Сліди рисі.

1.11

Слідопит
Лет наверное десять назад точно не помню моих знакомых охотников порвала рысь когда они собирали грибы осенью в Малинском р-не Житомирской обл.Кто там на кого напал не говорят но два человека попали в Бучанскую больницу.Шкуру рыси забрал медик якобы на экспертизу и больше ее никто не видел(наверное тоже был охотником):).Сюжет показывали по телевизору в новостях.Сейчас в одного из пострадавших на автомобиле гордо красуеться большая наклейка рыси.Рысь осторожная но не трусливая.И в какой момент она проявит осторожность и тихонько уйдет с глаз человеческих или проявит агрессию или нападение на человека вопрос риторический.Тут от домашней кошки соседской ожидать можно чего угодно.А тут дикий зверь да еще и хищник.
Все вірно.
 

Ohotnik47

Слідопит
Чути можна все, що завгідно, а знання є знання.
☺100%.
Був навіть випадок, 2 лайки на початку жовтня, загнали в лісі на невисоку грушу молодого рисака, вирішив взяти живцем, розміром був з середнього лиса.
Намотавши на ліву руку куртку, поліз на дерево. Коли до нього залишилось метрів зо 3, він почав сичати на мене і видавати звуки, схожі на голос домашніх котів під час сварок між собою, а потім поліз на верхівку не перестаючи кричати.
Груша була не велика, см 25 на рівні грудей, і верхні гілки були тонкі, рисеня хиталось на них і репетувало, я розумів, що воно або саме стрибне до низу, або зірветься з гілок - в будь якому випадку собаки його задушать, а цього не хотілось. Тому спустившись, половив лайок на повідки і залишив звіра в спокої.
Коли я до нього ліз, він намагався втекти подалі, атакувати навіть і не збирався, і крики в нього були скоріш жалісливі ніж агресивно-попереджувальні.
 

Fonex

Снайпер
Встречается рысь и на севере Сумщины, были замечены особи в моем районе(Шосткинский, на границе с Черниговщиной) и в соседнем - Кролевецком. Думается мне, что в Ямпольском и С.-Будском их гораздо больше, но конкретно таковой информации не от кого слышать не доводилось.
 

Panters

Снайпер
☺100%.
Був навіть випадок, 2 лайки на початку жовтня, загнали в лісі на невисоку грушу молодого рисака, вирішив взяти живцем, розміром був з середнього лиса.
Намотавши на ліву руку куртку, поліз на дерево. Коли до нього залишилось метрів зо 3, він почав сичати на мене і видавати звуки, схожі на голос домашніх котів під час сварок між собою, а потім поліз на верхівку не перестаючи кричати.
Груша була не велика, см 25 на рівні грудей, і верхні гілки були тонкі, рисеня хиталось на них і репетувало, я розумів, що воно або саме стрибне до низу, або зірветься з гілок - в будь якому випадку собаки його задушать, а цього не хотілось. Тому спустившись, половив лайок на повідки і залишив звіра в спокої.
Коли я до нього ліз, він намагався втекти подалі, атакувати навіть і не збирався, і крики в нього були скоріш жалісливі ніж агресивно-попереджувальні.
Шукали пригод на задню точку? Навіть
щоб таке чудом вдалося (без серйозних
травм) щоб Ви з ним робили б, яка ціль
такого вчинку?
 

Ohotnik47

Слідопит
Шукали пригод на задню точку? Навіть
щоб таке чудом вдалося (без серйозних
травм) щоб Ви з ним робили б, яка ціль
такого вчинку?
Молодий був, гарячий...
Ловив кабанів молодих, барсуків, інколи і мені діставалось.
Бити було шкода, а потримати хотілось.
 
Зверху