Сейф оружейный h140 см (на 3 ед.) 1200 гр.

Panters

Снайпер
Вітаю товариство ! Вчора телефонував мені перший резервіст і теж розповів дивну історію про те як продавець сейфу хоче отримати задаток. На відправку наложкою продавець не погодився, а просив теж 300 грн. на телефон, а не на картку і сказав, що банківської картки не має. Та й мене попередив про те, що щось не так !!! Я здивувавсь, що в наш час у людини немає банківської картки. Потім зробив наступне - про адресу вже було сказано вище (ул. Ленина) Ось ще одне - подивіться на аватарку.... Щоб у такого щегла і не було банківської картки - не вірю !!! У таких, по декілька карток.
P.S. тому й написав , що мабуть на вечірній повірці. Та ще одне, колись в темі про шахраїв написав свою думку про реєстрацію на нашому форумі. ДУМАЮ, ЩО БУДЕ КОРИСНИМ, ПРИ РЕЕСТРАЦІЇ НА ФОРУМІ ПОДАТИ ФОТО ДОЗВОЛУ НА ЗБРОЮ. ПО ДОЗВОЛУ НА ЗБРОЮ МОЖНА ПРО ЛЮДИНУ ДІЗНАТИСЬ ВСЕ І ГОЛОВНЕ ТЕ , ЩО ТАКИХ СЕЙФІВ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ !
Ще один нюанс - людина не зареєстрована на форумі і зробила резерв по телефону (порушення правил - покарання).
З повагою до всіх !!!
Будьте обачливі !!!
Про фото дозволу вважаю що треба вимагати подібні зміни від модераторів,
хоч якась гарантія ідентифікації, а на рахунок гостей на форумі та їхніх
резервів по телефону то й не знаю, як їх карати і за що, хто зареєстрований
той зобов'язаний виконувати правила, а з гостей ніякого спросу.
 

Panters

Снайпер

Oleger

Мисливець
"Ще один нюанс - людина не зареєстрована на форумі і зробила резерв по телефону (порушення правил - покарання)." : Стальной глаз.
Боюсь Ваша побудова данного речення не зовсім коректна, з якого слідує, що гості форуму (не зареєстровані) не мають права тут робити покупки - це вводе в оману. Порушення полягає в тому, що продавец після тел. розмови (якщо нема попередніх резервів), повинен внести повідомлення в тему про резерв.
 
Останнє редагування:
Ще один нюанс - людина не зареєстрована на форумі і зробила резерв по телефону (порушення правил - покарання).
Боюсь Ваше побудова данного речення не зовсім коректна, з якого слідує, що гості форуму (не зареєстровані) не мають права тут робити покупки - це вводе в оману. Порушення полягає в тому, що продавец після тел. розмови (якщо нема попередніх резервів), повинен внести повідомлення в тему про резерв.
Трохи не так мене зрозуміли. Порушення правил - ПОКАРАННЯ 300 ГРН. Ось, що я мав на увазі.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Від мене була давно пропозиція, зробити так: людина тут на форумі має право щось виставити на продаж якщо вона тут знаходиться не менше 3-х місяців та має не менше 50-60 повідомлень. Такі зальотні шахраї думаю точно не будуть чекати певний час чи спілкуватись на форумі.
 
Від мене була давно пропозиція, зробити так: людина тут на форумі має право щось виставити на продаж якщо вона тут знаходиться не менше 3-х місяців та має не менше 50-60 повідомлень. Такі зальотні шахраї думаю точно не будуть чекати певний час чи спілкуватись на форумі.
Воно то так але коли шахраю дали два чи три роки колонії - то 2 -3 місяці він якось зможе всеодно приймати участь на форумі і отримати свої 50 - 60 повідомлень. З повагою.
 

M.zp.ua

Мисливець
Від мене була давно пропозиція, зробити так: людина тут на форумі має право щось виставити на продаж якщо вона тут знаходиться не менше 3-х місяців та має не менше 50-60 повідомлень. Такі зальотні шахраї думаю точно не будуть чекати певний час чи спілкуватись на форумі.
Думаю пару недель хватает.
 

M.zp.ua

Мисливець
Воно то так але коли шахраю дали два чи три роки колонії - то 2 -3 місяці він якось зможе всеодно приймати участь на форумі і отримати свої 50 - 60 повідомлень. З повагою.
Им нужны быстрые деньги, ни кто сидеть и вникать в тематику пару месяцев за 300-1000 грн. не будет. Одно - два сообщения, если не зашло, пойдут дальше по другим сайтам.
 

Иван Глущенко

Мисливець
[QUOTE = "Вячеслав Викторович, post: 1132389, member: 36493"]
Если у человека первое сообщение.зачем предоплату давать.ВСЕ взрослые люди.
[/ QUOTE]
да я понимаю но вышло вот так вот. От этого не кто не застрахован
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Если у человека первое сообщение.зачем предоплату давать.ВСЕ взрослые люди.
Слів немає!!Дорослі люди,а поводитесь як малі діти.Ніяких передплат не може бути взагалі.Якщо заходить така розмова,то кидайте той товар і все!!!Розрахунок лише після отримання і огляду товару і ніяких коштів на зворотню відправку.Це лохотрон 100%!!Про це попереджуємо ми-модератори і адміністратор форуму.Якщо продавець відмовляється на такі умови продажу,повідомляєте нам і ВСЕ!!Такий продавець забуває дорогу на наш форум навічно.Особисто таких продавців, за минулий тиждень, я закрив 4!!!
 
Зверху