Спиртные напитки которые готовим сами!!!

Знаю таких, що роблять просто горіховку, то збір горіха в них до Івана (7 липня).
Скоріш за все там використовують перепонки горіхові.
Теж чудова річ - і корисна!
Там, як раз, потрібні майже стиглі горіхи!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Не думаю, горіховка виходить зелена.
Може в Італії строки достигання ще скоріші чим у нас.
Вони там(Італійці) напій цей роблять, цей самий Ночіно, там в них все по феншую, вони й горіхи ті збирають в один час, якщо не помиляюсь в кінці червня, і там ще саме в якусь особливу ніч. І щоб горіхів було не парна кількість. Там не все так просто. Якщо не помиляюсь, то це все про той напій.
 
Я вище якраз це і писав.
І про ту саму ніч, і про строки.
Чорний колір напою досягається за рахунок його настоювання.
Воно відбувається під прямими променями сонця кілька місяців. Висока температура плюс фотоефект - ферментація під дією сонячного світла.
Я міг би багато розповісти про цей та інші напої - якщо є інтерес товариства та формат теми дозволяє.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Я вище якраз це і писав.
І про ту саму ніч, і про строки.
Чорний колір напою досягається за рахунок його настоювання.
Воно відбувається під прямими променями сонця кілька місяців. Висока температура плюс фотоефект - ферментація під дією сонячного світла.
Я міг би багато розповісти про цей та інші напої - якщо є інтерес товариства та формат теми дозволяє.
Гадаю можна. Я сам такі розмови поважаю, в темі кулінарії, на будь який рецепт.
 
І так - НОЧІНО!
Класичний італійський міцний лікер.
Його історія йде від монахів одного із італійський, дуже чисельних, християнських орденів. Десь аж від 1490 років...
На той час він використовувався як антисептик - для загоювання ран.
Це дуже кріпкий напій - його нормальна міцність складає десь 64-68 об'ємних відсотків.
П'ють його як дижестив - після гарного застілля. Сильно охолодженим та малими дозами - 20 мл.
Має солодкий, густий та насичений смак горіху, гвоздики, теплі нотки кориці та нотку лимону.
Готується такий лікер дуже довго - 14 місяців.
Дійсно - традиція вимагає використовувати нечетну кількість горіхів - італійці вважають четну кількість нещасливою.
До складу лікеру входить багато компонентів.
Зелені волоські горіхи, цедра лимону, кориця, гвоздика, інколи навіть зерна кави, цукор, вода та спирт.
Головним у настоюванні цього напою є його витримка на відкритому сонці! Кілька місяців. Саме сонце дає той глибокий чорний колір лікеру.
Це - вишуканий напій, який не усім прийдеться до смаку.
Але - це також щось особливе, яке може справити неповторне враження на вас, ваших гостей і на наших чарівних дам - які і надихають нас на виробництво чогось справді неповторного!

P.S. Цей текст я написав сам - не "списуючи" ніде в інтернеті. ) Також я сам виробляю "Ночіно" вже сьомий рік.
І цього року, незважаючи на відносну не врожайність горіхів та істерію зі спиртом під час епідемії Ковід 19, настоюється 8 літрів цього напою!
 

kef

Зброяр
І так - НОЧІНО!
Класичний італійський міцний лікер.
Його історія йде від монахів одного із італійський, дуже чисельних, християнських орденів. Десь аж від 1490 років...
На той час він використовувався як антисептик - для загоювання ран.
Це дуже кріпкий напій - його нормальна міцність складає десь 64-68 об'ємних відсотків.
П'ють його як дижестив - після гарного застілля. Сильно охолодженим та малими дозами - 20 мл.
Має солодкий, густий та насичений смак горіху, гвоздики, теплі нотки кориці та нотку лимону.
Готується такий лікер дуже довго - 14 місяців.
Дійсно - традиція вимагає використовувати нечетну кількість горіхів - італійці вважають четну кількість нещасливою.
До складу лікеру входить багато компонентів.
Зелені волоські горіхи, цедра лимону, кориця, гвоздика, інколи навіть зерна кави, цукор, вода та спирт.
Головним у настоюванні цього напою є його витримка на відкритому сонці! Кілька місяців. Саме сонце дає той глибокий чорний колір лікеру.
Це - вишуканий напій, який не усім прийдеться до смаку.
Але - це також щось особливе, яке може справити неповторне враження на вас, ваших гостей і на наших чарівних дам - які і надихають нас на виробництво чогось справді неповторного!

P.S. Цей текст я написав сам - не "списуючи" ніде в інтернеті. ) Також я сам виробляю "Ночіно" вже сьомий рік.
І цього року, незважаючи на відносну не врожайність горіхів та істерію зі спиртом під час епідемії Ковід 19, настоюється 8 літрів цього напою!
Супер !
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А якщо замість води добавити червоне вино ?
Не вийде.
Воду тут використовують для СИРОПУ з цукром.
Простий сироп - це важлива складова. Для його приготування потрібна саме вода.
Інакше - вже зовсім інше вийде.
 
  • Like
Reactions: kef
То цей напiй чоловiкам вживати взагалI небезпечно )))
Та ні!
Реакція на алкоголь дуже індивідуальна і тільки у жінок - однаково колективна!
Як казав мій дід - "ти ж знаєш, онучку, дівчата - вони ж Ыначе устроєні"!
 

Trigal

Снайпер
Та ні!
Реакція на алкоголь дуже індивідуальна і тільки у жінок - однаково колективна!
Як казав мій дід - "ти ж знаєш, онучку, дівчата - вони ж Ыначе устроєні"!
Но Вы бы поаккуратнее с экспериментами. Знакомого кто-то надоумил сделать настойку на пчёлах, яко бы тоже по старинному рецепту. Сделал он это зелье, выпил 2 рюмашки. В тот день его в больнице откачали, выжил. Но начал заметно сдавать, чахнуть и через пару месяцев все-таки «завернул ласты».
Так что все эти народные рецепты надо очень осторожно использовать. Кто знает, как Ваш организм отреагирует...
А лучше всего употреблять продукт в чистом виде. Что лично я и делаю. Либо Отцовский самогон, либо приличный вискарь, купленный в надежном месте. Ну иногда могу коньяка или текилы принять под настроение. Пью очень редко, так что как говорится, могу себе позволить ))
А все эти настойки шаманские даже не пробую - здоровье дороже.
Дома уже целая коллекция всяких домашних бормотух: пациенты приносят, а пить некому, некогда, да и просто не рискую. Так и стоят годами))
 

Peresvetk

Слідопит
А якщо замість води добавити червоне вино ?
добавляють біле сухе. Точніше після того як злили ночіно з горіхів, горіхи знов заливають білим вином та добавляють сахар. Виходить не міцний напій схожий на вермут
 
  • Like
Reactions: kef
Оце да!
Тоді ви темою помилилися.
Вживання чистого спирту, а також його розчинів з водою не є предметом обговорення тут.
Більш того - це не цікаво.
 

kef

Зброяр
Так і класика буває різна. З цукру.буряка.із старого варення фруктового чи ягідного. Що душа побажає. Але то все не те.порівняно з різними настоянками та медоварами.То північні сусіди, лишньохромосомні брагу хлепчуть. Та різну барматуху без розбору. Бах .бах .гранчак за гранчаком .І очі на лобі. :D А тут ще треба мати витримку .знання та бажання.;)
 
Зверху