Солонцы

Sheff

Мисливець
До вас зима ще не завітала?
Було тепло і сніг розтанув, а перемети залишились. В той день розставили 10 солонців. В одному з переметів, між посадками, застрягли. Прийшлось іти за трактором, щоб витягнути Ниву. Добре що трактор недалеко працював в полі.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Добра і корисна справа!!Природа вам подякує за цю роботу.
 

nuchuk

Мисливець
Моя думка щодо солонців, які роблять, зрізавши дерево- неоднозначна.... Насамперед, я противник зрізання дерева і на зрізаному пеньку робити солонець(ми їх попередньо виготовляємо з "неділової"деревини і встановлюємо), а по друге- кору, як на мене, треба зчищати. Але це моя особиста думка.
 

VS1975

Снайпер
Моя думка щодо солонців, які роблять, зрізавши дерево- неоднозначна.... Насамперед, я противник зрізання дерева і на зрізаному пеньку робити солонець(ми їх попередньо виготовляємо з "неділової"деревини і встановлюємо), а по друге- кору, як на мене, треба зчищати. Але це моя особиста думка.
Робив і я на вкопаних стовпчиках, але дикі свині не дають їм шансу на існування. Одного такого стовпчика я знайшов у тернику, за 6 метрів від місця установки, другого не знайшов зовсім :D.
 

VS1975

Снайпер
Сьогодні ходив - зробив ще один солонець. Ну як зробив ..... ? Точніше буде сказати - відновив. Він був раніше, але його розламали і вже два роки він не діяв. Тепер я переніс його у краще місце, яке дуже полюбляють козулі. Про це свідчить багато " арахісу " на землі
20240227_111340.jpg
)))).
 
Зверху