Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Leodr

Снайпер
Всем добра. Коллеги открываю новую тему по охоте на пушного зверя! 2020-2021. Если кто не успел в предыдущей теме выставить отчет, думаю можно сдесь! Начнем с чистого листа! С. Ув

( Добавил сводную таблицу по пушному - Админ )

IMG-f1186cd59000c215a0066697f1759495-V.jpg
 
Останнє редагування модератором:

pashamykytyn

Мисливець
Давайте, але треба почати з біотехнічних споруд, солонці, годівниці і т.д. що тема в сезон була цікава. Тому всіх закликаю організовує ся для:
по перше : для воєвиявленя за протест що відноситься щодо полювання і т.д.
По друге зібратися в Києві та показати що ми проти.
По третє є колективи, незалежно від господарств, але приватні можливо не дадуть добро, виїжаємо,ставимо годівниці солонці і так далі. Нам треба щось робити, ми велика сила!
 

валентин 65

Мисливець
У нас была попытка сделать облаву на волков(я писал об них), три гонки и пара оставшихся практически на глазах у всех(до 25 человек) уходя в поля возвращалась,и шла ссади. О машинах и бензине молчу.Это было 24 февраля.
 

валентин 65

Мисливець
Лесхоз-как обычно,"статистика", тем более что-это в "полях". А друзья, что мне , сказали, было отмечено "отравление" диких котов:p:D. Так по неполным данным,до двадцати.:rolleyes: .Правда, после него- только пустошь:mad: С ув.
 

Witamin

Мисливець
Скоріше за все що не фейк. Але слово "доопрацювання" має двуяку значення. І мені здається, що це доопрацювання буде зроблено не вкористь мисливців (ІМХО)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Скоріше за все що не фейк.
Фейк. не відповідає вимогам сучасного ділового мовлення - має бути звертання Пане Дмитре та без побатькові, в "шапці" тексту мало би бути "Верховна Рада України
Голові Ради
Дмитру Разумкову"

то просто на старому листі нашкрябали шось подібне до офіційного листа.
 
  • Like
Reactions: kef

Stanislav Fursa

Снайпер
Може трішки не по темі, але це теж пов'язано з хутровим звіром.
Зараз, як раз саме весною, дуже актуальна ця картинка в наш час, давайте збережемо звіра від лиха по далі.
Горять поля, телефонуйте 101 і звісно при можливості, гасимо самі вогонь.

IMG.jpg
 
Останнє редагування:

Mazaj 2018

Слідопит
Може трішки не по темі, але це теж пов'язано з хутровим звіром.
Зараз, як раз саме весною, дуже актуальна ця картинка в наш час, давайте збережемо звіра від лиха по далі.
Горять поля, телефонуйте 101 і звісно при можливості, гасимо самі вогонь.

Переглянути вкладення 557986
У нас КОЗЛИ спалили вже 2 перспективнi мicця для размножения фазанiв i зайцiв. В мене слiв просто нема.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
У нас КОЗЛИ спалили вже 2 перспективнi мicця для размножения фазанiв i зайцiв. В мене слiв просто нема.
В Чернігівській обл., теж саме, куди не поїдь, всюди згарище. І теж саме, погоріли такі шикарні місця.. І впевнений, що і зайчата, і яйця куріпки погоріли, дивишся на згарище, аж больно стає і зло бере.
В минулому році, біля болот знаходив згорівші кладки з яйцями, а там їх було по 8-12 яєць... Навіть згорівших їжачків находив, деякі були наполовину згорівші... Слів с..ка немає.
У нас КОЗЛИ спалили вже 2 перспективнi мicця
Це хуже чим козли.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Таке хоч дрони вiшай над угiддями. Щоб нагляд системный був. Думаю в скорому майбутньому з цим тiльки так можно буде боротися. Та привселюдними нереальными штрафами.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Также хоч дрони вiшай над угiддями. Щоб нагляд системный був. Думаю в скорому майбутньому з цим тiльки так можно буде боротися. Та привселюдними нереальными штрафами.
Згоден з Вами.
П.С. І сміх, і гріх - скоро вже і дронами будемо нападати і ганяти паліїв, але погодьтесь, ситуація вже змушує на таке, бо по другому не провчиш їх..
 

Mazaj 2018

Слідопит
Ix практично нереально спiймати. Хоча три роки назад одного ловив, ще й родичем виявився i авганцем.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Ось недавно вночі горіли угіддя, місцеві вже затушилип.
З права на фото, видно світло, гасять..
IMG_2020_resize_95.jpg
 
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
Ось недавно вночі горіли угіддя, місцеві вже затушилип.
З права на фото, видно світло, гасять..
Переглянути вкладення 559867
Ужас. И главное по всех областях такое твориться. Дебилы не понимают что сжигая траву сгорает все живое находящиеся в этой траве. :oops: А охотников которые тушат эти пожары еще живодерами называют некотрые защитники природы.
 
Зверху