решили на зайца следующий выход закрытие, потом только лиса. Запорожская обл.
 

LEART

Мисливець
Своим коллективом решили на зайца следующий выход закрытие, потом только лиса. Запорожская обл.
Тоже самое. Шесть выходов. Решили что как получится, то закроемся по зайцу. Дальше хищник. Норчаки есть... Будет больше толку.
 
Якщо не помиляюсь - то Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Черкаси, Одеса, Закарпаття, Полтава закриваються 30.01.
Помиляєтесь щодо Запорізької області точно! 9.01 частина господарств закрила, 16 та 23 січня більшість закриття і лише відсотків 20 закриття 30 січня.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
09.01.22 проводили коллективную охоту по хищнику. Самый крайний север, почти под границей. Погода плохая, снега много, но корка, проваливаешся, проехать невозможно, идти очень тяжело. Ну то ерунда. Лисы мало, не добыли ничего. Зайца очень много. Хочу отметить, что гон у зайца уже начался.
По моему, в области в тех районах, где открыта охота, то там до 30.01.
 

Mechanik

Снайпер
12 січня 2022 р. Кременецький УТМР
Вчора із колегою, молодим мисливцем, вирішили завести Різдвяних подаруночків нашим найменшим друзям-звіряткам під ялиночку.
Морозець сьогодні зранку -15 втиснув добрячий, і такі подаруночки, як раз будуть вчасні.
Зранку збори, і на угіддя подались. Дві площадки, на двох різних місцевостях угідь, смаколики доставлені.
Ну а ми з колегою, до домівок своїх, добрались уже на вечір.

Смачного Вам звірятка.

IMG_20220112_135555[1].jpg
IMG_20220112_135604[1].jpg
IMG_20220112_135614[1].jpg
IMG_20220112_140208[1].jpg
IMG_20220112_140223[1].jpg
IMG_20220112_140241[1].jpg
IMG_20220112_140526[1].jpg
IMG_20220112_140636[1].jpg
IMG_20220112_143156[1].jpg
IMG_20220112_144130_1[1].jpg
IMG_20220112_164529[1].jpg
IMG_20220112_150320[1].jpg
IMG_20220112_150342[1].jpg
IMG_20220112_150350[1].jpg
 
Зверху