"Согласована картечь"(16кал.)

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Підскажіть будь ласка,де можливо купити "согласовану картечь",або контейнери під неї. Цікавить тільки для 16 кал.
Дещо некоректне запитання... Стандартні картечини виготовляються різних діаметрів, а ще є розміри, які виготовлені саморобно.
Але, головне, діаметр картечі дуже різниться, десь від 5,25 мм і майже до 9 із лишнім мм.
Узгоджується картеч із власним діаметром кожного стволу у самому меншому його діаметрі.
Для 16 калібру підібрати узгоджену картеч дуже складно, і більше ніж за 7 з маленьким гачком мм фактично неможливо.
І, наприкінці, полювання із картеччю в Україні практично заборонено, лише дозволено полювання на котів, собак, хижаків. На пернатих та зайців - це нонсенс, на копитних - заборонено, гуску весною?.. Так і заборонено (весною), і теж безглуздо...
 

Халтурщик

Мисливець
Тоді потрібно заборонити продаж картечі по мисливських магазинах(УТМР в тому числі) та патронів споряджених картеччю.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Тоді потрібно заборонити продаж картечі по мисливських магазинах(УТМР в тому числі) та патронів споряджених картеччю.
Буде потрібно - заборонять! У деяких країнах так і зроблено, якщо не помиляюсь!
Вам, як новачку, немає що більше сказати розумного?..
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
До речі, щось мені здається, що "катати нарубаний на гільотині свинцевий пруток" до узгодженої картечі - це круто! Точно модна буде накатати різнодіаметральні картечини, щоб точно узгодити із будь-яким стволом!.. ;)
 

Халтурщик

Мисливець
Я вибачаюсь - але я не писав що з нарубані прутків виходить узгоджена картеч.- для цього є картечелійк а-.Жорнов я використовую щоб надати картечі і дробі більш круглішої форми.А з циліндриків можна також зробити узгоджену потрібного вам діаметра - при наявності калібрувальних сит відсіявши те що вам потрібно.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Буде потрібно - заборонять!
И толку?!!
У нас и капканы, и петли ЗАПРЕЩЕНЫ!
А продают их В ОТКРЫТУЮ на каждом шагу и Интернет забит объявлениями об их продаже!
Ссылку предоставить?!
П.С.Как продавали, так и будут дальше ими торговать: мы живем- в Украине!
Где законы, увы, не действуют!
Или действуют, но далеко не все.
И никто не следит за их выполнением.
Или следит-но избирательно.

П.С. В стране, где Рыбинспекция ( и речная полиция тоже) САМА торгует изъятыми у браконьеров сетями (!!!!) порядка никогда не будет!
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я вибачаюсь - але я не писав що з нарубані прутків виходить узгоджена картеч.- для цього є картечелійк а-.Жорнов я використовую щоб надати картечі і дробі більш круглішої форми.А з циліндриків можна також зробити узгоджену потрібного вам діаметра - при наявності калібрувальних сит відсіявши те що вам потрібно.
Я теж вибачаюсь: топікстартер спитав про узгоджену картеч для 16 калібра. КТО-ТО запропонував робити картеч ЗАЗНАЧЕНИМ способом.
Я ж сказав, що у такий спосіб важко зробити узгоджену картеч.
Так, із купи різної картечи можна набрати якусь частку одного калібру, можна й відкалібрувати. Але, погодьтеся, це ускладнює процес, тому я би його не обирав.
Я не правий?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
И толку?!!
У нас и капканы, и петли ЗАПРЕЩЕНЫ!
А продают их В ОТКРЫТУЮ на каждом шагу и Интернет забит объявлениями об их продаже!
Ссылку предоставить?!
П.С.Как продавали, так и будут дальше ими торговать: мы живем- в Украине!
Где законы, увы, не действуют!
Или действуют, но далеко не все.
И никто не следит за их выполнением.
Или следит-но избирательно.

П.С. В стране, где Рыбинспекция ( и речная полиция тоже) САМА торгует изъятыми у браконьеров сетями (!!!!) порядка никогда не будет!
Привет, прогульщик! Ну, у нас нарушают Закон и руководители РНБО, что про рыбинспекцию говорить?!..
Насчет торговли. У меня подобный вопрос возникал в далекие 90-е (в самом начале). Однако, есть правила рыбной ловли или охоты, а есть правила торговли! ПОшел тогда в Минторг (еще был). А они столько вопросов назадавали (расписывать не буду). Пошел с вопросами в Укррыбвод. А они говорят: это наши вопросы, давай мы их сами будем с Минторгом решать!
Так до сих пор и решают... видимо...
 

Халтурщик

Мисливець
Згідний на всі сто .це ускладнює процес.через що і була виготовлена картечелійка діаметром 7.2 мм.- так як це і є узгоджена картеч для моїх стволів. Для прикладу- у знайомого іж-27 так у нього моя картеч у чокові барабанить.рушниця також 16 кал.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
100 процентів згідний- толку не було і ще не скоро буде.
А я згоден, що поки наш народ не захоче 100-відсотково поважати та виконувати Закон (який би він не був!) і не будуть вимагати цього від інших оточуючих, а лише будуть вирішувати, а як нам закон та правила обійти на сраній козі, то так воно в нас і буде! А винні будуть усі (від Президента до рибінспектора чи поліцая), але не сам Народ!
А винен, мабуть, такі НАРОД!..
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Згідний на всі сто .це ускладнює процес.через що і була виготовлена картечелійка діаметром 7.2 мм.- так як це і є узгоджена картеч для моїх стволів. Для прикладу- у знайомого іж-27 так у нього моя картеч у чокові барабанить.рушниця також 16 кал.
Кажу ж - підібрати узгоджену до 16 калібру дуже складно. Сам мав такий калібр майже все життя. А потім відмовився від цієї забаганки та перейшов виключно на шрот і кулі!
До речі, а такі можете відповісти: навіщо вам та клята картеч, навіть узгоджена?
 

Халтурщик

Мисливець
Та не зникли-просто я наразі зайнятий роботою- перетираю - раніше пошпахльований потолок.і замість перекурів заглядаю на форумі- тому часом можу із запізненням відповідати.Картеч виготовляю для полювання на вовків та бродячихбсобак останн часом забагато їх розвелося.практично кожної суботи поводиться облавне полювання( в мисливський сезон звісно)по угіддях які взяті в оренду(як говорять часник) та- посеред тижня можуть задзвонити якщо є свіжий слід.На крупнішу дичину - маю в наявності нарізну зброю( для полювання з вишки)на загін гладке+ куля. На зайчика ноль максимум 00.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та не зникли-просто я наразі зайнятий роботою- перетираю - раніше пошпахльований потолок.і замість перекурів заглядаю на форумі- тому часом можу із запізненням відповідати.Картеч виготовляю для полювання на вовків останнім часом забагато їх розвелося.практично кожної суботи поводиться облавне полювання( в мисливський сезон звісно)по угіддях які взяті в оренду(як говорять часник) та- посеред тижня можуть задзвонити якщо є свіжий слід.На крупнішу дичину - маю в наявності нарізну зброю( для полювання з вишки)на загін гладке+ куля. На зайчика ноль максимум 00.
Молодці! І скільки вовків вже добули?
 

Халтурщик

Мисливець
В минулому році вовчицю втрьох молодих.вцьому два підранки пішло - немає хороших собак а вовк дуже обережний і хитрий звір.
 

Халтурщик

Мисливець
Ще дуже багато бродячих собак розвелося- а там де вони там дичини нема . Мисливці шкодують або собак або патрона- а собаки не шкодують нічого.минулого літа недалеко від мене було три кози - п'ятеро козенят.кози втікали - козенят видушили собаки.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В минулому році вовчицю втрьох молодих.вцьому два підранки пішло - немає хороших собак а вовк дуже обережний і хитрий звір.
Суто технічне питання: якого діаметру картеч застосовували на вовка?
 
Статус
Закрита.
Зверху