Система ЛеФоше. Прошу допомоги в ідентифікації рушниці.

Oleksandr Bredun

Новачок
Шановне пансьтво! Прошу допомоги в ідентифікації рушниці системи Лефоше.
Хотілось би почути думку експертів з приводу%
1. Хто виробник, країна?
2. Роки виробництва
3. Довжина патронника
4. Чи можна використовувати патрони з бездимним порохом?
5. Якщо так - то які?
Заздалегідь вдячний, шановному товариству за допомогу!
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
Хто виробник, країна
Бельгія. Август Франкотт
Роки виробництва
До ПСВ
Довжина патронника
65
Чи можна використовувати патрони з бездимним порохом?
Ні
 

Oleksandr Bredun

Новачок
Дуже Вам вдячний за допомогу!
Шкода що вона колекційна, а не робоча....
Навтіь тепер не знаю, що з нею робити...
Я не колекціонер.
Цікаво, скільки такий екземпляр може коштувати, якщо прийдеться віддавати її поціновувачам?
Ще раз, щиро вдячний "Тигр" за допомогу!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Не така вона вже і стара!!!Та і колекційностю вона і не пахла навіть в день її народження,бо випущена вона в 1932 році і відноситься до низької градації.Цьому підтвердження її номер.Чотиризначне номерування своїх рушниць Франкот почав з 1927 року.Вбита рушниця по дорослому і скоріше всього копана,або лежала в купі хламу десь на горищі.
 

kef

Зброяр
Дуже Вам вдячний за допомогу!
Шкода що вона колекційна, а не робоча....
Навтіь тепер не знаю, що з нею робити...
Я не колекціонер.
Цікаво, скільки такий екземпляр може коштувати, якщо прийдеться віддавати її поціновувачам?
Ще раз, щиро вдячний "Тигр" за допомогу!
Ціна залежить від стану. Труби "дамаск" і вони напевно бачили не тільки димний порох . Це вже більше схоже на настінний "експонат" для мисливської кімнати. Та і від самої системи "лефоше" залишився лише нижній з боковим відводом "ричаг" закриття стволу. При такій системі люфт труб буває дуже рідко. І якщо з'являється то легко "лікується". Я полюю з схожою рушницею в доброму стані але старішою та простішою по виконанню. Усі деталі якої пронумеррвані трьохзначним номером, навіть гвинти.
І саме головне - рушницю потрібно оглянути на живо.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ціна залежить від стану. Труби "дамаск" і вони напевно бачили не тільки димний порох . Це вже більше схоже на настінний "експонат" для мисливської кімнати. Та і від самої системи "лефоше" залишився лише нижній з боковим відводом "ричаг" закриття стволу. При такій системі люфт труб буває дуже рідко. І якщо з'являється то легко "лікується". Я полюю з схожою рушницею в доброму стані але старішою та простішою по виконанню. Усі деталі якої пронумеррвані трьохзначним номером, навіть гвинти.
І саме головне - рушницю потрібно оглянути на живо.
ТО в тебе рушниця 1927 року!!
 

Oleksandr Bredun

Новачок
Ціна залежить від стану. Труби "дамаск" і вони напевно бачили не тільки димний порох . Це вже більше схоже на настінний "експонат" для мисливської кімнати. Та і від самої системи "лефоше" залишився лише нижній з боковим відводом "ричаг" закриття стволу. При такій системі люфт труб буває дуже рідко. І якщо з'являється то легко "лікується". Я полюю з схожою рушницею в доброму стані але старішою та простішою по виконанню. Усі деталі якої пронумеррвані трьохзначним номером, навіть гвинти.
І саме головне - рушницю потрібно оглянути на живо.
Дякую Зброяр за відповідь!
А якими набоями Ви стріляєте зі своєї з дамасковими стволами?
 

kef

Зброяр
Дякую Зброяр за відповідь!
А якими набоями Ви стріляєте зі своєї з дамасковими стволами?
Була під шпилькові патрони з дамаської сталі. Тільки димний порох. І наважки середньо- мінімальні. А з цією.що полюю зараз то вже усі патрони на без димних "нітропорохах" так як є клеймо відстрілу ( P. T .) Але теж все залежить від стану. І у мене не дамаська сталь.
 

Oleksandr Bredun

Новачок
Була під шпилькові патрони з дамаської сталі. Тільки димний порох. І наважки середньо- мінімальні. А з цією.що полюю зараз то вже усі патрони на без димних "нітропорохах" так як є клеймо відстрілу ( P. T .) Але теж все залежить від стану. І у мене не дамаська сталь.
Дякую за відповідь!
Попередній власник розповідав, що ходив з нею на полювання і підстрелив навіть двох фазанів сучасними набоями....
А клеймо "17,4" - це перевірка наважкою у 17,4 грама димного пороха?
Знайшов в Інеті стару табичку з спорядження набоїв, де показано, що бездимного треба класти втричі менше ніж димного
То може можна самими слабенькими сучасними набоями стріляти? Де пороха 1,7-2 грами?
І які ризики від такої стрільби?
Дякую, щиро за відповідь!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Корнилов

Снайпер
Дякую за відповідь!
Попередній власник розповідав, що ходив з нею на полювання і підстрелив навіть двох фазанів сучасними набоями....
А клеймо "17,4" - це перевірка наважкою у 17,4 грама димного пороха?
Знайшов в Інеті стару табичку з спорядження набоїв, де показано, що бездимного треба класти втричі менше ніж димного
То може можна самими слабенькими сучасними набоями стріляти? Де пороха 1,7-2 грами?
І які ризики від такої стрільби?
Дякую, щиро за відповідь!
Я Вас благаю, не треба)))! Візьміть гільзу 65мм. і засипте туди, 17,4г.димного пороху))) Будете здивовані.
 
Зверху