Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Виталий 2.

Слідопит
Закрылись и мы сегодня!
Погода- прелесть, весь день снег.
Зайца в достатке, все довольны! До двенадцати побродили и за стол.
Мой, крайний в этом сезоне красавец! Вывалил из заброшенного сада, на хвосте собаки, на полном ходу. Расстояние метров тридцать, один выстрел, дробь тройка. После выстрела, слаживает лапы и на пузе, рыбкой проезжает по снегу еще метра два и затихает.
В общем, закрылись, все пускай косой отдыхает и размножается!!! Будем пробовать хищника гонять.
Всех кто с охоты, с Полем!!!
IMG_20220123_112320.jpg
IMG_20220123_142155.jpg
 

Mechanik

Снайпер
Неділя 23 січня 2022р. Кременецький УТМР.

Мої вітання Шановні Мисливці.
Ну що ж, нарешті сезон полювання на зайчика, в нашому УТМР - добіг кінця.
Мої трофеї за цей сезон - один заєць (самець) Більше трофеїв, мається на увазі зайчики, як для мене, це вже - червона лінія.
Даної пігулки мисливського андреналіну, від добуття цього трофею, мені достатньо, до наступного сезону.
Як у інших мисливців нашого УТМР з мисливським андреналіном ?
Скажу відверто - таких "пігулок" андреналіну, потрібно не одну, і не дві, і не три... Жменю!!!
Любить наш народ, добивати останнє, чого гріха приховувати.
Минулі, позаминулі роки, були "врожайні" для декого, по 9 зайців із 10 виходів , клали в торбу. А що ж, все законно. Та, так...
А цього року, угіддя на звіра, порідшали. Ще й як, треба добре ноги вбити, щоб знайти одного зайця, за день.
Хто одного вполював, хто два зайці вполював, хто ні жодного, а хто навіть і не зробив пострілу за весь сезон.
Це наслідки минулорічних полювань, де на першому місці стояло питання, не прогадати... і не прийти пустим, з полювання.
Нікого не закликаю до припинення полювання на зайця, в майбутньому. Ні, я за полювання, ї обома руками.
Але полювання має бути раціонально корисним, як для мисливця, як для всього колектива, так і в цілому для УТМР.
Полювання тоді корисне і цікаве, коли мисливець баче на власні очі не одного зайця за день, а 10-20 русаків за вихід.
Бачити навколишній світ, мальовничу природу України, і цей зимовий білий сніг, хочется по - іншому.
Казково. І нехай в кожній оселі, в кожному віконцю, і у ваших серцях, завжди панує казка.

Бажаю кожному мисливцеві, дочекатись нового мисливського сезону, здоровими, щасливими, та в мирі.
І шоб Ви всі жили, як у казкі :)
Дякую всім, за увагу. До зустрічі.

IMG_20220123_120600[1].jpg
269581878_691673175330080_4264383799880293440_n.jpg
 

daw81

Мисливець
Всех приветствую!
На этих выходных досталось хищникам в нашей области. В одном из районов были добыты шакалы.
Шакалы.jpg

Мне опять довелось побывать на прекрасной охоте с гончими. Хоть я и не добыл ни чего, но получил массу удовольствия.
Новос.jpg

В другом районе ребята тоже отлично подчистили угодья.
Кицмань.jpg

И еще пару коллективов проводили санитарный отстрел и добыли по 3-5 рыжих бестий. Радует что в области активно проходит борьба с хищником.
Всем ни пуха ни пера!
 

ATIS

Снайпер
Вчора провели полювання на рижика. Морозець -6. Вирішили поганяти сухі очерети. Провели чотири загони, вигнали три лисиці, двох вдалося добути. Слідів лиса не надто багато, а ж дивно.... А от зайця навпаки. Що не загон, то вибігало 3 - 5шт. Є надія що на наступний мисливський сезон буде гарний приріст русачка.
IMG-be59eb881490ab5fdca7ebfa87705b2e-V.jpg
IMG-18cb8ea75fa9db6d84fc7d50123711a1-V.jpg
IMG-9c238a08a5dc4bee3811f0f1d8627435-V.jpg
IMG-96036e74093916ffc1017f4abf7d0003-V.jpg
IMG-2787ca8aa372aafa200f7d89b654eb07-V.jpg
IMG-ff625186206680715e4ca15f875843ef-V.jpg
IMG-2b6fd25eaa9247e7738585ba4ea04370-V.jpg

На останньому фото, бочок не з лиса... :D :D :D ;)
 

Mechanik

Снайпер
Така кількість навіть в 90-х була рідкістю і то не в всіх областях країни.
Та Ви ШО ? А я і не знав. Дякую Вам за "лікбез" в питанні популяції звіра на Україні.
А тепер без сарказму.
Запорізька область Василівський район с. Зелений Гай.
З одного поля, так я не помилився, з одного поля підняли 25 зайців. ОДНЕ ПОЛЕ !!!
Тоді, скільки тих зайців є на угіддях ?
Відповідь - ДОСТАТНЯ.
А чому так ? А тому що, люди які є мисливцями в цьому колективі - господарі. Причому, дбайливі.
Ось такі мають бути результати, в угіддях інших областей, а не 1-2 зайця на 1000 га
Проведіть таксацію після завершення сезону на зайця, і полювання в половині областей України, на другий сезон, буде під знаком питання.
 

LEART

Мисливець
И так в субботу провели таксацию, попутно с отстрелом хищника. Фоток пока не выставляю... телефон новый... нет драйверов. Не видит камп его.
Вообщем четыре загона. Три рыжих взяли. Волков и шакалов не было. Они хитрее рыжей.
Надеялся что зайчика в лесу будет побольше. Но нет. Ушастый уже конкретно прячется.
Следы лежек и жировок есть. Но видели всего два. Не стреляли!!! Уже все!!! Баста!!!
И выгнали стадо коз. Примерно до 20ти... Но правда на такие массивы что прогнали это увы (((
Проходящий кабан есть. Правда кормовой базы для него не ахти. Не знаю чего егерь этого обхода так запустил. Раньше когда там охотились то было все лучше. Да и на отработки туда ездили. Сейчас... все как то...
Вообщем что от нас требовалось выполнили.
Лисы все красавцы. Вылинявшие. Не больные. Пух красота.
Правда после такой прогулки, а я уже отвык..., п...ц... еле ползаю и сегодня. А завтра в рабочий бой... фух...
Всем удачных охот по хищнику!!!
С Ув!!! :) :) :)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
"Добор подранка или как сам чуть не лег возле зайца...")))) (Сразу уточню охота в ЧОХ, где закрытие 30.01.22)
В общем вышли погулять, товарищ подымает зайца, четко идет на меня, выстрел, тот чуть присел и погнал как ни в чем не бывало, но сам то видел как уверено попал... Товарищ говорит - "смазал!!!".
Подошли к месту так сказать действия, таки есть. Лучше бы смазал. Подранка нужно добирать, и пошел я по следу...


Все чаше и чаще подранок останавливался отдыхать, а я все шел и шел, хоть и морозец, мокрый как после проливного дождя.


Снега чуть не в колено, силы то не казенные, на часы глядь, итить, уже как часа 2 за ним иду, да какие иду, пробираюсь через кусты и терновники, скажу что заросли терновников красивый ухоженный, мягкий газон против зарослей акации)))).
В общем, сам уже чуть не лег, но таки настиг и добрал его, и тут снова чуть возле него не прилег... В итоге прошагал около 6 км.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
"Добор подранка или как сам чуть не лег возле зайца...")))) (Сразу уточню охота в ЧОХ, где закрытие 30.01.22)
В общем вышли погулять, товарищ подымает зайца, четко идет на меня, выстрел, тот чуть присел и погнал как ни в чем не бывало, но сам то видел как уверено попал... Товарищ говорит - "смазал!!!".
Подошли к месту так сказать действия, таки есть. Лучше бы смазал. Подранка нужно добирать, и пошел я по следу...


Все чаше и чаще подранок останавливался отдыхать, а я все шел и шел, хоть и морозец, мокрый как после проливного дождя.


Снега чуть не в колено, силы то не казенные, на часы глядь, итить, уже как часа 2 за ним иду, да какие иду, пробираюсь через кусты и терновники, скажу что заросли терновников красивый ухоженный, мягкий газон против зарослей акации)))).
В общем, сам уже чуть не лег, но таки настиг и добрал его, и тут снова чуть возле него не прилег... В итоге прошагал около 6 км.
Я Вас уважаю.
 

ТАР

Снайпер
Вирішив вчора потропити , за день до 16 години по сліду підняв 4 зайчика але чомусь підіймались далеко не давали можливості підійти ... тому стріляти мені не довелося.
Порадувала кількість свіжих слідів на кормових полях, сніг просто перепаханий зайцем).
 
Останнє редагування:

Виталий 2.

Слідопит
"Добор подранка или как сам чуть не лег возле зайца...")))) (Сразу уточню охота в ЧОХ, где закрытие 30.01.22)
В общем вышли погулять, товарищ подымает зайца, четко идет на меня, выстрел, тот чуть присел и погнал как ни в чем не бывало, но сам то видел как уверено попал... Товарищ говорит - "смазал!!!".
Подошли к месту так сказать действия, таки есть. Лучше бы смазал. Подранка нужно добирать, и пошел я по следу...


Все чаше и чаще подранок останавливался отдыхать, а я все шел и шел, хоть и морозец, мокрый как после проливного дождя.


Снега чуть не в колено, силы то не казенные, на часы глядь, итить, уже как часа 2 за ним иду, да какие иду, пробираюсь через кусты и терновники, скажу что заросли терновников красивый ухоженный, мягкий газон против зарослей акации)))).
В общем, сам уже чуть не лег, но таки настиг и добрал его, и тут снова чуть возле него не прилег... В итоге прошагал около 6 км.
Собачку Вам надо Батенька :) ;) !
Буквально вчера, идем, я под защиткой, товарищ метров сто в стороне и чутка впереди по полю. Два драта и спан переворачивают посадку ушли чуть в перед. Вылетает косой и чешет ровно на меня, а за ним наша свора голосит, не доходит метров шестьдесят и выворачивает в поле на товарища. Мне далековато, если бы был один, стрелял бы. Товарищ дуплетит, вроде как после первого дернулся но идет. Первым, метров через двести бросил мой старый( возраст:( как ни как двенадцать годков) , еще метров пятьдесят и спан вернулся. Поле огромное, озима, видно все как на ладони, малая гнала до упора, зайца уже и не вижу, только точка собака. Стою жду, вроде возвращается, товарищ кричит- тянет! Принесла, не доходя метров десять кинула на землю и сама рядом упала вся в пене.
У косого перебита передняя лапа и все. Если бы не собака, думаю долго бы за таким подранком пришлось побегать!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Собачку Вам надо Батенька :) ;) !
Есть, гончак. Но бывало показывало, что если собачка зразу по следу идет за подранком, можно еще больше пройти).
Подранку нужно дать отдохнуть, не нужно сразу за ним топтать нахрапом. Ну, на то оно и хота.
 

kef

Зброяр
Сьогоднішнє полювання на м.т. Як завжди і зайці.лиси та куниця.Знімав коли йшов до магазину в село. В основному сліди зайців по 2 шт. І в більшості бігають по стежках між вулицями та навіть і сільській дорозі.
20220124_103818.jpg
20220124_103915.jpg
20220124_104921.jpg
20220124_105007.jpg
20220124_105104.jpg
 

ivan47

Мисливець
Всех приветствую!
На этих выходных досталось хищникам в нашей области. В одном из районов были добыты шакалы.
Переглянути вкладення 744920
Мне опять довелось побывать на прекрасной охоте с гончими. Хоть я и не добыл ни чего, но получил массу удовольствия.
Переглянути вкладення 744921
В другом районе ребята тоже отлично подчистили угодья.
Переглянути вкладення 744922
И еще пару коллективов проводили санитарный отстрел и добыли по 3-5 рыжих бестий. Радует что в области активно проходит борьба с хищником.
Всем ни пуха ни пера!
о це молодці
 

Mechanik

Снайпер
Та де ж Ви порівнюєте???
На півдні популяція зайця завжди була більшою ніж на півночі так само як і традиційні полювання.
Кажете на півдні популяція зайця більша ? Звичайно більша.
Скажете, що клімат більш сприятливий ? Так, сприятливіший.
А як же Польща яка межує поруч, та інші західні країни, де клімат такий же, як і в більшості областей Західної України.
А відповідь проста - професійний підхід до цієї справи, і результат на лице, а не на паперах.
 
Зверху