"Собачі посиденьки - про все"

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А если гончак именно выйдет на маленького зайца,что не погонит его?
Якщо " взрячку на око", то максимум прожене декілька метрів, до першої скидки.
P.S

Гончак це собака яка переслідує віддаленого звіра з голосом, саме голосом відмічає рух звіра, гончак не жене звіра на господаря, чи від господаря, він лише переслідує звіра, а звір в свою чергу рухається як йому завгодно, чи вірніше притаманно, заєць рухається своїми тропами, стежками, гончатник повинен знати ці місця - лази і на цих лазах чекати звіра, так само веде себе лисиця, але вона робить великі круги і може віддалятися по прямій забираючи собак, але всеодно лис буде ходити своїми тропами, тому в плані добування - лис більше важкий трофей, тому потрібно добре знати його лази, не підшуміти, лис більше обережніший, але заєць для гончака, ( не для мисливця) через манеру мастерити ( робити здвойки, скидки і тп), та по природі запаху -найскладніший звір.

Хороша в'язка гонча повинна гонити звіра до зубів, або до пострілу - так говорили колись і зараз так говорять). При колишньому полюванні були гончаки котрі згонювали звіра, тобто виснажували його і звір попадав в зуби собаки , але це часи Н.П. Кішенського- це часи геть іншої КяуЛЬТУРИ полювання. За нашу новітню історія України коли гончак згонював ЗДОРОВОГО зайця русака - такі випадки не трапляються це неможливо!
 

huntumy

Зброяр
А если гончак именно выйдет на маленького зайца,что не погонит его?
Не долго. Инстинкт самосохранения, не имеет запаха. Зайчиха тоже пахнет меньше чем самец. Через час гона заяц пахнет сильнее чем с подъёма. У лисы запах сильнее но заячий держится дольше.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Друзі, таке питання, мо хто стикався.
Маю дружаню, дратхаара Фреда. Живемо з жінкою в квартирі, звісно і пес з нами. Знав, що прийде такий період, коли я залишуся з собакою, але без мисливця. Постарів мій товариш. Плачу, але поміняти нічого не можу. Звісно, пожиттєво пенсію,кусок хліба і мою любов мій пес заслужив, і житиме зі мною скільки собачий Бог йому відведе.
Але зараз я вже без помічника. І думки про другого собаку вже давно... Тому питання: хто попадав в таку ситуацію; що це як держати двох собак в квартирі, причому різного віку; чи вживаються дві собаки в таких ситуаціях; чи може варто до старого кобеля взяти молоду суку? Отакі думки, буду вдячний якщо хто підкаже, поділиться зі свого досвіду. Заздалегідь дякую!
 

Корнилов

Снайпер
Друзі, таке питання, мо хто стикався.
Маю дружаню, дратхаара Фреда. Живемо з жінкою в квартирі, звісно і пес з нами. Знав, що прийде такий період, коли я залишуся з собакою, але без мисливця. Постарів мій товариш. Плачу, але поміняти нічого не можу. Звісно, пожиттєво пенсію,кусок хліба і мою любов мій пес заслужив, і житиме зі мною скільки собачий Бог йому відведе.
Але зараз я вже без помічника. І думки про другого собаку вже давно... Тому питання: хто попадав в таку ситуацію; що це як держати двох собак в квартирі, причому різного віку; чи вживаються дві собаки в таких ситуаціях; чи може варто до старого кобеля взяти молоду суку? Отакі думки, буду вдячний якщо хто підкаже, поділиться зі свого досвіду. Заздалегідь дякую!
В мене жило у квартирі, одночасно 3 спаніеля, зараз два, але всі суки! Все добре, а ось якщо сука і кабель в одній квартирі це жах))) А коли у суки буде тічка, то Ваш кобель зразу помолодіє і хана дверям і шпалерам, так як Вам прийдеться іх тримати окремо в цей період. І кобель старий, йому ці стреси, в такому віці не потрібні. Моя думка, беріть краще молодого кобеля.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мені не принципо, кобель чи сука. Основне питання якраз щоб квартира була відносно ціла, собаки не повбивали один одного і моя жінка могла цей жах пережити :)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це повинні знати і відчувати всі!!Всі,незалежно від наявності чи відсутності собаки!

1635368449327.png
 

ТАР

Снайпер
Вечер добрый! Подскажите пожалуйста, при покупке щенка какие он должен иметь документы?
 

ТАР

Снайпер
И ещё , если родители щенка не имеют никакого отношения к охоте, а щенка в принципе когда вырастет на охоту планирую брать, его можно будет как-то оформить в фмсу?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
И ещё , если родители щенка не имеют никакого отношения к охоте, а щенка в принципе когда вырастет на охоту планирую брать, его можно будет как-то оформить в фмсу?
И ещё , если родители щенка не имеют никакого отношения к охоте, а щенка в принципе когда вырастет на охоту планирую брать, его можно будет как-то оформить в фмсу?
На сьогодні, щоб отримати офіційний документ ( паспорт на полювання), є три організації, котрі реєструють в'язки, та видають довідки про походження, це КСУ, ФМСУ, а також УТМР,.
Будьте уважні та обережні, аби не нарватися на неприємність, без довідки про походження, або з " липовою довідкою "офіційно Ви не зробите паспорт на мисливську собаку...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Є шахраї, котрі друкують довідки ( я бачив такі " документи") і продають цуценят, в подальшому придбавши цих цуценят, люди постають перед проблемою.
Тому , якщо ви не вкурсі справи, раджу не спішіть, попросіть допомоги у колег собачників, вашого району, аби зробити вірний вибір у купівлі цуценята, а також оформлення документів...
 

ТАР

Снайпер
На сьогодні, щоб отримати офіційний документ ( паспорт на полювання), є три організації, котрі реєструють в'язки, та видають довідки про походження, це КСУ, ФМСУ, а також УТМР,.
Будьте уважні та обережні, аби не нарватися на неприємність, без довідки про походження, або з " липовою довідкою "офіційно Ви не зробите паспорт на мисливську собаку...
Дякую. Зрозумів!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
І пам'ятайте головне:
Мисливська собака, це не зброя..., зброю, якщо не підійшла можна продати, подарувати)), підрізати приклад) і т.д., до підходу вибору цуценята, потрібно віднестися набагато уважніше..., оприділіться з породою , якщо вирішили яка саме порода, поспілкуйтеся з собачниками, знайдіть хорошого заводчика, і тоді з часом ви отримаєте справжнє задоволення і щастя в полюванні з справжнім мисливським собакою...
P.S успіхів Вам.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Привіт!
Натрапив на цікаву річ: https://espreso.tv/kabmin-uklav-spisok-nebezpechnikh-porid-sobak-shcho-robiti-vlasnikam-tvarin

Саму постанову ще не читав, переглянув лише список. Постало питання: якщо з самими породами ( коли є документ, що підтверджуює породність) - це зрозуміло, а от у списку згадано " метиси", то хто , який орган влади і на яких правах буде визначати метисів чи приналежність тих метисів до списку?
Що скажете,?)..
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Наскільки мені зрозуміло, то патрульні поліцейські сьогодні повинні мати вищу кінологічну освіту)))
 

Виталя

Снайпер
В очередной раз доказывает что эти все законны придумывает, очень нездоровый человек.
По ссылке увидел что с 9ноября нужно выгуливать собак в наморднике. Значит если я буду выгуливать свою собаку без намордника, я должен буду оплатить штраф. А как быть с бродячим собаками, которые реально несут угрозу обществу.
 
Зверху