Скінер HSS

Vadik_Ost

Мисливець
Вітаю, продам робочий ножик, сталь HSS, твердість 62од. Спуски від обуха, зведення 0,2, больстер нержавійка і латунь, проставка мікарта.
Клинок 10см
Ширина 3,2см
Товщина 1,6мм
Рукоять кап клена, пропитка данішем
Рукоять 13,5см
Ціна 1100грн+ торг
 

Вкладення

zlody

Мисливець
Чому це? Ви написали що клинок з швиткорізу. Враховуючи товщину клинку припустив, що за основу взята мех пилка. І я дуже рідко не розумію що кажу, бо волію мовчати коли не впевнений. Тож будь ласка поясніть.
 

Vadik_Ost

Мисливець
Чому це? Ви написали що клинок з швиткорізу. Враховуючи товщину клинку припустив, що за основу взята мех пилка. І я дуже рідко не розумію що кажу, бо волію мовчати коли не впевнений. Тож будь ласка поясніть.
Вітаю, даний ніж моя робота, так, за основу взята пила швидкорізу. Не бачу смислу відпускати заготовку, так як заявлена твердість даного металу чудово підходить для шкірозйомного ножа, чудово тримає заточку, і не викришується РК, звісно ж якщо не використовувати ніж замість лома. Сам маю декілька ножів саме з бистрорізу, які чудово зарекомендували себе, як на полюванні, так і на кухні.
 

zlody

Мисливець
Теж неоднаразово працював як з радянськими Р6М5 так і з німецькими арнц. На кухні працює ніж з швидкорізу тонко зведений. Йому робив багаторазовий отпуск десь до 59-60. Заточку тримає відмінно легко бере бритвену гостроту. У звязку з відсутністью підходящого інструменту прийшлось якось різати ним плиту з мінерального утеплювача для стін. То був справжній хард тест на утримання заточки з яким він добре впорався.
 
Зверху