Спинербейт

Юра 28

Мисливець
Вітаю всіх.Шановні спінінгісти хто користувався,користується приманками spinnerbait.Які враження від лову цією приманкою сусіди з росіїї пишуть що моцна штука.Але у них поголовя щука,окунь хижаки аж забагато цікаво як наша зубата реагує на цей вид приманки.Буду вдячний за відгуки.
 

Вкладення

Студент

Мисливець
ефективність як від вертушки але краще на заросших травою водоймах
 

трудяга

Мисливець
купив і я якось спінебейт але не брало на нього нічого і пішов в ящик до неберучих приманок роки так на три. Дійшла до мене інформ. що селі під самим містом є щука-поїхав. брала паршиво але брала.але з кожним дне все гірше-почав я перебирати приманки поки не дійшла черга до спінербейта-скажу що щука від нього дуріла.Озеро мілке і заросло здорово після забросу і проводки 1-2метра в радіусі5-10 метрів вода починала рухатись в напрямку наживки.але одне но-бахрому силіконову я зняв і поцепив твістер і ще один нюанс при сході щуки біля берега спінербейт вдарився об плити (бетон)і головка трошки відігнулась після цього спшнербейт при проводкі почав коливатись з боку в бік. а не деформовані йшли прямо. так на деформований було набагато більше покльовок. але ловив я на спінербейт тільки на цьому озері не інших повний нуль.
 
Зверху