"Собачі посиденьки - про все"

Genry

Снайпер
Как обещал показываю щенков
Это сучечка - Зара
Спасибо Корнилову за посылку с крыльями. Тренируемся в полный рост и с большим удовольствием!)
Кобелей выложу завтра
 

VS1975

Снайпер
Как обещал показываю щенков
Это сучечка - Зара
Спасибо Корнилову за посылку с крыльями. Тренируемся в полный рост и с большим удовольствием!)
Кобелей выложу завтра
А продавать ? Он дядько Турист хотів придбати.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/РОС.98051/
 

Genry

Снайпер
А продавать ? Он дядько Турист хотів придбати.
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/РОС.98051/
В мене немає вільних щенків(
Всього 3: одну залишаю собі, одного забирає знайомий і один аліментний пес.
Це хіба що аліментного забрати йому, але то вже питання до власника батька. Там ціна питання прядку 500USD
 

VS1975

Снайпер
В мене немає вільних щенків(
Всього 3: одну залишаю собі, одного забирає знайомий і один аліментний пес.
Це хіба що аліментного забрати йому, але то вже питання до власника батька. Там ціна питання прядку 500USD
" Кусюче " цуценя вийде.
 

Genry

Снайпер
" Кусюче " цуценя вийде.
То питання достатку мисливця. Я в першу чергу тільки за те щоб всі опинились в гарних руках
Щодо кусючості, то з власного досвіду: щеплення - 500грн(Франція), чіпування - 400грн.(Німеччина), а про вартість пологів краще промовчу)
 

VS1975

Снайпер
То питання достатку мисливця. Я в першу чергу тільки за те щоб всі опинились в гарних руках
Щодо кусючості, то з власного досвіду: щеплення - 500грн(Франція), чіпування - 400грн.(Німеччина), а про вартість пологів краще промовчу)
А Ви цуценят продаєте вже після вакцинації ?
 

Степанович 2

Снайпер
Так би мало бути.
Пригадую мій випадок, якого я не чекав.
Поїхав більше року назад за Львів, в сторону Тернополя, за щеням, а там мені виставляють щеня більше 3-х місяців, яке не має жодної прививки. Я був в шоці, таку дорогу пропиляти і на тобі ... взяв, коли власник мене запевнив, якщо з щеням щось станеться, то повертає гроші, плюс зробив ще скидку трохи.
Слава Богу все обійшлось, але я собі зробив урок, що коли щось береш потрібно оговорювати все... я ж за вакцинацію навіть не подумав спитати, виходячи з того щеня вже 3-х місячне.
 
Останнє редагування:

Genry

Снайпер
А Ви цуценят продаєте вже після вакцинації ?
Щенлення та чіпування не все... ще отримання перших документів в КСУ(заплановано на вівторок). Проте відлік до моменту коли можна віддавати саме щеплення - два тижні після введення препаратів.
Часу для вивчення базових команд достатньо. Це ж спанієлі!)
Місяць і 8 днів від народження, а вчимося повним ходом.
З цікавого це якщо взяти щеня погратися на ліжко, то можна не переживати за те що сходить за вітром. Спочатку спрацьовує звукова сигналізація(скулити починають), а вже як знімаю, то одразу до пелюшок біжать
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Щенлення та чіпування не все... ще отримання перших документів в КСУ(заплановано на вівторок). Проте відлік до моменту коли можна віддавати саме щеплення - два тижні після введення препаратів.
Тоді у якому віці проводиться вакцинація ? І у якому віці Ви продаєте цуциків ?
 

Genry

Снайпер
Тоді у якому віці проводиться вакцинація ? І у якому віці Ви продаєте цуциків ?
1.5 міс це перша вакцинація. Цуценя раніше 2міс не віддаю і це не обговорюється. Далі за бажанням, проте краще щоб у щеняти був головний пул команд до переселення в нову оселю. Якщо це буде в 2 міс., то чудово.
 

Varjag229

Слідопит
Для Степанович 2. У щенят до 12 тижнів (трьох місяців) діє імунітет, отриманий від матері та з її молоком і "дорослі" комплексні вакцини не працюють.
З 4-х тижнів діють вакцини типу "Puppi". До прикладу - Nobivak Puppi, які захищають від чуми м'ясоїдних та вірусного ентеріту.
Тому, схема вакцинації дорослими комплексними вакцинами, як правило: 8 тижнів - 12 тижнів - 1 рік.
Для своїх щенят я робив у 4 тижні - Nobivak Puppi - у 8 тижнів - Nobivak 5 валентну, хоча нормально й Vanguard, ідеально - Duramun, а далі - у 12 тижнів - повторно Nobivak 5 валентну - й у рік її ж.
П.С. Від двох своїх сук мав 5 метів - жодне щеня ягдтер'єра при такій схемі не загинуло.
 

Степанович 2

Снайпер
Ну, самі ж і написали, що до 3-х місяців, вже зробили повторно Нобівак 5 валенту і дальше чекаєте року. Тобто прививки було зроблено у 4 тижні - 8 тижнів і 12 тижнів. Так і виглядає приблизно, коли робити сучасними, при тому ще і комплексними, вакцинами.
В мене ж було, що щеняті вже і навіть минуло було 3 місяці, а вакцинації - нуль.
 

Genry

Снайпер
Нобивак хорошая вакцина факт.
Стандартно по схеме прививок в 4 недели, все верно.
Если заводчик может исключить возможность заражения выше написанными заболеваниями, то прививать можно в 6 недель
Зачем оттягивать прививки писать?
 
Зверху