Сезон полювання 2020-2021 Львівська область!

andryx1

Снайпер
Індивідуальне полювання на самця козулі з 01 травня. А як "Сезон тиші" до 15 червня ? ст.39 Закону України "Про тваринний світ" Пахне ст.87 КУпАП
 

VS1975

Снайпер
Цікавий наказ. Особливо в частині, що стосується полювання у понеділок для власників мисливських собак без рушниць ( за окремими відстрільними картками ) - добору підранків. Уперше про таке дізнаюсь. І що цікаво : мисливських собак без зазначення їх " спеціалізації ", як то лягаві, спанієлі, норні або гончі. Тобто собаки усіх мисливських порід.
 

Зверобой 60

Мисливець
Не приказ а какой то винегрет.Хоть для поддержания духа охотников и наполнения казны оглашен вовремя.Ибо многие перестраховщики заявляют-Не откроют охоту!,платить не буду!Я взносы платил и буду платить,ну а отстрелки то по факту открытия.А что бы не скучно жилось то подмарафетим Ниву,пострижем уши спанику,зарядим дисперсант в латунняку на перепела и дальнобой на голубя.;):).
 

Вік71

Снайпер
Хлопці, наказ не я придумав ,готував його В.О. Яковлєв(за попередньою інформацією) ! :) Зрозуміло,що без затвердження лімітів,це звучить смішно,але тішить хоть те,що полювання 2020-2021 буде !!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Такое чувство, что готовили и визировали приказ безграмотные люди. Одни сплошные ошибки.
Да, а какая разница между "лисицею" и "лисом": это два разных вида животных?
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Оце
Такое чувство, что готовили и визировали приказ безграмотные люди. Одни сплошные ошибки.
Да, а какая разница между "лисицею" и "лисом": это два разных вида животных?
Оце Вітя похвастався, на свою голову :).
 

Leodr

Снайпер
А по другим регионам есть хоть какое-то движение и документы?!
 

Hovarf

Слідопит
Індивідуальне полювання на самця козулі з 01 травня. А як "Сезон тиші" до 15 червня ? ст.39 Закону України "Про тваринний світ" Пахне ст.87 КУпАП
Вкажіть будь ласка, де в Законі про "сезон тиші", про який Ви згадуєте, вказано про заборону полювання.
 

Hovarf

Слідопит
Щось несхоже на нього.А де норми добування при полюванні на перо?Чи може львів'янам дозволили колотить все що літає?
Кожного року норми добування встановлюються і затверджуються в Києві, так само як і ліміти добування ліцензійних видів. На час написання наказу їх ще не затвердили, тому і в наказі про норми нічого не вказано.
 

Hovarf

Слідопит
В мене є декілька запитань щодо даного наказу. Перше - як на борсука полювання буде відбуватися, коли ліцензій на нього не видають (бо не можуть видавати через колапс у нашому законодавстві). І наступне, в наказі вказано про "колективне та облавне полювання на копитних". Ну , що таке облавне полювання на копитних , це всім зрозуміло. А мені б дуже хотілося почути від авторів наказу роз'яснення - що вони розуміють під словом "колективне полювання" на копитних.
 
Зверху