Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

2209

Мисливець
12 січня 2022 р. Кременецький УТМР
Вчора із колегою, молодим мисливцем, вирішили завести Різдвяних подаруночків нашим найменшим друзям-звіряткам під ялиночку.
Морозець сьогодні зранку -15 втиснув добрячий, і такі подаруночки, як раз будуть вчасні.
Зранку збори, і на угіддя подались. Дві площадки, на двох різних місцевостях угідь, смаколики доставлені.
Ну а ми з колегою, до домівок своїх, добрались уже на вечір.

Смачного Вам звірятка.

Переглянути вкладення 740865 Переглянути вкладення 740866 Переглянути вкладення 740867 Переглянути вкладення 740872 Переглянути вкладення 740890 Переглянути вкладення 740891 Переглянути вкладення 740892 Переглянути вкладення 740893 Переглянути вкладення 740900 Переглянути вкладення 740901 Переглянути вкладення 740911 Переглянути вкладення 740915 Переглянути вкладення 740917 Переглянути вкладення 740919
Мабуть як і Ви більшість сезону ходив по чорнотропу. В будній день відвідати угіддя немаю можливості. Хочу запитати чи змінилась Ваша думка стосовно наявності звіра після побачених сьогодні слідів? Чи може ми не вміємо знаходити без допомоги снігу?
 

kef

Зброяр
Мабуть як і Ви більшість сезону ходив по чорнотропу. В будній день відвідати угіддя немаю можливості. Хочу запитати чи змінилась Ваша думка стосовно наявності звіра після побачених сьогодні слідів? Чи може ми не вміємо знаходити без допомоги снігу?
Я Вам відповім з мого краю. Ні не змінилася. Усіх зайців можу прономерувати умовно по їх слідах.
За минулу ніч два зайці наслідили добряче. Навіть навколо хати та городах. В полі біла простиня та лисячі сліди де інде. Так от пройшовши спеціально їхні сліди ,знвйшов дві скидки які обійшов по колу і вихідних немає. Один заліг у лузі з самого краю. А інший на закинутому городі що поріс бурянами .
Ще один на самому кінці вулиці у кущах вербрлозу на низу міліоративного каналу.
А дальше в поле і за край села лише декілька транзитних .Напевно гонних лисом. Там де ще декілька років тому були втоптані стежки ...зараз нуль. Навіть у старому колгоспному садку немає зайця що вскочив на лежанку .
А причина в тому що декілька років поспіль до сотні мисливців на день чесали поля. Бо усі знали та і казали по місцях видачі відстрілок що тут у нас заєць є. І він дійсно був до пори до часу. Я сам раніше один піднімав їх за день десятками. А були такі роки що колись колективом старим піднімали тих звйців до сотні за день і до обіду усі мали по зайцю та порожньому патронташі /як у кого/.
 

Mechanik

Снайпер
Мабуть як і Ви більшість сезону ходив по чорнотропу. В будній день відвідати угіддя немаю можливості. Хочу запитати чи змінилась Ваша думка стосовно наявності звіра після побачених сьогодні слідів? Чи може ми не вміємо знаходити без допомоги снігу?
Те що у нас залишилось на сьогодні, це гірке розчарування.
Сніг, допоміг нам прояснити ситуацію з зайцем, місця його перебування та приблизна його кількість.
Головне зараз, це зберегти те, що залишилось, а далі будемо з колегами в складщину шукати шляхи, купівлі зайця і запускати в наші угіддя.
Зараз цим питанням і займаємось. Про деталі такого проекту, поки що не розголошую.
А далі, час покаже...
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Кто завтра закрывается? Какое упреждение на эту зверушку брать нужно-то?
 

Dedushka

Снайпер
Доброго дня коллеги. С вечера и до утра у нас по Сумскому району погода не летная))). Снег и ветер сильный. Охоту отложили на завтра. Уже съездим при любой погоде. И так дней для охоты остается все меньше и меньше.
 

kef

Зброяр
З такою погодою як нині була і ще частково триває - буревій.дощ.льодяна крупа та з таким аномальним явищем як грім та блискавки 14 січня у вечірню пору то полювання має бути екстримальним для тих хто сьогодні в / полі /.
У нас завтра закриття полювання на зайця. Наче має бути мороз але нажаль снігу вже немає. І саме головне .що погода має вже бути доброю без дощів та вітрів.
 
Ну и снова о зайцах и тройке ;) :).
Трофей 2022г.в., в зимней шкуре, все как положено. Как и писал выше в отчете, уходящий по диагонали в право, естественно подставив чутка правый бок, расстояние 30-35м., один выстрел тройкой, лег на месте. Попадания, вход район поясницы, шея, голова. Выход - район левой передней лопатки. Ни одной дробины в тушке не найдено, дробь под шкурой с обратной стороны и на вылет. Ребра перебиты как с права, так и с лева.
Звиняйте за фото, но по факту это уже просто мясо.
Вход

Ну и сразу фото дроби, чтоб с номером вопросов не было.
Переглянути вкладення 738374
А чия дроб і якщо можна рецепт, дякую
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

Виталий 2.

Слідопит
А чия дроб і якщо можна рецепт, дякую
Дробь тройка, досталась в наследство с одним из ружей лет несколько назад, скажу так- ну очень твердая, хотя и не идеально круглая. Все!, в этом сезоне я ее завершил, жаль, на косого на следующий сезон, буду искать, что то подобное.
Рецепт патрона не сменный уже лет пять и описывал не один раз:
Гильза - самая обычная Рио, одно стрел. Кнопка -СХ2000 черная заглушка. Порох- МВ36 навеска как по рекомендации 1.85. Дробь - 36грм., №3, пыж биор гуаланди, №1 п.к гуаланди. Звезда, докрутка омв2. Высота готового патрона-58мм. Ружье ИЖ26.
Скорости не знаю, по бумаге и доскам не стрелял , но зайцы и лисы просто в восторге!!!
 

LEART

Мисливець
Кто завтра закрывается? Какое упреждение на эту зверушку брать нужно-то?
[/QUOTE]
Три версты... и чуток поверху...
 
Зверху