Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Di_Stepano

Мисливець
Печалька. Чомусь думав у західній частині нашої неньки більш порядні люди ніж у нас на сході.
Непорядних (добвойо...) не так і багато, просто так розселені, що зустрічаються у всіх регіонах України! Нажаль...
 

василь довжик

Слідопит
В неділю закривалась бригада де полюють мої знайомі. Полювали неподалік Рівного. В місці полювання є невеликий яр, от в тому яру ще не повністю розтав сніг. Йшли понад яром і побачили сліди автомобіля який проїхав по яру. Пройшли по сліду і знайшли сім шкурок зайця. Шкури були свіжі, пред полюванням вночі биті..... От вам і аграрії, і хімія, і хижаки.......
Чув в нас в районі є такий прибамбас.
Ставиться на дах авто і в машині на моніторі в радіусі до 3км показує,що робиться.
В минулому році проїжджав пару раз ділянку на якій завжди в неділю в ранці були ознаки,що лупили звіра.
І це 5 метрів від дороги.
Після деяких маніпуляцій пропало.
Або місце поміняли.
Тут один варіант.Все це бунгало утмр розігнати і дати в приватні руки.
При умові,що мисливці теж будуть робити внески як на збереження так і розвиток звіря в угіддях.
На,що будуть мати право полювати не за космічними цінами.
 

ATIS

Снайпер
Тут один варіант.Все це бунгало утмр розігнати і дати в приватні руки.
При умові,що мисливці теж будуть робити внески як на збереження так і розвиток звіря в угіддях.
На,що будуть мати право полювати не за космічними цінами.
Будуть приватні, простий мисливець полювати не буде.... Задавлять....
УТМР це і є ми самі, трішки потрібно всім більше долучатись до роботи в угіддях, і тоді будуть результати.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Чув в нас в районі є такий прибамбас.
Ставиться на дах авто і в машині на моніторі в радіусі до 3км показує,що робиться.
В минулому році проїжджав пару раз ділянку на якій завжди в неділю в ранці були ознаки,що лупили звіра.
І це 5 метрів від дороги.
Після деяких маніпуляцій пропало.
Або місце поміняли.
Тут один варіант.Все це бунгало утмр розігнати і дати в приватні руки.
При умові,що мисливці теж будуть робити внески як на збереження так і розвиток звіря в угіддях.
На,що будуть мати право полювати не за космічними цінами.
Ви думаєте що немає браконьєрства в ПМГ ? Є .! Буває що і самі єгаря брачать по тихому. Особливо у великих по площі господарствах. А те що у північних р.нах робиться то не мені Вам розповідати. Валять все. Від лося.кабана.кози до рисі та глухарів.!
 

василь довжик

Слідопит
Ви думаєте що немає браконьєрства в ПМГ ? Є .! Буває що і самі єгаря брачать по тихому. Особливо у великих по площі господарствах. А те що у північних р.нах робиться то не мені Вам розповідати. Валять все. Від лося.кабана.кози до рисі та глухарів.!
В нас вже не так як раніш.
Раніше дохле й охле дозволяло собі це робити.
А зараз і машини заправити не можуть.
Або в Польщі працюють.
В нашому утмр,хочуть поділити угіддя по колективах.Щоб закріпити певну ділянку за тими,що проживають на ній.
А це вже,можливо щось і дасть.Принаймі на постріл,швидше будуть якісь дії.
Одного,два зловити і слух піде,що не варто лізти.Головне щоб народ збагнув,що вже часу не має.Бо діти будуть,да й с такими темпами ми вже й самі бачимо яка кількість того звіра.
 

василь довжик

Слідопит
Только хотел тоже сказать. Согласен с вами 100%.
Я там написав якісь умови щоб простим мисливцям,не по космічних цінах,полювати.
Треба який час находити і працювати самим.
А не так як в нас заведено.Заплатив і все на цьому.
А те,що заплатив,вони ні яким боком в угіддя не пішли.
 

kef

Зброяр
Я там написав якісь умови щоб простим мисливцям,не по космічних цінах,полювати.
Треба який час находити і працювати самим.
А не так як в нас заведено.Заплатив і все на цьому.
А те,що заплатив,вони ні яким боком в угіддя не пішли.
В деяких ПМГ так і було спочатку для місцевих мисливців. Але швидко їх витіснили до мінімума днів для полювання. А потім взагалі зась туди ходити. Або плати як для приїзджих по таксі або чекай свого часу коли тебе теж за певну плату послуг проведуть по місцині у якій мінімум буде того зайця.
Один вихід збивати міцний колектив УТМР на основі ПМК з закріпленими угіддями за колективами мисливців у тому числі і міськими . Об'єднавши їх в один колектив.Щоб кожен знав один одного та за що платить внески і бачив результат свої праці .
Тоді не буде суперечок на місцях та можливо і дичини популяція збільшиться.
 

Saash

Мисливець
Щось патрончик слабуватенький, два нулі на 30 метрів, мали б прошити наскрізь.....
Сам був в шоці! Я одиничкою своєю далі бив і все на виліт вийшло! Просто в Сумах два магазини мисливських з однією продукцією! І якщо ти сам не споряджаєш, то бери те, що є в наявності! А в наявності там дуже маленький вибір!
 

shpak

Мисливець
В нас вже не так як раніш.
Раніше дохле й охле дозволяло собі це робити.
А зараз і машини заправити не можуть.
Або в Польщі працюють.
В нашому утмр,хочуть поділити угіддя по колективах.Щоб закріпити певну ділянку за тими,що проживають на ній.
А це вже,можливо щось і дасть.Принаймі на постріл,швидше будуть якісь дії.
Одного,два зловити і слух піде,що не варто лізти.Головне щоб народ збагнув,що вже часу не має.Бо діти будуть,да й с такими темпами ми вже й самі бачимо яка кількість того звіра.
В нашому районі так і зробили,(а це сусідній),розділили вже давно,років 5-6 тому. Получилось біля 30 колективів. Справи наче покращились,появився господар. Але проблема з тепликами нікуди не ділась.
 

LEART

Мисливець
нічого доброго з цього невийде.
Ну и сильно хорошего тоже нет особо. Я сужу по своим угодиям. В своем регионе. Тут егерей хрен после открытия увидишь. На открытие с ковалькадой полиции так мама не горюй... во все щели лезут... а потом ни гу гу... И что там творится... что где и кого стреляет... да хрен с вами... я столько не получаю... И это не мои слова... слышал от работника... Но правда там где есть копытце то там пасутся все... Там все вкусно... А то что зайца нет и хрен с ним... Купили карточки... ходите... "Доктор сказал ходить вот и ходите"...
Но больше всего меня один раз просто дар речи пропал... Купили карточки на зайца... пол дня проходили и не видели... приехали их сдать. т.к.. егерь попросил... Так он еще и возмутился что мы никто не написали что зверь был добыт... Ему сказали что и не видели того зверя... а ответ был... вы шо хотите шоб в моем обходе охоту на зайца закрыли ???!!!
Ну просто красава.
Я ратую за УТМР... Но увы эта структура сама себя изживает... И работники ее далеко не последние кто станет в очередь дабы вырвать обход и сделать ЧОХ.
Увы... ИМХО
 

Trigal

Снайпер
И работники ее далеко не последние кто станет в очередь дабы вырвать обход и сделать ЧОХ.
Этих работников (в случае расформирования УООР) надо гнать поганой метлой. Поскольку ЧОХ им нужен не для разведения дичи или благоустройства угодий, а исключительно для того, что бы все сборы не уходили в область или бюджет, а просто падали в карман. Они по-другому работать просто не умеют. Как ходим сейчас по пустым угодьям, так и потом ходить будем, тоже по пустым угодьям. Изменятся только реквизиты. Если что-то и менять, то полностью, вместе с персоналом, иначе толку не будет. ИМХО.
 

Mazaj 2018

Слідопит
В нас вже не так як раніш.
Раніше дохле й охле дозволяло собі це робити.
А зараз і машини заправити не можуть.
Або в Польщі працюють.
В нашому утмр,хочуть поділити угіддя по колективах.Щоб закріпити певну ділянку за тими,що проживають на ній.
А це вже,можливо щось і дасть.Принаймі на постріл,швидше будуть якісь дії.
Одного,два зловити і слух піде,що не варто лізти.Головне щоб народ збагнув,що вже часу не має.Бо діти будуть,да й с такими темпами ми вже й самі бачимо яка кількість того звіра.
Підтримую. Думаю в недалекому майбутньому так і буде.
 

kef

Зброяр
Этих работников (в случае расформирования УООР) надо гнать поганой метлой. Поскольку ЧОХ им нужен не для разведения дичи или благоустройства угодий, а исключительно для того, что бы все сборы не уходили в область или бюджет, а просто падали в карман. Они по-другому работать просто не умеют. Как ходим сейчас по пустым угодьям, так и потом ходить будем, тоже по пустым угодьям. Изменятся только реквизиты. Если что-то и менять, то полностью, вместе с персоналом, иначе толку не будет. ИМХО.
А дичина почувши про зміну керівництва УТМР як почне збігатися з усюди . :D
Ви думаєте якщо стане новий власник то відразу звір появиться.?
 

Trigal

Снайпер
А дичина почувши про зміну керівництва УТМР як почне збігатися з усюди . :D
Ви думаєте якщо стане новий власник то відразу звір появиться.?
Відразу ничего не происходит. А если ничего не делать (как сейчас), кроме как отстрелочные продавать, то и в обозримом будущем ничего не произойдёт. Ну если Вас всё устраивает - то и менять ничего не надо :)
 
А дичина почувши про зміну керівництва УТМР як почне збігатися з усюди . :D
Ви думаєте якщо стане новий власник то відразу звір появиться.?
Обовязково з`явиться, якщо у нового власника буде БАЖАННЯ!!!! Знаю приклади і не один десяток...
 

kef

Зброяр
Відразу ничего не происходит. А если ничего не делать (как сейчас), кроме как отстрелочные продавать, то и в обозримом будущем ничего не произойдёт. Ну если Вас всё устраивает - то и менять ничего не надо :)
Ви не уважні в темах де є мої дописи.
 
Зверху