Сигналізація

Друзі привіт, питання таке,є дві рушниці хочу третю,але начебто треба сигналізацію ставити,чи хтось щось таке робив поділіться інформацією дякую.
 

KFoR

Зброяр
Ну закону в нас немає і поки на горизонті не видно. Тож поки 622 наказ МВС прочитайте, там про сигналізацію ні слова
 

Visioner

Слідопит
Тобто можна три рушниці тримати в сейфі без сигналізації,то чого ж в нас Хмельницька обл. вимагають?
Плохо, что у нашего народа нет полезной привычки задавать вопрос (ну коли в них щось вимагають)
"На основании какого документа???"
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ні в нас все дуже довго проходить
А Вы бы распечатали раздел 12 вот этого документа:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98
А особенно пункт 12.12.
//////
12.12. Зброя, бойові припаси до неї, основні частини зброї, пристрої та патрони до них, що належать громадянам, мають зберігатися в металевих ящиках, сейфах, спеціально виготовлених для зберігання зброї, за місцем їх постійного проживання або в місцях тимчасового перебування власників (дачних будинках тощо), про що повідомляються органи поліції. При цьому зброя, пристрої мають бути в розрядженому стані.
/////
Да при следующем визите подсунули бы сею бумажку разрешителю под нос, да елейным голосом попросили бы показать Вам, где именно там указано про сигнализацию, а то сами что-то плоховато видеть стали..
А если он что-то там бузить начнет, то Вы его спросите на своём ли он месте.. и что Вы уже изучили график приема его непосредственного начальника - руководителя райотдела и обязательно запишитесь на ближайший же день по поводу него вопросы руководству позадавать - почему это он, такой-разтакой разрушитель, превышает служебные полномочия и нарушает должностную инструкцию.
Между прочим, можете невзначай обронить про личный принтер, много бумаги и заявление в ДБР по этому поводу. Также можно обронить про звонок в отдел внутренней безопасности.. на войне все методы хороши..
Плюс можете напомнить про
в нас все дуже довго проходить
из того же раздела 12.
Там указано про 30 суток с момента подачи заявления гражданином..

Обычно действует..
 

Копатыч

Зброяр
Дякую, я щось не помню медичну довідку потрібно на придбання?
та вам уже ссылку скинули на Приказ 622 .... почитайте ...... или лень ???????
Медицинскую довидку надо,на оформления и продление разрешения. А на приобретение не надо!
12.2. Для одержання громадянами в органах поліції дозволу на придбання мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної та охолощеної зброї громадянами подаються такі документи:

- заява щодо видачі дозволу на придбання зброї на ім'я керівника органу поліції за місцем проживання заявника;

- заповнена картка-заява

- медична довідка (крім охолощеної зброї);

- довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування (крім охолощеної зброї);

- платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;

- копії 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України.

Вот зачем нести откровенны бред .........., вы сами читали Раздел 12, Приказа 622 ??????
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Та я здавав, давненько,а так як в нашій країні дурдом то й думаю краще перепитав,щоб прийти і щоб не було нежданчика,віднесіться з розумінням.
 

Жека иж12

Мисливець
Когда преобретаешь вторую, третью и т.д. единицу, медсправку предоставлять не нужно. В деле есть сертификаты, которые действительны 3 года. При продлении разрешения медсправка нужна, чем я сейчас и занимаюсь)
 

Виталя

Снайпер
та вам уже ссылку скинули на Приказ 622 .... почитайте ...... или лень ???????


12.2. Для одержання громадянами в органах поліції дозволу на придбання мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної та охолощеної зброї громадянами подаються такі документи:

- заява щодо видачі дозволу на придбання зброї на ім'я керівника органу поліції за місцем проживання заявника;

- заповнена картка-заява

- медична довідка (крім охолощеної зброї);

- довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування (крім охолощеної зброї);

- платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;

- копії 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України.

Вот зачем нести откровенны бред .........., вы сами читали Раздел 12, Приказа 622 ??????
Просто покупал крайнее ружье в 2011году не каких справок не делал.А с 2013 го надо.Отсюда и сделал вывод.Позванил товарищу он в том году купил себе ружье.Сказал что надо.Получаеться был не прав.Но можно было поправить,а не умничать!
 
Останнє редагування:

Trigal

Снайпер
Друзі привіт, питання таке,є дві рушниці хочу третю,але начебто треба сигналізацію ставити,чи хтось щось таке робив поділіться інформацією дякую.
У меня 3 ружья и сигнализация.
Но разрешения на приобретение ружей я получил без сигнализации. Сигнализацию потом установил, когда со двора (частный дом) машину угнали. И ружья не помогли...
Так что мой Вам совет: поставьте дом на охрану, не зависимо от того, будете покупать третье ружьё или нет. И решетки на окна не помешают. Времена сейчас сложные...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Времена сейчас сложные...
:) А когда были НЕ сложные времена? И когда наступят НЕ сложные времена? :)

ПЫСЫ: напомню, может кому пригодится. Луганская область, 120 км до линии фронта, 10 км до границы с Россией. Сейчас 4 ружья, было 6 единиц. Обязательное наличие сигнализации никто НЕ требует.
 
Зверху