Снаряжение латуных гильз 16 калибра

kef

Зброяр
А не подскажите где дымарь продается
Вибесе нет и не будет
Ствол тоже самое
Я вобше пришло к тому выводу что для реола практические ничего нет из обычных порохов
Или Тахо или вектан
Шостка я так понял сччс ничего не делает
Дымаря не найти
На Райберті буває часто .
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Душа душею, а без логіки не можна теж, а то так і на луки перейдемо (хоча і це тепер практикується).
Даже не буду комментировать: у каждого из нас своя Охота. И каждый вкладывает в это понятие свой смысл и отношение.
 

kef

Зброяр
Мій знайомий полює з 80 х років . Рушниця ТОЗ БМ .16 к.1958 чи 59 року випуску. Патрони майже усі в латунних гільзах та капсуль центробій. Порох який є в наявності . Більшість це був Сокол.Крук.Сільвер навіть новий Тахо. Шріт - нулі. Прокладки з картону.войлочні пижі. Шротову прокладку закріпляє пласталином . Що зимою .що літом. За весь сезон - літо- осінь - зима може бути лише одна чи дві осічки через капсуль або збите наковадло гільзи. Бойки не рідні а нові,чуть довші від стандартних. І пружини бойові замінені . Головне що якщо попав в ціль то вже ніхто не куди не летить і не біжить.
До чого я це все описав. ?!? Немає одноманітного набою для усіх випадків полювання та рушниць. Все потрібно /підганяти/ під власну рушницю та патрон.
Інколи я і сам роблю патрони у латунних гільзах на перо та пух. у різних калібрах. Для пернатих - качка.голуб на центробої а для зайців з підходу на ЖВЛ.
- Порох Крук або Сокол . Обтюратор на порох рівненський. Пиж войлочний + двп. Або коркові додаткові + двп чи войлочні і.т.д. Стакан для шроту. Затичка . Усі комплектуючі для металевих гільз.
Добре тримає шріт у гільзі нижня частина від контейнерів для 12 к.
Якщо є пк- рись то цей контейнер має збільшені розміри та дуже щільно з натягом заходить в металеву нову гільзу. Теж патрон виходить з не поганим боєм для різної дичини.
Але ще раз повторюсь - немає ідеального набою по /рецептах/ форумчан. Їх можна і потрібно використовувати як рекомендаційні. І вже самому доводити власний набій для своєї рушниці.
 

Зверобой 60

Мисливець
Мой центробой как и жевело выпуска до 1991года работает исправно без осечек.Жаль пороха Сокол не найти.Легкая одностволочка ИЖ-18Е,12кал.с эжектором да латуннячок с 9,8,7ном. дроби полностю удовлетворяют мои охоты.Будь то перепел в жаркий август или бекас на пойменных болотцах а так же строгий красавец вальдшнеп в сыром ольшаннике или молодом березнячке самосеве в ярких осенних красках еще неопавшей листвы.Неизменным остаеться спаниель.И все это дарит мне лучшие дни моей жизни.Сув.
 

Leshi

Слідопит
Мой центробой как и жевело выпуска до 1991года работает исправно без осечек.Жаль пороха Сокол не найти.Легкая одностволочка ИЖ-18Е,12кал.с эжектором да латуннячок с 9,8,7ном. дроби полностю удовлетворяют мои охоты.Будь то перепел в жаркий август или бекас на пойменных болотцах а так же строгий красавец вальдшнеп в сыром ольшаннике или молодом березнячке самосеве в ярких осенних красках еще неопавшей листвы.Неизменным остаеться спаниель.И все это дарит мне лучшие дни моей жизни.Сув.
Красота приятно слышать душевные отзывы о том времени когда простой охотник добывал дичь
Со слов одного уже дедушки ему на секундочку 84 года
В то время купить латунок пачку дроби и капсулы уже было счястте
 

kef

Зброяр
Я років десять полював з одностволкою в 12 к. Маючи десять латунних гільз та декілька сотень капсулів центробій.. І нічого . Були успіхи та не вдачи. Як і в даний час з сучасними комплектуючими та різними моделями рушниць.
В темах про звіти з полювання на пернатих чи пушного з описами добування трофеїв є і складові набоїв ,якими впольовано дичину. В тому числі і в латунних гільзах.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вот что творит дымный порох на вечернюю зорьку. Переглянути вкладення 673457 Красота!!!:);):)
Красиво. Но если гахнуть дымняком из 12 калибра туманным, росяным утром в запотевших лугах по внезапно поднявшемуся с воды чирятке- вот тогда, в полной мере, ощутишь весь кайф от выстрела дымным порохом! А минут через 3, когда развеется густой дым, даже сможешь увидеть и результаты выстрела!:);)
 
Останнє редагування:

Виталя

Снайпер
Красиво. Но если гахнуть дымняком из 12 калибра туманным, росяным утром в запотевших лугах по внезапно поднявшемуся с воды чирятке- вот тогда, в полной мере, ощутишь весь кайф от выстрела дымным порохом! А минут через 3, когда развеется густой дым, даже сможешь увидеть и результаты выстрела!:);)
Да был я свидетелем такой охоты пару раз,но только на вечеру. Нашел как-то раз камыш,а посередине камыша был Плес. Расставил чучела на вечеру,и стал ждать уточку. Был полнейший штиль,и вот начала маломальски идти уточка,утку вижу отчётливо но после выстрела я её потерял,и за пламени и густого дыма. Только услышал как она упала и хлопнула об воду. Но ощущение после такого выстрела зашкаливает сильно.
 

kef

Зброяр
При выстреле дымняком надо уметь быстро делать прыжок в сторону.;)
Навіщо ? А якщо це край берега чи на човні . :D
Я димняком користуюсь час від часу . Залежно від умов полювання та колективу. Мав спецефічні рушниці для даного пороху. Але і ще полюю зі старими столітніми витворами 'мистецтва'.по типу 'лефоше'. Результати в темах про пернату та пушну дичину.
 

Ramiras

Новачок
Споряджаю сільвером 16к якщо капсуль спрацював то стріляє без проблем якщо ні то ніяких порох не допоможе
 

Leodr

Снайпер
А можно ли дымный порох в пластиковую гильзу и с каким капсулем от Нобеля?
 
Зверху