Сейф оружейный h140 см (на 3 ед.) 1200 гр.

Внимание : это мошенник !
Админ


ЦЕНА: 1200 гр. Продам сейф оружейный на три ствола в отличном состоянии. Внешн. размеры :1400x430x280 мм. Внутр. размеры :1397x426x239 мм.Толщина металла корпуса и двери – 2 мм. Оборудован патронным отделением, запирающимся на ключ, полками и ложементами для ружей. Макс.высота ствола 1380 мм. Запирается на два замка.Возможность анкерного крепления к стене.В комплекте ключи,документы.ЦЕНА 1200 гр.Все вопросы по телефону: +380662320038 Олег
сейф aiko беркут 144 1.jpg
сейф aiko беркут 144 3.jpg
сейф aiko беркут 144 2.jpg сейф aiko беркут 144 3.jpg сейф aiko беркут 144 5.jpg сейф aiko беркут 144 4.jpg сейф aiko беркут 144 7.jpg сейф aiko беркут 144 8.jpg сейф aiko беркут 144 9.jpg сейф aiko беркут 144 6.jpg сейф aiko беркут 144 1.jpg
 
Останнє редагування модератором:

Panters

Снайпер
Вчора телефонує товариш (на форумі не зареєстрований) о 12.15 год., на форумі побачив дане оголошення,
після бесіди з продавцем попросив мене перекинути 300грн. на номер продавця,
якби гарантія наложки у випадку якщо він не забере товар на Укрпошті, я на той
час був в дорозі, зараз продавець після десятка дзвінків телефон вимкнув, явно ШАХРАЙ :mad: ,
мабуть попав я на 300грн., нажаль на той час не був біля компа, таке зі мною вперше!
 

Иван Глущенко

Мисливець
[QUOTE = "Panters, post: 1132257, member: 27091"]
Вчера звонит товарищ (на форуме не зарегистрирован) в 12.15 ч., На форуме увидел данное объявление,
после беседы с продавцом попросил меня перебросить 300грн. на номер продавца,
если бы гарантия наложкы в случае если он не заберет товар на Укрпочте, я к тому
время был в дороге, сейчас продавец после десятка звонков телефон выключил, явно ШАХРАЙ,
видимо попал я на 300грн., к сожалению в то время не был у компа, вот пи..расы : Mad:, такое со мной впервые!
[/ QUOTE]
Я вчера написал смс в этой теме!!! Дешова рыбка х...е.ва ушка.... как то подозрение было по цене!!!! Вам сочувствую!!! Админ удалил вчера мое смс
 

Panters

Снайпер
[QUOTE = "Panters, post: 1132257, member: 27091"]
Вчера звонит товарищ (на форуме не зарегистрирован) в 12.15 ч., На форуме увидел данное объявление,
после беседы с продавцом попросил меня перебросить 300грн. на номер продавца,
если бы гарантия наложкы в случае если он не заберет товар на Укрпочте, я к тому
время был в дороге, сейчас продавец после десятка звонков телефон выключил, явно ШАХРАЙ,
видимо попал я на 300грн., к сожалению в то время не был у компа, вот пи..расы : Mad:, такое со мной впервые!
[/ QUOTE]
Я вчера написал смс в этой теме!!! Дешова рыбка х...е.ва ушка.... как то подозрение было по цене!!!! Вам сочувствую!!! Админ удалил вчера мое смс
Якби ж бачив сам це оголошення,
підозрюю що я не один такий `клієнт`
даного продавця.
 
Останнє редагування:

Иван Глущенко

Мисливець
[QUOTE = "Panters, post: 1132260, member: 27091"]
Если бы видел сам это объявление,
подозреваю что я не один такой `клиент`
данного продавца.
[/ QUOTE]
Таких людей в кавычках на охоту хочется свозить в багажнике
 

Иван Глущенко

Мисливець
[QUOTE = "Panters, post: 1132260, member: 27091"]
Если бы видел сам это объявление,
подозреваю что я не один такой `клиент`
данного продавца.
[/ QUOTE]
Таких людей в кавычках на охоту хочется свозить в багажнике
Я не работаю по предоплате только по факту или с теми людьми которые не подводят таких мало но мы в тельняшках!!!!
 

Корнилов

Снайпер
Вчора телефонує товариш (на форумі не зареєстрований) о 12.15 год., на форумі побачив дане оголошення,
після бесіди з продавцем попросив мене перекинути 300грн. на номер продавця,
якби гарантія наложки у випадку якщо він не забере товар на Укрпошті, я на той
час був в дорозі, зараз продавець після десятка дзвінків телефон вимкнув, явно ШАХРАЙ :mad: ,
мабуть попав я на 300грн., нажаль на той час не був біля компа, таке зі мною вперше!
Я теж, хотів ставити резерв, але ціна "налякала"))) Тут, радянські шафи на одну одиницю, за такі гроші купляють, а тут на три і в чудовому стані!!! Спрацювала Чуйка))) непотрібний цей ящик тобі))) І бачу, що не помилився)!
 
Вітаю товариство ! Вчора телефонував мені перший резервіст і теж розповів дивну історію про те як продавець сейфу хоче отримати задаток. На відправку наложкою продавець не погодився, а просив теж 300 грн. на телефон, а не на картку і сказав, що банківської картки не має. Та й мене попередив про те, що щось не так !!! Я здивувавсь, що в наш час у людини немає банківської картки. Потім зробив наступне - про адресу вже було сказано вище (ул. Ленина) Ось ще одне - подивіться на аватарку.... Щоб у такого щегла і не було банківської картки - не вірю !!! У таких, по декілька карток.
P.S. тому й написав , що мабуть на вечірній повірці. Та ще одне, колись в темі про шахраїв написав свою думку про реєстрацію на нашому форумі. ДУМАЮ, ЩО БУДЕ КОРИСНИМ, ПРИ РЕЕСТРАЦІЇ НА ФОРУМІ ПОДАТИ ФОТО ДОЗВОЛУ НА ЗБРОЮ. ПО ДОЗВОЛУ НА ЗБРОЮ МОЖНА ПРО ЛЮДИНУ ДІЗНАТИСЬ ВСЕ І ГОЛОВНЕ ТЕ , ЩО ТАКИХ СЕЙФІВ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ !
Ще один нюанс - людина не зареєстрована на форумі і зробила резерв по телефону (порушення правил - покарання).
З повагою до всіх !!!
Будьте обачливі !!!
 

M.zp.ua

Мисливець
Под аватаркой надпись "я честный человек, который любит честных людей"
 

Иван Глущенко

Мисливець
Вітаю товариство ! Вчора телефонував мені перший резервіст і теж розповів дивну історію про те як продавець сейфу хоче отримати задаток. На відправку наложкою продавець не погодився, а просив теж 300 грн. на телефон, а не на картку і сказав, що банківської картки не має. Та й мене попередив про те, що щось не так !!! Я здивувавсь, що в наш час у людини немає банківської картки. Потім зробив наступне - про адресу вже було сказано вище (ул. Ленина) Ось ще одне - подивіться на аватарку.... Щоб у такого щегла і не було банківської картки - не вірю !!! У таких, по декілька карток.
P.S. тому й написав , що мабуть на вечірній повірці. Та ще одне, колись в темі про шахраїв написав свою думку про реєстрацію на нашому форумі. ДУМАЮ, ЩО БУДЕ КОРИСНИМ, ПРИ РЕЕСТРАЦІЇ НА ФОРУМІ ПОДАТИ ФОТО ДОЗВОЛУ НА ЗБРОЮ. ПО ДОЗВОЛУ НА ЗБРОЮ МОЖНА ПРО ЛЮДИНУ ДІЗНАТИСЬ ВСЕ І ГОЛОВНЕ ТЕ , ЩО ТАКИХ СЕЙФІВ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ !
Ще один нюанс - людина не зареєстрована на форумі і зробила резерв по телефону (порушення правил - покарання).
З повагою до всіх !!!
Будьте обачливі !!!
Согласен полностью о разрешении и подписыватся нужно нормально а то ни имени не фамилии мое мнение!!
 
Зверху