"Собачі посиденьки - про все"

Дунай

Новачок
Доброго дня шановні! Слава Україні!
Ну почитав ваш діалог,скажу так!
Дійсно полювання без собачки то не полювання, багато на то причин( і підранки кинуті і качки не дібрані і інше..) не кажучи вже за саму суть і гармонію!
Дійсно островні лягаві працюють гарно ( верхом) , міцні стійки , гарні потяжки( але некожна острівна вам винесе качку з очерету, добере вуханя, чи лиса!( ще й подасть його!
Я б на вашому місці шановне панство , хто любить англійські полювання і інші, не забував, що там собачки і дичину не апортують( для того є особлива людина).. і ще багато чого нероблять і називати то "Вершиною" ну м'яко кажучи - торчати від мажорних полювань які мають вже зовсім іншу суть і підгрунтя!

Є Країна
Є Умови
Є специфіка
Є різні полювання!
Все..
Тримав , тримаю і буду тримати собак різних порід під , Свої Умови полювання( місцевість, звіра, птах .. нора інше)
Так само як Островні стоять і тянуть гарно, так само дарує Мільйон емоцій норна, яка з мінімумом урону і розміном - вижене лиса з нори, або обгавкає і класично лис вийде сам( Кайф)!
Або Драт який в будьякому очереті знайте і апортує все від Бекаса до Гуски!
Добере і принесе Вуханя за два три поля( Кайф)
Підніме в очереті Фазана на крило під постріл ( Островна вам того незробить) .. або не Кожна!
Лайка яка висадить Фазана на дерево і обгавкає до поки мисливесь підійде, скраде -відстріляє( сам бачив) Вершина!!!!
Так само і Куничку (де дозволено ) Кайф!
І Вислоухий Спаніель( в мега жару коли лягава непрацює) наковиряє вам перепела в спеку, або Ржанку добере на стерні чи толокі в обідній жаркий день Серпня!

Гарний помічник!
Знаючий свого друга мислився і його бажання!
Непрофукана дичина!
Гарний настрій!
Ото і Є " Вершина"дружби і полювання!
В кожному куточку України, різна і специфічна , але основана на розумінні одне одного, довірі і з гарним настроєм, хоч і не завжди з трофеєм!
Ваша з Чотирилапим другом Вершина!!!
 

Дунай

Новачок
Ну і відношення до процесу!
Одяг, ягдаш, рушничка, взуття!
Амуніція, підхід, знання мовітону конкретних полювань, чи навпаки звичаїв і ретуалів,подача і передача знань підростаючому поколінню мисливців!
Збереження угідь і їх мешканців!
В цілому мисливець з Вершиною в голові то є Велика людина, з Великої літери!
Одразу видно при зустрічі в полях, що для людини є полювання( Свято, чи так 100 грамів і з дому втікти)..
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Доброго дня шановні! Слава Україні!
Ну почитав ваш діалог,скажу так!
Дійсно полювання без собачки то не полювання, багато на то причин( і підранки кинуті і качки не дібрані і інше..) не кажучи вже за саму суть і гармонію!
Дійсно островні лягаві працюють гарно ( верхом) , міцні стійки , гарні потяжки( але некожна острівна вам винесе качку з очерету, добере вуханя, чи лиса!( ще й подасть його!
Я б на вашому місці шановне панство , хто любить англійські полювання і інші, не забував, що там собачки і дичину не апортують( для того є особлива людина).. і ще багато чого нероблять і називати то "Вершиною" ну м'яко кажучи - торчати від мажорних полювань які мають вже зовсім іншу суть і підгрунтя!

Є Країна
Є Умови
Є специфіка
Є різні полювання!
Все..
Тримав , тримаю і буду тримати собак різних порід під , Свої Умови полювання( місцевість, звіра, птах .. нора інше)
Так само як Островні стоять і тянуть гарно, так само дарує Мільйон емоцій норна, яка з мінімумом урону і розміном - вижене лиса з нори, або обгавкає і класично лис вийде сам( Кайф)!
Або Драт який в будьякому очереті знайте і апортує все від Бекаса до Гуски!
Добере і принесе Вуханя за два три поля( Кайф)
Підніме в очереті Фазана на крило під постріл ( Островна вам того незробить) .. або не Кожна!
Лайка яка висадить Фазана на дерево і обгавкає до поки мисливесь підійде, скраде -відстріляє( сам бачив) Вершина!!!!
Так само і Куничку (де дозволено ) Кайф!
І Вислоухий Спаніель( в мега жару коли лягава непрацює) наковиряє вам перепела в спеку, або Ржанку добере на стерні чи толокі в обідній жаркий день Серпня!

Гарний помічник!
Знаючий свого друга мислився і його бажання!
Непрофукана дичина!
Гарний настрій!
Ото і Є " Вершина"дружби і полювання!
В кожному куточку України, різна і специфічна , але основана на розумінні одне одного, довірі і з гарним настроєм, хоч і не завжди з трофеєм!
Ваша з Чотирилапим другом Вершина!!!
Дуже аргументована відповідь!
Хоча я своєї думки не змінив, але трішки задумався!)
P.S
Думаю буде цікаво спілкуватися
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ну і відношення до процесу!
Одяг, ягдаш, рушничка, взуття!
Амуніція, підхід, знання мовітону конкретних полювань, чи навпаки звичаїв і ретуалів,подача і передача знань підростаючому поколінню мисливців!
Збереження угідь і їх мешканців!
В цілому мисливець з Вершиною в голові то є Велика людина, з Великої літери!
Одразу видно при зустрічі в полях, що для людини є полювання( Свято, чи так 100 грамів і з дому втікти)..
Це теж майже ВЕРШИНА!
 

Степанович 2

Снайпер
Доброго дня шановні! Слава Україні!
Ну почитав ваш діалог,скажу так!
Дійсно полювання без собачки то не полювання, багато на то причин( і підранки кинуті і качки не дібрані і інше..) не кажучи вже за саму суть і гармонію!
Дійсно островні лягаві працюють гарно ( верхом) , міцні стійки , гарні потяжки( але некожна острівна вам винесе качку з очерету, добере вуханя, чи лиса!( ще й подасть його!
Я б на вашому місці шановне панство , хто любить англійські полювання і інші, не забував, що там собачки і дичину не апортують( для того є особлива людина).. і ще багато чого нероблять і називати то "Вершиною" ну м'яко кажучи - торчати від мажорних полювань які мають вже зовсім іншу суть і підгрунтя!

Є Країна
Є Умови
Є специфіка
Є різні полювання!
Все..
Тримав , тримаю і буду тримати собак різних порід під , Свої Умови полювання( місцевість, звіра, птах .. нора інше)
Так само як Островні стоять і тянуть гарно, так само дарує Мільйон емоцій норна, яка з мінімумом урону і розміном - вижене лиса з нори, або обгавкає і класично лис вийде сам( Кайф)!
Або Драт який в будьякому очереті знайте і апортує все від Бекаса до Гуски!
Добере і принесе Вуханя за два три поля( Кайф)
Підніме в очереті Фазана на крило під постріл ( Островна вам того незробить) .. або не Кожна!
Лайка яка висадить Фазана на дерево і обгавкає до поки мисливесь підійде, скраде -відстріляє( сам бачив) Вершина!!!!
Так само і Куничку (де дозволено ) Кайф!
І Вислоухий Спаніель( в мега жару коли лягава непрацює) наковиряє вам перепела в спеку, або Ржанку добере на стерні чи толокі в обідній жаркий день Серпня!

Гарний помічник!
Знаючий свого друга мислився і його бажання!
Непрофукана дичина!
Гарний настрій!
Ото і Є " Вершина"дружби і полювання!
В кожному куточку України, різна і специфічна , але основана на розумінні одне одного, довірі і з гарним настроєм, хоч і не завжди з трофеєм!
Ваша з Чотирилапим другом Вершина!!!
Краще і не скажеш:cool:
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Привіт!
Є питання.
Як Ви вважаєте, чи варто сьогодні організовувати виставки мисливських собак?
 

VS1975

Снайпер
Привіт!
Є питання.
Як Ви вважаєте, чи варто сьогодні організовувати виставки мисливських собак?
Я вважаю, що варто. Проводяться виставки навіть у прикордонних областях, як от наприклад у нашій Сумській. 10 червня була проведена обласна виставка ФМСУ спільно з УТМР. Завтра заплановані виставки у Полтавській та Хмельницькій областях.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Собаче життя коротке, а репродуктивне ще менше.
Досліджувати екстер'єрні та робочі якості собак потрібно.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Складне і філософське питання). Якщо дивитися з моєї сторони, то я "помішаний" на різного роду кінологічних заходах, їсти не дай, а дай на собак подивитися і про них побалакати! Але зараз мені відпало(, я не маю бажання йти на виставки, змагання ітп, бо не добре на душі, що мої колеги там, а я з псами. ( Хоча, чесно, від коли війна на нагонку ходив, але задоволення не те, якось йдеш з собакою в ліс через силу...) Але якщо подивитися зі сторони організаторів, то це їхня робота і коли на приклад я йду на свою роботу і виконую її там, то так само організатори виставок (УТМР, ФМСУ) виконують свою роботу - лише під час війни.

Так, що заплутався я трохи в думках своїх)
 

томка

Снайпер
Мені здається,я не заплутався..життя іде..не про наше річ..про наших друзів..вірних помічників..треба проводити усі заходи,усі!
 

VS1975

Снайпер
Складне і філософське питання). Якщо дивитися з моєї сторони, то я "помішаний" на різного роду кінологічних заходах, їсти не дай, а дай на собак подивитися і про них побалакати! Але зараз мені відпало(, я не маю бажання йти на виставки, змагання ітп, бо не добре на душі, що мої колеги там, а я з псами. ( Хоча, чесно, від коли війна на нагонку ходив, але задоволення не те, якось йдеш з собакою в ліс через силу...) Але якщо подивитися зі сторони організаторів, то це їхня робота і коли на приклад я йду на свою роботу і виконую її там, то так само організатори виставок (УТМР, ФМСУ) виконують свою роботу - лише під час війни.

Так, що заплутався я трохи в думках своїх)
Ніяких складнощів. Кожен робить свою роботу. Це те саме, що і про відкриття полювання. Була тема - знесли. Було навіть голосування. А виставка - це взагалі мирний, тихий і спокійний захід. Тим більше, що
Собаче життя коротке, а репродуктивне ще менше.
Досліджувати екстер'єрні та робочі якості собак потрібно.
Мені здається,я не заплутався..життя іде..не про наше річ..про наших друзів..вірних помічників..треба проводити усі заходи,усі!
 
Зверху